bugün

insanı dünyadan soğutan durum. Dünden beri bulanıyor, bir haftadır ağrıyor. Ben ki geçen haftaya kadar mide ağrısı nedir bilmeyen insandım, şimdi lansor almadan g0ne başlayamıyorum.
Yaklaşık bir haftasır ebemi ağlatan şey. Dönem dönem giriyor allahım dünya dönüyor bu ne ya.
kadınlarda genelde regl dönemlerinde ortaya çıkan iğrençlik hissi.
Şunu ye, bunu iç gibi tavsiyelerle daha da artan hastalık. Ben 1-1,5 saat boyunca hiçbir şey yiyip içmiyorum daha sonra bir maden suyu içiyorum geçiyor. Deneyebilirsiniz
Her kan verdiğimde başıma gelen lanet durum. Az önce yine verdim bir de sabah bir şey yemeden gittim hastaneye. Başım döndü midem bulandı şapır şapır terledim 1 litre falan ter atmışımdır. işini bilmeyen kasap götüne girer masat misali acemi hemşire de damardan bir türlü kanı çekemeyince masat benim götüme girdi.
Nedeni bilinmez genellikle sabahları olan şey.

Ama son 2 gündür aralıksız.
Ya piknikte yediklerimizden, ya soğuk yedik.

Veya keyfim yok.
Ona bağlı.
Ah Leyla seni ne zaman bir dişiyle görsem duysam bırakmaz midemi bulantılar.
Öldürmez süründürür.
Terli terli soğuk su içmenin sonucunda gelişen hastalığın sebep olabileceği semptomlardan biri. Kusmak üzereyim. Üstünüze kusayım mı?
bir bardak suyun içerisine bir çay kaşığı karbonat konulup içilirse kalmayacak durumdur...
Nane limon bizzat kusmayı engellemeye değil, kusmayı sağlamaya yarar ki dışa atarak rahatlanabilsin.

An itibariyle biraz demli çay içince benim de başıma gelen hede. Kendinize asla Tok değilken, hele de demli çay içmek gibi bir eziyet yapmayın.
Ben ki mide ağrısı bilmeyen insandım, son 2-3 gündür ara ara ağrıdı çay içince de bulandı benimki sanki sıcak bir şeyler yutmuşum hissi veren bir burukluk.
Allah bedensel yahut psikolojik sebeplerle yaşayanlara kolaylık versin, tabi hamilelere de.
pms'te, migren'de, stres ve heyecan anında olan ve benim nefret ettiğim duygudur.
idrar yolları enfeksiyonu habercisi olabilir.
kesin çözümü tuzlu çubuk kraker olan elim hastalığımsı.
Adrenalinim birden yükselince, aniden heyecanlanınca, stresle fazla yüklenince sıkça yaşadığım durum.
1 tane zeytin çekirdeği yutmak sorunu hemen çözecektir.

duzelirse yazarsin bro.
Tuzlu ayran , varsa metpamit.
Duodenum'un çeşitli yerlerine yer etmiş, helicobacter pylori de sebep olabilir.
Berbat rezil bir durumdur. Ansızın gelen açlıktan ölecekmiş hissi ve ilk lokmanız ile gelen bulantı, hayat kalitenizi ciddi anlamda düşürür.

ilerleyen safhalarda gastrit ve Nadiren de olsa ülsere sebep olduğu söylenir.
Sabahtan beri iflahımı kesti. Karına kramp girmesi de çabası. Umarım sadece mide üşütmesidir. Aklıma covid'i getirmek istemiyorum.
Rakiyi fazla kacirdiktan Sonra yasadigim. Alka seltzer ile yasamayi ogretti namissiz.
Çeşitli sebepleri vardır. Kasılmalar ile birlikte bulantı ve ishal varsa hemen acile gidilmeli.

Normal basit bir bulantı için tek çare yoğurtlu naneli pirinç lapasidir.
Googleye sakin yazma yazarsan şuan aslinda ölmüş olduğunu anlarsin.
fiziki bir nedenden ötürü oluyorsa dert değildir. üşütmek ya da yenen bir şeyin etkilemesi gibi ama duygusal bir olayın etkisi ile oluyorsa o kötüdür. geçmez ağzına sıçtığım bulantısı. günler sürer, yeme içmeden keser insanı.
geçsin diye kafanızı dağıtmaya çalışsanız da asla geçmez... uyuyamazsınız da. Ne lanet bir şey bu ya.
tiksinç bir şey görünce istemsiz olarak yaşanan durum.