bugün

fantezi beklemeyin... farkında olunsun olunmasın yolunuzdan geçen 40 yaş üstü her 100 kadından en az 1 idir.

lanet bir hızla lanet bir hastalığın bıraktığı izdir. birçok boşanmanın sebebidir, birçok pskolojik tedaviyi gerektirir. bir gün yatıp ertesi gün yarım bir kadın olarak uyanmaktır. güç kazanmaya çalışılır ama olan budur. 40 yaş denildiğine bakmayın 25 te olur 30 da.

peki hangi yüreğin nasıl erkeğidir? nerededir? kaç tanedir?

ne kadardır? önce saçları dükülüp silikleşmeye başlayan, ardından bir uzuvunu kaybeden bir kadını sevebilme hacmi.
kadın değildir demek çok ileri gitmektir ama yinede olmalı bence.
Muhtemelen ince uzun zayıftır.bacakları uzun olabilir.herkesin illa heryeri kötü olucak diye bişey yok ki mutlaka her insanın güzel bi özelliği vardır.Bazılarının da göğüsleri küçük.bunun ne önemi var ki.et parçası altı üstü.
Lambası olmayan araba gibidir. Dikkat çekmez. Kazaya sebebiyet verirler.
(bkz: real women have curves)
görsel
Ulan meme kanseri diye bi olay var. Şu an belki saçma trollemeleriniz yüzünden bir kadının gecesinin içine sıçtınız.

Olamaz mı olabilir.

Edit: başlık da o amaçla açılmış zaten. Bastım artıyı.

Edit2: sansür.
Hormonal bozukluğu olan kadındır bazıları. Bazıları da meme kanseri sebebiyle kaybetmiştir.

Meme kanseri illetine yakalanan kadınlar bazı hayasız ve arsız heriflerin klasik söylem ve baskıları sebebiyle tedavilerini geciktirmekte ve olayı kabullenememektedir; Çünkü memesiz kadın olmaz diyen eblehlere bir gün daha kadın görünmeye çabalamaktadırlar.
Lan bu kadınlar görsel açıdan ne çektiler bee!

Günümüzde meme kanserine yakalanan ve memesiz kalmak istemeyen kadınlar için silikon dolgular yapılmakta ve olayı aslanlar gibi atlatmaktadırlar.

Hormonal bozukluk çeken kızlar ve kadınlar hastanelerde hormonal tedavi gördükten sonra ya da plastik cerrahiden geçtikten sonra kendilerini daha iyi ve sağlıklı hissedebiliyorlar.

Yurdumun bacılarına diyeceğim o ki : Kendini bilmez bazı yelloz heriflerin kahvehane zortlatmalarına aldırmayın. Tedavilerinizi geciktirmeyin.

Bir lâfa bakın lâf mı diye, bir de yellozun pipisine bakın yeterince verimli mi diye.

Hadi lan ordan arsız, küstâhlar!
nefes alıyorsa sorun yok.
insan ömrünü kısaltan kadındır. ben demiyorum bilim insanları diyor. Büyük uzatıyorsa küçük de kısaltıyordur http://www.hurriyet.com.t...ak-omru-uzatiyor-26342935
Memesi olan kadından farkı yoktur. Kadına veya erkeğe seks objesi olarak bakmaktan vazgeçilmeli.
....duyar loading...

ulan her şey mi meme be. hastalığı var şeyi var. insanların kendilerinin seçmediği şeylerle onları yaftalamayın. meme kanseri olmuş bir kadınla konuştunuz mu hiç ? ben konuştum. hem de bir hafta boyunca her ilaç alışında , her ağrı nöbetinde. her şey sağlık arkadaşlar. valla şekil şukul için yazmıyorum. memesi küçük kadın de mesela , onun şakasını yapalım ama olmayan kadın deyince olmuyor. annesi falan meme kanseri olmuş insanlar var aramızda. benim annem değildi benim akrabamdı gerçi de. bilemiyorum altan. hassas olalım.
.prim loading....
memesi olmayan kadın yoktur, destekli sütyen takmayan kadın vardır.
(bkz: amazon)
göğüs kanseri sebebi ile göğsünü aldırmak zorunda kalmış kadındır.
(bkz: protez)
Herkes memesi kadar konuşsa ben ebediyen susarım. Çünkü 75b olmak
Amazon kadını olabilir.
görsel
Şahsen benim için çokta önem arz etmez bir kadının göğüslerinin küçük olması.
Bir dönem birliktelik yaşadığım kadinin göğüsleri çok küçüktü. Ama hiç dert etmedim. Hatta bana aşırı seksi bile geliyordu çünkü seviyordum.
Memesi olmayan kadın yoktur. Belki küçük olabilir ama Sonuçta kadın kadındır.
görsel
Dikkatli bakarsanız siz de memeleri görebilirsiniz. *
Tıbbi bilgi: Östrojen hormon takviyesi ile meme gelişimi desteklenebilir.