bugün

bmw adlı köklü alman otomotiv devinin aksine sürücünün keyif almasını ilk hedefi yapmayıp daha ziyade arka koltukta oturan kişin yaşam alanı, konforu, dayanıklılık, lüks gibi dinamikleri kendine ilke edinen dünyanın en iyi, en üst sınıf aracı olan s class'ı üreten köklü alman otomotiv devi.
öyle rahatına alıştımki başka araba alamıyorum. başkasının arabasına binmek zulum.

çok yaksa da müptelayım ben ona.

40 yaşında olsun merso olsun.
Türkiye’de uygulanan ötv ve kdv gibi vergilerden mütevellit halkın maddi açıdan üst kısmının alabildiği, Alman malı ve kaliteli otomobil markası.
Merso mu?

Size kolay gelsin...
Evet bu gün satmış olduğum eski aracımın markası. Önümüzdeki senelerde görüşmek üzere. *
sahip oldugum arabanın markası.
Marka olarak türklerin bilinçaltında yer edinmiştir. ihtiyaç olarak alınmaz kanımca.
Bir araba markası olmasının yanı sıra aynı zamanda bir şarkıdır.

https://m.youtube.com/watch?v=FnHv0ne0xjY

Eno- Mercedes.
arkadan itişli olması üzmektedir.
3 vasat boktan sıfır arabayı 3'er senede langırdayınca habire salak gibi değiştirmek yerine 10 yaşında 1 mercedesle yağ gibi gidersiniz.
Volvo sonrası favorim.
"mercedes son model otomobilleri, kaza anında araç içine 80 desibel aralığında, pembe gürültü olarak da bilinen bir ses dalgası yayar ve kaza sırasında ortaya çıkan yüksek desibelli ses sonucu meydana gelebilecek kulak zarı patlaması veya sağırlık olasılığını ciddi oranda düşürür."

- ya meraktan

görsel
ilk çıktığı yıllardan beri mutlaka en az bir özelliği ile kendini diğer markalardan ayıran alman markası.
görsel
En iyi oto markası.
görsel
uzun ömürlü ve en az masraf çıkaran motorlara sahip olan marka.
görsel
görsel
Kelime olarak da Mars gezegeninin ispanyolca adıdır. Lütuf ve zarafet anlamına da gelmektedir.
görsel
Böyle tipleri görmeye alışık değiliz gümüş yıldızın altında. Asaleti ve elegantlığı temsil eder o yıldız.

O yüzden;
Yallah (bkz: bmw)'ye
Mersedesten kamyon, mandan otobüs alınmaz.
yakışıklı ve zengin erkek arabasıdır. ben dahil bir çok kız bunu kullanan erkeklere hastayız.
görsel
görsel