bugün

Geçen gün bir tanesi cevap vermek yerine engelledi oysa ki ilk mesajı kendisi atmıştı sevgilisiyle barıştı herhalde.
Belki ölmüştür diyip içime su serperim.
henüz bu hesabım ile bir dm girişiminde bulunmadım. bir süre kimse yazmazsa bulunmayı da düşünmüyorum.

bulunursam ve cevap alamazsam bu entryi editleyeceğim. sevgiler.
Ayda yılda birine mesaj atarım zaten o da cevap vermezse yohamına derim dahada severim yalnızlığı sosyallerin işi zor demekki.
demek ki sohbetimden keyif almiyor ve bana daha fazla yazmak istemiyor diye dusunurum.
O kişi eğer o kişiyse kalbin sıkışır yahu . Hele ki çevrimiçiyken yazmıyorsa vay ben ölem ölem
"Allah benim belamı versin bundan sonra birine mesaj atanı sevsinler."
Uygun olunca yazar düşüncesidir.
Gerilmenin, triplere girmenin, tırnak yemenin anlamsız olduğunu bilmek, yaşamınıza, mesajınıza, olumlu ya da olumsuz yanıt verme kibarlığını gösterecek insanları dahil ederseniz, sorun ortadan kalkar.
Bazen de, verirse ekime, vermezse s....diyerek de rahatlanabilir.
Bu da bir çözüm.
Uykum geldi diye uyumak?
çok kötü şeyler yaşanmadığı halde olumlu olumsuz cevap verilmiyorsa çok da iyi şeyler düşünülmez bir daha da mesaj atılmaz. böyle tipleri mutlu etmemek lazım.
Alternatif olarak yazacak birini ararım.
görsel
görsel
Bir süre bekleyin derim karşınızdaki meşguldür v.b bir durumdadır yazamaz cevap ki bu süre 1 saati geçmemeli ,bu süre ardından cevap gelmiyorsa umursanmiyorsunuz üzülmeyin geçer.
Aniden bi hayal kırıklığı, pişmanlık geliyor ama cevap vermiyorsa değmezmiş diyip kendini dizginleyebilirsin.
Ruh halimin gündemini değiştiriyorum.
cevap beklemediğin için bir şey hissetmiyorum atıyorum mesajı unutuyorum sonra mesaj attığımı.

ha çok sevdiğim aşık olduğum birine de genelde ben mesaj atmam o yüzden yine bir şey hissetmiyorum.
orada mısın, sesimi alabiliyor musun?
Yazıyosun böyle bütün kalbi duygularınla, içini hep açarak ama görmezden geliniyorsun. Tek bir şey demeyecek kadar taş kesilmiş insanı hala çok seviyosun ve tek bi adım bekliyorsun.
Yazık bu kalbe. Gülmez ki o.
bos ver kanka sana kiz mi yok.
zaten saci da bok gibiydi.
ters birşey mi dedim mesajımı görmedi mi acaba gördü de iplemiyor mu kendisini çok mu bunaltıyorum acaba öldü mü belkide şarjı bitmiştir gibi düşünceler eşliğinde merak duygusudur kesinlikle şüphesiz..
mesela excornist. kendisi yazıyor sonra cevaplamıyor. başta çabalıyorsun ama sonra siktir ediyorsun.
Kaç gündür mesaja cevap alamama şikayetleri dinliyoruz.
Kim lan bu milleti parmağında oynatan?
Tanımadığım Biri instagramdan umarım iyisindir nasılsın tarzı mesaj atmış. Açtım mesajı ama Cevap vermedim. Bana şey yazmış. Sorunlu musun ya da konuşamıyor musun.
Bana cevap verilmese ben hiç yazmam böyle şeyler. Ne kadar ayıp..
sinirlendim arkadaşlar..
Şimdi insan ister istemez ne yazdaydi cevap alabilirdi diye düşünmeden edemiyor.