bugün

Görgüsüzlükte son nokta!
Merve nin anne si baba sı abi si için yapılmış olan parti. Doğum günü buysa Merve'nin kına gecesi nasıl olur tahmin etmek istemiyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=shd85-9Y_Pc
aman allahım bu nasıl bir rezalet. görgüsüzlük ifadesi az bile..
"fuul hd" kameralar ile çekilen kliptir.
Bu neyin kafası. Bu nasıl doğum günü. O kadının tip ne. Aklımda deli sorular.
bir an mesleğimden soğuduğum kanımı donduran efektler ve müziklerle videonun yarısına gelmeden sayfayı kapadığım doğum günü partisi klibidir.

insanların bu tip videolar hazırlamalarında ki temel sorun görgüsüzlüktür.
mervenin doğum günü için değil de anasının arz-ı endamı için çekilen klip sanırım, bir yere kadar dayanabildim izlemeye, gelinlik ney laaaan ?!
bence babasının gözlüğü hariç gayet sempatik, kaliteli ve güzel bir çalışma olmuş. çok ta komik ve alay edilecek cinsten değil.
bazı insanlar bu tarz şeylere değer verebilir. belki yıllar sonra bunu izleyip mutlu olacaklardır.
Insana böyle kendi ülkesinden vatandaş örnekleri göstermesinden dolayı feyz almak adına başarılı kliptir.
roman vatandaşlarımızın kültürü ve hayata bakışı hakkında güzel fikir veren muhteşem bir video.
tamamını izlemeye dayanamadığım, ilerlete ilerlete izlediğim ama iğrençliğini gayet net anladığım trajikomik kliptir.

şaka maka, umarım merve sağlıklı düşünme yaşına geldiğinde kızcağıza bu klibi izletmezler. ben merve olsam annem periko'nun gelinliğinden kopardığım kumaş parçalarını klipte emeği geçen tüm tanıdıkların boğazına tıkıp, bir güzel boğardım. sonra da koşarak uzaklaşırdım bu diyarlardan.
Merve'nin doğum gününden çok anasının kınası giBi olan parti. Hele o uçan halılı pozlara bittim. Periko'nun bilenzikleri ise beni benden aldı *
(bkz: aman tanrım didim)
daha çok mervenin kokoş anasının iğrenç düğünü gibi olmuş. allah merveye sabırlar versin diyor ve bu doğum günü videosunu lanetliyorum.
MTV'nin ''sweet 16'' doğum günü partilerinin başka bir boyutda olanı, periko hanım adeta konu komşu çatlatmış, sade şıklığıyla moda dersi vermiştir.
çok duygusal anlar yaşanan kliptir.
izlerken göz yaşlarınızı tutamayacaksınız.
Bulgar Türk'ü ( ayıplamak için söylemiyorum Çingene olan ) bir ailenin çektiği video'dur. Herne kadar ciddi anlamda gülünç ve gösteriş olsada. insanların yetişme tarzı ve algılayışlarıyla dalga geçmemek lazım.
05:02 de Babası Kenan'ı gördüğümüz ve ''sı'' nın ayrı yazıldığını öğrendiğimiz video.
Dikkat ettiysen anne konusuna hiç girmedim.
annenin takılarıyla beyaz power ranger'a benzediği klip.
Abi si yalçının düğüne pardon partiye dam ga vurduğu kliptir. Sandalet in üstüne çorap efsane ol muş. Bide söylemeden edemeyeceğim, ner den buluyonuz bu videoları amk asdfhaakakaa.
dehşetle izlediğim parti. perikoya hasta oldum. iki kolunu bana verin gerisi sizin olsun. iyi ki sonuna kadar beklemişim. klibin sonuna doğru bizim ayle yazıyordu. Türkçeme katkıda bulundukları için kenan ve periko çiftine teşekkür ediyorum.
(bkz: açmayın korkunçlu aile)
Hayretlerle izlenendir. Lanet olsundur. Boyleleri yasiyormus yahu demeye neden olur. Ayrica kişinin doğum gününde gelinlik giyen anne sanat eseridir. Yürek dayanamamistir yarida birakilmistir.
Komedi dans "ayle"sinin kızlarına yaptığı doğum gününün ölümsüzleştirdiği klip. Yani o kadar aptal komedi programları var onlar böyle güldürmemiştir.

Baştaki yabancı şarkının adı ne lan!
''sizlere sunar lar merve nin doğum günü nü'' cümlesiyle arkasında soru işaretleri bırakmıştır.
izleyemedigim kliptir. Kaldırıldı mı yoksa?