bugün

yolculuk sonunda hamile olduğunuzu öğrenebilirsiniz, aman dikkat.
(bkz: götü kollamak gerek)
Yüzünüze veya vücudunuzun çeşitli yerlerine attıran bir muavinle 19 saat gitmektir.
uyumayın efendim. pusuda bekleyen muavin olabilir. yani en azından aranızdan birini nöbetçi seçin. hani gecenin ilerleyen saatlerinde iç aydınlatma kapanıyor ya. işte o andan itibaren gerilim başlıyor.
19 saat boyunca götünüzü kollamanız gerekebilir. Aman dikkat.
(bkz: başın sağolsun)
Götü ve yüzü ağzı kollayın, muavinden uzak durun bir de mümkünse Kadın olmayın, kadınsanız da ölün.
Garip olaylara sebebiyet verebilir.

+Kadının biri istanbul'dan bakire bindi
-ee?
+sivas'ta doğurdu.

Yılmaz erdoğan 21 sene önce görmüş.

(bkz: Otogargara)
1 paket sigara icirtir adama.
Eliniz yüzünüz sperm içinde kalır mazallah.
19+7 saatlik ile artırıyorum. kalkıştan bir saat sonra pazarcık/narlı kavşağında arıza verince araç, kalan yolun da nasıl geçeceği az çok belirmişti kafalarda. araba güç bela tamir edildi tekrar yola koyulduk ama ne yol amk kaçak benzin alınan harabeye dönmüş petrol ofislerinde filan duruyoz bir de halk otobüsü gibi durak kovalıyor zaten pezevenkler kaç köyde beldede durduk hatırlamıyorum bitmiyor nalet yol anlayacağınız. otobüste kimse o yolun biteceğine inanmıyor gibi yüzlerde bir korku var sanki uçağa binmişiz de türbülanstayız öyle bir kaygı yüzlerde. neyse artık vardık kurtuluyoz derken ziganayı yeni geçmiş otobüsümüz tekrar arıza veriyor. 23 saati doldurmuştuk sanırım o ara gün yeni ağarıyor milletin göt koltuk şeklini almış ama soğuktan dışarı çıkıp ayakları da açamıyoruz. ama ben mikaile isyan edip ( ki şoföre edemiyoruz amk herifler sayko bildiğin) bu ne soğuk lan diye daldım aşağı. daldık ama ananı sikim yukarda hareketsizlikten uyuşmuş eklemler aşağıda soğuktan donmuş hale geldi hava götümüzden vurunca kaçtık tabi yukarı. bu ara ayı merak edenlere kasımdı yani kışa bile girmedik biz güney çocuğuyuz daha tişörtle geziyoz o aylarda. velhasıl o sikimsonik aracı çalıştıramadılar daha da trabzon terminalden bir ulusoy araç istedi pezevenkler kendi araçlarına da güvenmiyorlar yani başka firmadan istiyorlar siz düşünün ne boktan bir firmadır. sağ salim trabzon terminale 26 saat sonu ulaşınca otobüsün içi şükür nidalarıyla doldu zaten otobüsten inen herkes başardık der gibi hafif tebessüm ve gururla birbirine bakıyor. anlayacağınız hepimiz gerçek birer survivor olmuştuk artık. o günde bir daha bu firmaya binenin anasını avradını diyip tövbe etmiştim hayatımda aldığım en doğru kararmış lan 5 yıl olmuş resmen ne günlermiş sevgili yazarlar diyip tavsiyelerimi sıralıyorum; kullanmayın kullandırtmayın efendim mutluluklar.
(bkz: bukkage)
Danger.
bukkage değil bukkake dir.
tebriz - istanbul şeklinde bahsi 27 saate çıkartıyorum, cidden ...
ilk 10 saatin sonu böbreği bırakmakla sonuçlanır.
Sikmeseler bari.
Ağzınız açık uyumayın hatta hiç uyumayın.
Geçenlerde arabayla otobanda metro otobüsünü solluyoruz arkadaşa dedim" kafaya poşet geçirip trolleyeceksin" ne makara olurdu ama yanımızda poşet yoktu.
Sakıncalı yolculuktur.
Kafanıza penis düşebilir.
Tuvalet aralarını iyi ayarlamak gerek. Stresli iştir.
(bkz: sikerler kamil hepinizi sikerler)
(bkz: gangbang)
BU SEFER KESiN AKRABA OLURUZ DAYIYAN DAYIYANA.
muavinin durumuna ve medeni haline göre ortalama olarak saatte bir şey etse ortalama olarak yolculuk boyunca 19 defaya denk gelecek olan atraksiyona maruz kalacağınızı gösteren yolculuktur. arada tabi muavinler değişirse durum daha farklı bir hal alabilir.

o değilde çarşamba akşamı döneceğim yerden metro haricinde başka firmadan bilet bulamazsam bu entirinin üzerine çok tuhaf ve uykusuz bir yolculuk olacağı kesin ehehehe.