bugün

Klozetin başına geç, biraz iğrenç ama ordaki suyu içtiğini hayal et, 1.5 dakika aksiyon yaşadıktan sonra hiçbir şeyin kalmaz, denendi, onaylandı.
Kusunca tatava yapma kus geç.
sade gazoz da kimi durumda bire birdir.
Bir dilim limon sıcak su ve üzerine nane ekleyip iki üç dakika sonra içmek sizi rahatlatacaktır.
kuru ekmek ye, iyi gelir.
Midene bulanmaması konusunda bilgilendirici bir slayt gösterisi hazırlamalısın.
Limonlu su, elma iyi gelir.

Nane, lavanta, gül veya karanfil varsa kokusunu içine çek mide buluntısını bastırır.

Yağlı ağır şeyler yeme, kusma isteğin varsa parmağını boğazına sok kus rahatla.

Geçmiş olsun.
sonra baris ay ben silik oluyorum ay rahatsiz oldum aman pesimi birakmadilar.

aptal.
memeni ortmeyi dene .

gercekten iyi olmadigina inandim.
(bkz: metpamit)bu kusmayi baskiladigi icin norolojik etkileri var. kasilma yapar.

(bkz: motilium) mideyi cabuk bosaltir kusma hissi gecer.

(bkz: emedur)
sacma sapan bir adi var ama cabuk etki ediyor.
Tuzlu ayranla.
hiç uğraşmayıp direkt limon yenilebilir. ılık suya da sıkıp içmek mideyi rahatlatıcı bir alternatif. reflümü ben böyle bastırıyorum sabahları. *
Derin nefes alıp vermek faydalıdır, derler.
şaka değil gerçekten yazılan gibi kusarak. en azından rahatlarsınız. sonra ellere kolonya döktün mü bu iş tamamdır.
Nane limon kaynat diyeceğim ama Evde limon yokmuş.
Cevabı neden bulandığına göre değişebilecek sorunsal.
Kusarak rahatlamak istiyorsan nane limon kaynat.
Ağrıyla karışık bir bulantı varsa kekik çayını deneyebilirsin.

Bir defasında evde kök zencefil vardı, ben annem için onu doğrayıp limonla kaynatmıştım.
Dik dur kolonya kokla biraz.
Yogurt ye.
Sol frame i refreshlemeye biraz ara ver. Başlıklar ve içeriklerden diye demiyorum. Uzun süre ordan oraya gireyim derken böyle ateş basar gibi olup hafif mide bulantısı yapıyor.
Sıcak suya bir çay kaşığı nane koyun. 5 dakika demlensin. Tercihen limon sıkıp için.
(bkz: emedur) geçirir bence.
Kusarak.
Acile git amk, herkes devasını burada arıyor.
Elma yiyebilirsiniz.
mide bulanıyorsa içeride bi şeylerden memnun değildir de ondan bulanıyordur. kusmak aslında en sağlıksı. midem bulandığında kusamazsam çok üzülürüm.