bugün

turabi'nin babasından kötü değildir. 'oha ya' diyenler olacaktır. sıkıntı yok.
ne demişler; bir ebeveynin kalitesi, yetiştirdiği evlattan belli olur.
merve'nin babası, merve'yi yetiştirmiştir.
turabi'nin babası, turabi'yi yetiştirmiştir.
(turabi'nin fanları hariç) merve'nin, turabi'den daha iyi bir insan ve daha terbiyeli bir insan olduğunu herkes biliyor.
bu mantıktan yola çıkarsak;
merve'nin babası, turabi'nin babasından yeğdir. patavatsızdır ama rol yapmıyordur.
Çok güzel konuşmuş ama zamansız konuşmuş.benim için birincidir kendisi.
kızının adı mervedir.
paranın insana neler yaptırdığını gösteren baba.birde ilk defa konuşuyorum diyor deyyuz,sanki her gün ana haberde.
geçen sene televizyon ekranlarında mervenin lüks evini ve arabasını seyrederken dün pişkin pişkin '' evimi sattım '' deyip fail duruma düşmüş babadır. anlaşılan o ki para hırsı gözünü bürümüş. aklı götüne kaçmış.
Yalnız o bu değilde çok kaliteli kafa sikiyor adam.
Ben utandım adam utanmadı.
eğer merve bu yarışmayı kazansaydı ego patlaması vasıtasıyla yeni bir big bang'e sebep olabilecek babadır. o derece. ki time dergisi kısmı ise tamamen kaynak götüm mevzusunun canlı bir örneğidir.
"böyle baba mı olur amk ?" dedirten baba, adam kızını övecem derken kendini rezil etti, Survivor milli bi yarışma değil adam bildiğin kızının milli başarısını kullanarak ajitasyon yaptı... Oysa Turabi'nin annesi ve babası ne kadar saygılı ve düzgün konuştular, Turabi'de üstüne "durumu olmayan benim için oy kullanmasın" deyince Turabi'nin şampiyonluğu ne kadar hakettiğini iyice anladım.

Son olarak ; Turabi'nin kardeşi Merve'nin babasına ne güzel kapak yaptı yahu...
siz türkler nasıl diyor, "otuz bir olsan çekilmezsin."
Milletce kafayi yedigimizden aslinda biraz hak verdigim adam. Biz survivor basladigindan beri bu adamlara sanki vatan icin cok onemli bir gorev yapiyormus edalari takinmadik mi? Yarismacilar cildirmadi mi cok kotuyum halkim icin duruyorum diye. Eee ne oldu yarisma bitti bir baktik aslinda ortada bir gorev yok birsey yok tirabi kazandi hadi gule gule.
Adamda ne oldu beyin gitti tabi. Yarismanin ne icin oldugunu unuttu turk milletinden girdi times dergisinden cikti.
Istenmeyen baba tipi..
turabi'nin ödülden en az 50 bin ateşlemesi gereken adam, bence hak etti.
Bundan sonra favorimdir.

Kızı sayesinde şampiyon olamamıştır ahahahaha. Eyv. Sen olmasan merve birinci olacaktı. TŞk.
turabi'yi çok haz etmem ama bu adamın konuşmasından sonra turabi'nin bu yarışmayı kazanmasına sevindim.

sonuçta karakter olarak turabi ne kadar da hoşlanmadığım bir tip olsa da, adamın başarıya olan inancı, gayreti ve hırsı asla göz ardı edilemez. olimpiyat yolundaki şans bu adama tanınsa senin kızından çok daha başarılı olacağı su götürmez bir gerçek.
biri şu adama tüm bunların bir oyun olduğunu söylesin.
cidden sinir bozucu bir durum.
durduk yere bu kadar sert yapmanın gereği ne onu anlamadım?
hayır yani serzenişinde bir baba olarak son derece haklı olabilir eywallah.
yalnız aga formatı sikmekle beraber kızının genel görünümünü doğrudan etkiledin.
yok time'ye çıkan 3 türkten biri, yok evimi sattım, yok olimpiyat...
üstelik ortada kayda değer bir başarı yokken.
kusura bakma ama sıçtın babalık.
kızının tüm hayallerini yıktın. şampiyonluğu sonuna kadar hak etmiş kızını bir anda alaşağı ettin.
hırs böyle bişey demekki..
sayesinde en az kendi kadar itici olan kızı kazanamadı. buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

edit: aha da merve ve babası eksiledi ahahahahah *
Kanka çok sağ ol ya.

görsel
merve aydının kaybetmesine sevindiren baba. oysa birde turabinin babasına bakın şeker gibi adam.
Turabinin kardeşine iyi ayar vermiştir.
Kayınpederim olur lan akıllı olun.
Merve de oy kaybi yasatmis adm.
adam resmen 400'u verin bu iş huzur içinde çözülsün dedi.
Merveyi yerin dibine sokmus babadir. Yazik be turabi barzosu birinci olur bu olaydan sonra.
Merve aydin'in kezbanliginin nedeni olan adam. turabi'nin kardesi gerekli ayari verdi.

O degilde boyle acitasyon yapan tiplerden nefret ediyorum. Delikanli gibi gururunu duy, basari dile amk. Ne karistiriyosun atletizm federasyonu falan.