bugün

bayer leverkusen'in alaman teknik direktörü.
ersun yanal tarzı bir teknik direktördür. futbol oynamamıştır bildiğim kadarıyla. * *
Schalke'de oynarken henüz 22 yaşında yaşadığı bir sakatlık nedeniyle futbola erken veda etmiş, uzun süre genç takımlar düzeyinde milli takım ve kulüp takımları hocalığı yapmış, Bundesliga'da Dortmund ve Leverkusen takımlarını çalıştırmış genç hoca. Muhtemelen önümüzdeki sezon Galatasaray'ın başında olacak.
voller in yardımcılıgını da yapmış teknik adam. alman olması tek tutulur tarafı.

(bkz: cassio lincoln)
dha ya göre galatasaray ın yeni teknik patronu.
falko götz'den daha iyi bir soyadına sahip kişi.
---------spoiler----------

Başkan Adnan Polat ve yönetici Haldun Üstünel, yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısında önce bu kararı yönetici arkadaşlarına açıklayacaklar, ardından da Skibbe'nin resmen Galatasaray'ın teknik direktörü olduğunu kamuoyuna duyuracaklar.

Sarı kırmızılı yöneticilerin, Olympique Lyon'u hem ligde hem de kupada şampiyon yapan Alain Perrin ile görüşmelerinin sürmesi, daha önce anlaşmaya varılan Skibbe ile ilgili kararın gecikmesine neden oldu. Sarı kırmızılı yöneticiler, her iki teknik adam arasında seçim yapmakta zorlanmalarına rağmen, Alain Perrin'in Olympique Lyon'dan sorunlu ayrılması Başkan Adnan Polat'ı son anda Fransız teknik adamdan caydırdı. Ayrıca Adnan Sezgin'in de Skibbe'nin göreve getirilmesinden yana ağırlık koyduğu öğrenildi.

---------spoiler---------
galatasaray ın yeni teknik direktörü dür.
"ya skibbe ya götz" kararında skibbe'yi seçmesi sayesinde galatasaray ın yeni teknik direktörü olan kişi.
galatasaray' la anlaştığı yolundaki haberlere galatasaray' ın resmi internet sitesinden henüz açıklama gelmemiş teknik direktör.
galatasaray'ımızın yeni teknik direktörü. *

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/1288.php
skibbe kadar yolu var gibi iğrenç esprilere sebep olabilecek isim. * *
toschak'tan sonra adıyla dalga geçilecek ikinci teknik direktör.hoş skibbe gelmeseydi götz gelirdi.
(bkz: gelirse ekime gelmezse skibbe kadar)
galatasaray'ımızın çiçeği burnunda teknik direktörüdür.
bir taraftar olarak bu insana hiç güvenesim gelmiyor. takıma bir şeyler katacağına inanmıyorum. umarım bu entryi bana yedirirsiniz. lakin zor dostum, zor..
gerçi 1+1 yıllık anlaşma yapılmış. deneyip görücez.
bundan sonra gs ye yenilecek takımın hocalarının ''çok pis skiibe'' diye mustarip olacağı gs nin yeni hocası.
galatasarayamızın yeni teknik direktörü.(kaynak: http://www.webaslan.com )açıkçası kendisinin teknik direktörlüğünü hiç beğenmiyorum. inşallah başarılı olurda bu entry götüme girer.
bülent korkmaz'dan eksiğinin olup fazlasının olmadığını düşündüğüm galatasarayın yeni teknik direktörü. geçen sezon lig maçlarının çoğunun ilk onbirinde hiç yabancı futbolcu bulundurmayan bir takımın başına alman teknik direktör getirmek kimin fikridir acaba. kanımca kalliden pek bi farkı olmayacaktır nede olsa alman ekolü gereksiz kaprisler, gereksiz tripler sezon içinde "biz bu senaryoyu daha önceden de görmüştük" diyebiliriz ama yinede felaket tellalığı yapmanın lüzumu yok inşallah başarılı olur.
daha takımın başında maça çıkmamasına rağmen hem taraftardan hem de spor yazarlarından tepki görmüş yeni galatasaray teknik direktörü. aynı şey servet çetin' in de başına gelmiş, herkes transferine burun kıvırmıştı. bir galatasaraylı olarak galatasaray camiasının çoğunluğundaki bu sabırsız tepkiyi çok üzücü buluyorum. skibbe' ye başarılar dilemek görevimiz olmalı oysa.
(bkz: sahip çıkmak)
ismi dışında güzel transfer..yıllar evvel bir filipescu vardı, onun da ismi çoğu tezahürata uymaz, çoğu melodiye gitmezdi..mesela hagi'deki gibi ay lav yu filipescu diye bağıramazdık..o sondaki pescu bozardı her şeyi..hatta sırf bu yüzden bir ara çelsi'de oynayan dan petrescu'yu almadığımızı bilirim..skibbe'de de aynı durum baş göstericek gibi..ismi hiç lirik değil..filipescu familyasından..bu noktada ''amaan canım ismi lirik olmasın huyu lirik olsun huyu'' diyebilirsiniz..haklısınız..zaten ben de onu diyorum..ay lav yu skibbe ay lav yu skibbe (bak gene olmadı)..
galatasaray'ımızın yeni teknik direktörü. adıyla ikinci bir john benjamin toshack vakası yaşamayız umuyorum.
galatasaray ın hep eli yüzü düzgün yakışıklı futbolcu ve teknik direktörleri alması geleneğini devam ettirmiş teknik adam. evet öyle yakışıklı düzgün tipli adamları alıyoruz. tipe bakmamak gerek ama adamlarda işe yarıyor. karizmatik futbolcu ve teknik direktörler oluyorlar.
şimdiden eğer rakip bir takımı yenersek gazetelerin atacağı manşet belli. "cimbom skibbe attı". *
tabi eğer yenilirsek kötü işte. cimbomu skibbe attılar. *
cimbom fener i skibbe attı.
cimbom real madrid i skibbe attı. kulağa hoş geliyor.
ribery kadar olmasın yakışıklıdır. saçmalayanları bir yana koyarsak nedense başarılı olacağına inandığım, şampiyonlar liginde fenrbahçe ile beraber galatasaray'a güzel günler yşatacağını düşündüğüm teknik adam. umarım yanılmam ve bizim de finallere kalan 2 takımımız olur bu sene.
liverpool ile iyi ilişkiler beslediğine inandığım teknik direktör. sami hyypia, charles itandje, harry kewell...