bugün

bir sözlük şeysi. selam...
(bkz: #11010129) anlaşıldığı üzere 19 yaşında olan yazardır.
hayat felsefelerimizin uyuştuğu şahsı muhteremdir.sevgilerimi sunmaktayım.
(bkz: meselacığıma)
benim gibi ygs mağduru müstakbel ev arkadaşım. daha yüzünü bile görmesem de çok ısındım kendisine. bakalım hayallerimiz var.
hoş sohbet olup samimi olan ve candan yazar kardeşim.
hayli enteresan bir yazar. bir süre takipteyim.
edit: süre bitti. takip bitti. başarılar dilerim kendisine.
(bkz: #12330366)
öyle güzel tarif etmiş ki, imrendirmiş olan yazardır.*
(bkz: #12380581)
bana imla kılavuzu hediye etmek istemesinden dolayı teşekkür etmek istediğim yazar.
üzgünüm ki sadece bir artı verme hakkım var.(#12113448)
dünyada insanın başına gelebilicek nadir ve en güzel şeylerden biridir o. bir dost demek eksik kardeş demek kifayetsiz kalır çoğu zaman. yaşının 3-5 katı olgunlukta ve donanımlıkta mükemmel karakteriyle idolüm olmuş bir kişilik. ne kadar sevilirse o kadarda saygı duyulabilinicek birisi. fazla seviliyor tarafımdan. teşekkürler.
candan ötemdir. sözlüğe beni teşvik eden sendin senle başladım bilirsin.
yazarlık yaparken bunca yaşanmışlığımın burdan çıkabileceğini nerden bilebilirdin ki?
ama sana minnettarım dostum burda olmasaydım başıma gelirken kaldıramam bu acıyı dediğim şeylerin beni nasıl ileriye taşıyacağını asla bilemicektim.
şu sözlüğün bana yaşattığı tecrübeleri bilsen o güzel gözlerini açarak şaşkınlıktan susar kalırdın sanırım.
ehe.

tabi tüm bunların yanında okul bahçesinin bankında oturup saatlerce anlatmak vardı ya. ben o günün bekliyorum.
biliyorum kavuşcaz tekrar.
canım dostum şems-iyem. çok seviyorum seni. çok.
kafamızda benzer şeyler olduğunu düşünüyorum yazarıdır. mutlu ol ulan derdim de keder çok elzem bir duygudur böyle yıllanmış şarabı yudumlamak gibi yaşanmalı keder. o yüzden devam et böyle.
Kendisi bir tanedir. karakteri, bilgi birikimi ve en çok sevdiğim yanı olan tutumlarıyla ona hayranım; muhabbeti hoş bir insandır. Belki de bu zamana kadar sözlükte kalmamın sebebi olan 2 kişiden biridir.

Aynı zamanda sanatla da çok ilgilidir. Şu dörtlüğü çok sever hatta:

'' Sert rüzgarların ardında ağlayan bir çocuktur, parlar akiste;

Sanki umutsuz ve yaratılacağından habersizdir, her nefeste.

Aranan bulunur elbet, ümidini kesme yaradan dan, dua ile iste:

Sana hatırlatır; sararmış eski bir kitap ya da tozlu gramofondaki bir beste. ''

Hayatında başarılar dilerim. iyi yazmalar.