bugün

bapsteple atışmaları çok eğlenceli olan yazar. *
(#15770619) kardeşim olmayan yazar.
sikyabir dostu yazar.
nickaltı fetişisti yazar. siklenmemekten dert yanıyor. sik saldırısııııı !bir1!1!
nesildaşım olan yazar. ilgi öekici girişlerde bulunmuş nacizane kişilik.
ayrıca;
(#13943242) nolu entryde sesli gülmeme sebep olmuş kişi.
(#15878611) ince gören yazar.*
(bkz: logar ince gör)
ulliminatu ( doğru mu yazdım bilmiyorum) saçmalığından en az benim kadar bıkmış yazardır.
(#15899624)illuminatiye son noktayı koymuş yazar, tebrik ediyorum.
Illuminati tespiti ile beni benden Alan...
insanları yargılayan Uludağ sözlük yazarıdır.
(#15970404) düşüncelerine katıldığım yazar. işte hoşgörü dini müslümanlık örneği.
beni silik ilan etmiş yazar.

(#13820966)

(bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum)
(bkz: #16124343) kendisini trollük yapmayışımı övgüye layık görmesinden dolayı tebrik eder ve bir adet nickaltını hediye ederim. saygılar... *
yazarla aynı rumuzdan paşadede sözlükte de dostum vardır metalmilitan diye yalnız uzun zamandır pek yazışmadık paşadede sözlük'ün dağınıklığı yüzünden üstelik iki de farklı görüşlerden şahsım için ilginç oldu bu durum.
feniletilamin'i çekemeyip silik ilan etmiş yazardır, oturup ağlasındır.*
Bana çoşmasını öğreten yazardır, eyvallahtır.
Bunca zamandır nasıl tanışmadığımızı merak ettiğim yazar arkadaşım.

Hani çok iyi anlaşabilecek insanlar birbirini hızla çeker ya, bu kardeşimle nasıl daha önceden kesişmedi yolumuz da bi muhabbet edemedik diye iki gündür düşünüyorum. Az önce vazgeçtim bunu düşünmekten.

Bu günden sonrasına bakıp , iyi dostluğu pekiştirmek var artık aklımda.

Her daim *
sözlükteki -iddia ediyorum- en sağlam yazarlardan biridir. bu kadar çürük elmanın içinden sağlam kalabilmeyi başarmış, başaracak olan hoşsohbet insandır kanımca. ilahiyat bilgisi yüksek, edebiyatla ilgilenen uuserdır.
TATLI MI TATLI KiBAR MI KiBAR SOHBETi GÜZEL OLAN YAZAR ARKADAŞIMIZ.
(#16772320) gördüğünüz gibi bu kötü sözüne mazur kalan, insanlık timsali bir insan olarak ben, sineye çekip kendisine iade-i tahahütlü olarak geri posta yaptığım çok değerli yazar. saygılarımla çok sevgili yazar metalmilitan kardeşim iyi günler dilerim. sevişelim ara sıra beklerim.*
canım yazar. balım yazar . oyyyy
sözlüğümüzün çıtasını yükselten, kalemi kuvvetli, dost yazar.
takip ettiğim, "hep bu şekilde yaz, düşüncelerin değişmesin" dediğim yazar.
iyi niyetini anlayıp yaptığım hatadan pişmanlık duyarak anında kendisinden özür dilediğim yazar.
selefi görüşlere yakın olduğunu tahmin ettiğim yazar. şefaat, mehdiyet ve mesih konusunda yazdıklarından anlayabilirsiniz. görüşlerine katılmasam da okurken zevk alırım, bilip söyleyenlerdendir. boş konuşmaz.