bugün

Mermi hızına çıkabilen uçağımız.
Bugün ilk uçuşunu yaparken, bizi de sevinçten uçuran milli silahımız.

istiklal ve istikbalimiz açısından harika bir gelişme.

Bravo diyoruz alkışlarla.
şimdi bu uçağa bi kulp bulduk mu bulamadık mı onu bi oturtalım da. ne dyoruz uzay turisti ya da uçak değil drone falan ne var mönüde ?
Vatana millete hayırlı olsun. Bombaları düşman g.tunde patlatsın.
istikbal göklerdedir.
Hayırlı olsun.
TSK'nin işine yarayacaksa helal olsun gurur duyarım. Umarım togg gibi çöp değildir.
Anlayamadığım bir şey var sevgili sözlük.. Şimdi bu uçak savaşa hiç katılmış mı? Katılacak mı? Zira, ‘muharip’ savaşa katılmış, savaşçı anlamına geliyor.. Ama bu Kaan birey yeni uçmuş, kendini tanıtmış.. Acaba muharip değil de ‘lilharb’ gibi bir şey mi denmeli şimdilik… Bir de sen savaş uçağısın, daha havalı bir ismin mi olmalıydı acaba? Bilemedim, milliyetçi damarlarınız bir uçak sayesinde böylesine anlamsız coşmuşken; hâlimiz itten beter ama keyfiniz paşada yok da demek istemem. Dedim galiba..
Uçak değil,petek o petek. Kalorifer peteği.
iniş takımları açık uçuyor. "Önce uçsun da sonra iniş takımlarını kapanır hale getiririz"

Her şeyimiz yalap şap.
Kardeş ilk test uçuşları iniş takımları açık şekilde gerçekleştirilir, bu her yeni geliştirilen tüm havacılık platformları için geçerlidir, hatta iha ve sihalar'da bile ilk test uçuşu bu şekilde gerçekleşiyor, savunma savayi ya da havacılık cahiliyseniz bilmediğiniz konularda atıp tutmayın aq. Bir kulp takmak yerine, milletimiz ve Türkiyemiz için büyük başarıdır gurur duymalısınız bence.

görsel
seçim öncesi propaganda amaçlı bir gösteri olduğu yönünde eleştiriler geliyor. milli savunmamız gelişsin de varsın öyle olsun.
Seçime kadar her gün böyle bir şeyler çıkacak herhalde. Yarın yine petrol elmas bulunur, benzinin ötv si fonu düşürülür, üç martta enflasyon açıklanana kadar ucuz satılır mesela.

Tek anlamadığım, evlerini kiraya verenlere saldırmaları. Kiracılardan beyanat beklemeleri. On altı milyon emekliyi ezmeleri. Biraz da zengin holdinglerden, perakendecilerden, stokçu fırsatçılardan vergi almayı düşünseler diliyorum.
Ülkede okadar çok seçim oluyorki illaki bir şeye denk geliyor.
bıyıklı bir dayı anlatıyordu. özellikleri çok iyi. önemli bir başarı. yapanların ellerine sağlık.
Özellikleri F35 'den daha iyidir, f22 muadili bir uçaktır, ayrıca envantere girdiği yıl türkiye' yi süpergüçler sınıfına sokacak olan uçaktır, onun için çok önemli bir projedir kaan.
Togg gibi çöp değildir derken. Togg un daha içine binmeden, deneyimlemeden, yol tutuşunu görmeden nasıl çöp diyebiliyorsun kardeşim. Bu kadar da kötü görüşlü olmayın yahu. Tamam pahalı ve ekonomi berbat ama arabaya da çöp denmez yani. Sezarın hakkı sezara.
vatana millete hayırlı olsun düşman çatlatsın.
Muhaliflerin kalorifer peteği yapmışlar diye itibarsızlaştırdıkları proje idi, yine her zaman olduğu gibi göt oldular tabi. Bu ülke 5' inci nesil bir uçağı uçurdu lan, sizde sevinin olum.
Daha yolun basindayiz ama cok mutlu oldum ve gururlandim.

Allah tamamini erdirir insallah bu projenin. Emegi gecen her vatan evladina cok tesekkur ederim.
görsel
Dede yine cozurttu: Kim yapılan uçaktan, arabadan rahatsız olsun ki? Bunlarda sorun yok. Kendi adıma sorun olan ve rahatsız olduğum şey sırf oy vermediğim için bana terörist diyebilen kahpenin evladı ve vitesi boyuna "r" ye takıp münafıklık alameti gösteren Gürcü tohumlarıdır; yoksa ben Türk'üm ve ülkemi seviyor, tarihimle de gurur duyuyorum. Milliyetçiliği ayaklar altına aldığını söyleyenlere ve Andımız'ı kaldırıp Türk isminden rahatsız olanlara iki kul kelamı edemeyen morukların Atatürk'e edilen hakaretlere susup, sonra da "müslümanım" demesi Akapeliler arasında çok matah bir şey. Siz evvel hesapta imanınızı bi' sorgulayın, doğruyu konuşun ve sonra gelip ona buna laf edin!
Dünya gazetelerinde övgü ve takdirle anılan bir durumdur. Temelleri 1920 lerde atılan fakat sürekli kesintiye uğrayan bir proje, son 20 yıldır gaza basılıp sonuç elde edilmiştir hayırlı olsun. Ha hdp ne diyor iha sihaya yatırım yapmayın, oldu gözüm başüstüne derhal fabrikaları kapatıyoruz....
Turkey's 5th Generation Fighter Jet KAAN Takes to the Air for the First Time!
Gurur verici, başarılı.
Motor üzerinde çalışmalar devam ediyor 3 yıl sonra inşallah yerli motoruda takacaklar. Motor demişken ya şöyle harley tarzı motorda yapın be ölmeden binelim şu merete.