bugün

her şeyi sınırda yaşama hastası.

bir bilgenin sabrini taşırabilecek kadar saldırgan, bir kediyi sakinleştirebilecek kadar uysal, bir toplulugu gülmekten kırıp geçirebilecek kadar pozitif, yanindakileri intihara sürükleyebilecek kadar negatif, butun gece dansedebilecek kadar enerjik, bütün gün uyuyabilecek kadar yorgun, bir haftalik işi yarım günde bitirecek kadar hızlı, yarım günlük işi bir haftaya yayabilecek kadar yavaş, bir gelincik kadar narin, bir ceviz agaci kadar güçlü...
(bkz: #29949517)

freud'un tezinin çıkış noktasıyla ismet arif karasu'nun tezinin çıkış noktası nasıl aynı olabiliyor merak ediyorum? bunu da puştluk olsun diye yazmıyorum varsa bir bildiği buyursun. hayır freud haram diyor da ben mi kaçırdım? bilmiyorum vardır elbet sayın yazarımızın bir bildiği.

aynı şeyi söylemek başkadır aynı şeyi aynı amaçla (niyetle) söylemek başkadır şimdi freud'un amacıyla ismat arif'in amacı arasında bir fark yoksa sayın yazarımız sonuna kadar haklıdır elbette. ama söylem aynı, fikri altyapı ve sonuç farklıysa o zaman sayın yazarımız boş boş konuşmuş olmaz mı?

kendisinden freud'un "cinsel münasebet ve haram" konusu üzerinde yazmış olduğu yazıyı merakla bekliyorum. şaka yapmıyorum.
Köylü' dür.
Adamın ta kendisidir.
tanrıdır. Peygamberler dahil kimse kimsenin efendisi olamaz.
Sözlüğün kötü çocuklarından biri. Sevdim kendisini.
An itibariyle şahsımı destekleyen hemcinslerim, sevgili yazardaşlarım, kardeşlerim türk erklerine sonsuz teşekkürlerimi borç bilir, selam ve saygılarımı sunarım.
bir gönlümün efendisi değildir.
Adamın hasıdır, adam gibi yazardır. Üstün bilgi birikimiyle aydınlatır.
Bana oysaki nin yazilisini ogreten yazar. Ben de ilk bitisik yazdim sonra supheye dustum ayirdim. Var ya universite sinavinda da hep ilk isaretlediklerimi sonradan degistirmeseydim hacettepe tip garantiydi.*
Kürt yazar.
rte uludağ sözlükte yazar....
Oh dünya varmış lan.
insanın kendi nicki gibisi yokmuş.

home sweet home modundayım.
Ohey!
Kimse kimsenin efendisi değildir. Herkesin efendisi bir tanedir. Hz. Muhammed (S.a.v)
küçükken beşikten düşmüş yazar.
Köylüdür. Bir de bunun yazar olanı var ki evlere şenlik! Ayın en hiperaktifi bir kadın yazar olmuş diye kaşar diyor, hakaret ediyor. Klavye kabadiyisi, delikanlılıktan nasibini almamış yazar. Ulan hem klavye kabadayiligi yapıyorsun, hem bir kadına bunu yapıyorsun, hem de burada olmayan çaylak olmuş birine yapıyorsun. Senin gibilerine ölü soyucu derler. Ayıp be! Biraz adam olun. Hoş adamlık bim markette satılmıyor ama. En azından biraz çaba gösterin. Ayrıca senin kaşar dediğin kadın, senin gibi on tane delikanlıdan daha delikanlidir. Bir kere en azından sözünün eri. Nokta.
düşündüğünü söylemeyen ama söylediğinide düşünmeyen biri.
lakin düşündüğünden de asla şüphe etmeyen biri.
ihtiyatsız ama telafi edici.
an itibariyle yedinci nesil çaylak olmuştur.
Eskiden köylüydü, şimdi de Tüsiad denilen pislik bir derneğin şerefli(!) üyeleri.
Aksine köylü değil. bu devirde (bkz: köyden yarın geldim) söylemi içinde olan istanbula göç eden çakma şehirlilerdir efendi. denilesi durumdur.
emre belözoğlu'dur.
yazar olmasının üzerinden koskoca bir nesil geçmesine rağmen trollüğünden ödün vermeyen yazar.
beni kız zannetmiş yazar.

(bkz: sikmeseler bari)
sözlüğe dönmüştür gün itibariyle.

yazsın, yazdırsın, okusun, okutsun tekrar. dönüşü muhteşem olsun.
sözlüğü bırakan yazar kişisi.