bugün

Uyku iyi gelir.
Mezoterapinin birkaç seans sonra atakları azalttığı söyleniyor.
google diğer sekmede.

şunlardan bilgi alınabilir.

(bkz: migren ağrısına çözümler)
(bkz: migren ağrısı ile baş etme yöntemleri)
(bkz: migren ataklarında yapılması gerekenler)
(bkz: migren tedavi yöntemleri)
Karanlık bir odadada oturup saçınızı deli gibi çekmek.
Cereyandan uzak durmak, misal arabada şoför camı mı mı açtı, uygun bir dille açma, o anayı bacıyı siiyim açma, diyoruz, tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır çünkü, kafasını asfalta sürtmek en son çare!
Doktor. Arada uğrayın yanına.
ilaç. Yallah nöbetçi eczaneye.
karanlık bir odada bir buz kalıbını ense ve alında kısa süreli bekleterek istirahat etmek.
(bkz: avmigren)
Biliyorum tasa tutulacagim ama asagidaki bakinizlar dozunda alindiginda agriyi bir anda yok eder.

(bkz: marijuana)
(bkz: Kenevir otu)

Not: kafa yapsin diye degil, sadece agri kesici özelligi oldugundan dolayi.

Edit: avrupa'nin bircok ülkesinde eczanelerde migren agrilarina karsi legal olarak satiliyormus zaten.
Limonlu bi kahve yap, içtikten sonra karanlık ve sıcak olmayan bi odada göm başını uyu
Uyanınca hiçbirşeyin kalmayacak.
düzenli olarak ginseng gingko kırmızı isimli doğal ilacı kullanmak.

görsel

20 senedir en üst derecesinden çekiyorum bu laneti. çok çareler aramıştım ama bulamamıştım. 5-6 sene kadar önce şans eseri buldum bunu. düzenli olarak kullandım 3 ay içerisinde ağrı tekrarları yarı yarıya düştü. 6 ay sonra yüzde 25-30 lara kadar indi. evvelden haftada 2 defa tekrarladığı bile olurken bu ilaçtan sonra ayda 1 e kadar düşmüştü. son 1 senedir kullanmıyordum şu anda haftada 1 kez garanti tutuyor ağrı. migren denilen şey bizim gibi insanlarda beyin damarlarının daralması demek. sinirlendiğimiz zaman sıkıldığımız zaman aşırı gürültülü ortamlara girdiğimiz zaman damarlar iyice daralıyor ve kan akışının yoğunluğu sebebi ile korkunç bir baş ağrısına sebep oluyor. bu ilaç tam olarak bu sıkıntıyı gideriyor. doğal olduğu için herhangi bir yan etkisi de yok. isteyenler bir denesinler öyle pahalı bir şey de değil aktarlarda aramak istenmiyorsa internet üzerinden kolayca sipariş verilebiliyor.
spor yapmak ve kafayı sıfırlamak.
(bkz: idoser)

Kardesim memnundu valla.
sinüzit al iyi gelir. ha yok o başka bir şeydi. cahilim işte.
karanlık ortamda durmak.
Kadınlarda genelde 45'li yaşlardan itibaren kendi kendine ortadan kaybolan, erkeklerde ise bir yaş sınırı olmayan şidettli baş ağırısı.

Öncellikle bu ağrının sebebi tam olarak tespit edilmeli. Yıllarca migren olduğum sanıldı ama meğersem hipertansiyonmuşum. Özellikle bu ikisinin ağrıları benzer olabiliyor.

Migren için ağrı kesici iğne vurdurmak en çabuk çözüm oluyor. Çekilecek dert değil, geçmiş olsun.
Açılın ben doktorum.

karanlık oda,

sessizlik,

ılık bir duş,

başın ağrıyan yerlerine tırnak ucunu bastırarak masaj,

uygun bir ağrı kesici.
(bkz: arveles)