bugün

nasıl iş bitirdiğini merak ettiğim belediye başkanıdır. Şahsen zor anlaşılır ve anlatılır biri olduğunu düşünüyorum. Birgün birlerinin çıkıp gizli işler çevirdiğini söyleyeceğinide düşünmekteyim. tarih hakikatleri yazmaya devam edecek ve bende onları okuyacağım. bakalım neler olacak. (bkz: to the next step)
odtüyü halka arz etmeyi planladığı söylenen gözlenen ... olan işte bir büyük şehir belediye başkanı.
bu aralar bayağı ekşın yapıyor ama anlamadık gitti.
reklamını yapmak için, görme özürlü kardeşlerimizi bile kullanabilen bir insan. ne denir ki.
2 gündür ankaranın yarısını ana boru patladı diye susuz bırakan ankara büyük şehir belediye başkanı.
ankara trafiğini katleden insan. bize içirdiği arsenikli sularla zehirlenmesi dışında başka bi umudum yok
mensup olduğu parti nedeniyle her hareketi batan belediye başkanı.

kusura bakmayın ama başka açıklaması yok.
(bkz: melih gökcek deyince akan sular duruyor)
sadece hazine ve botaş'a 4 milyar doların üstünde borcu olan ankara büyükşehir belediye başkanı.

hazine ve botaş'ın haciz işleminden ise yetim hakkı yedirmeyen, belediyeler ayrım yapmadığını iddia eden bir demokrasi meteorunun başında bulunduğu iktidar partisi sayesinde çıkan yasa ile hacizden yırtmıştır.

şimdi soruyoruz, akp kontrolü dışındaki belediyelerin hazineye ne kadar borcu vardır? hatta en çok merak ettiğim konu izmir'in hazineye ne kadar borcu var ey melih gökçek? hani sen izmir'i çok daha iyi biliyorsun ya?
Dünyanın gelmiş geçmiş en i. si.
bildiğin sinan sağıroğlu

ulan insanevladı ben ankarlı olarak sana ankara'da neden saglıklı su içemediğimi, neden musluktan gelen suyun koktuğunu, sarı renkte olduğunu ve arsenikli olduğunu sorarken sen çıkmışsın bana izmir belediye başkanı şöyle yaptı diye palavra sallıyosun.
ben ankaralıyım arkadaşım bana ne izmirden!
ben izmir'e sadece gezmeye giderim o arada da içersem gider su alır onu içerim. ya 365 gün evdeyken ne halt yiyecem?

versene bana bunun cevabını! sözü evire çevire hiçbirşey anlatmadan 3-4 program geçiriyosun.

burayı okursan veya okuyan bir yakının varsa sorsun sana:

yanıbaşımdaki kızılırmaktan artımadan falan getirdiğin o arsenikli suyun metreküpü 3 milyonken binlerce kilometre uzaktan gelen doğalgaz nasıl oluyor da bu sudan ucuz oluyor ya da bu su nasıl oluyor da bu kadar pahalı oluyor?

neden aski'deki genel planı uygulayıp 2001 de yapman gereken 2 barajı yapmadın da sonra milleti bu pis suya mecbur bıraktın?

biz sana yıllardır önden parasını ödeyip doğalgaz alırken sen nasıl olur da parasını peşin aldığın doğalgazdan dolayı botaş'a milyonlarca dolar borçlu olursun?

bunu soran kişinin herhangi bir siyasi bağlantısı yok, haram para da yemedi senin gibi. annesi ev hanımı babası esnaf onun da vergileri düzenli ödenir, kuruş borcu da yoktur devlete. hani olur da açık armaya kalkarsan açığım yok! senin huyundur sorulana cevap vermeyip karşındakinin açıklarını aramak da o bakımdan!

edit: geçen gün bakkaldan fiş almadım belki onu kullanırsan işine yarar!
odtuyu yıkma hayallerinden sonra "kızılırmak suyu da kafa yapıyormuş ya" diye düşündüren kişilik..
asti'den ankaray'a binip, batikent'te metrodan indikten sonra herhangi bir ringe totalde 45 dakika icinde erismesini bekledigim heriftir.**
http://haber.gazetevatan....d=195711&Categoryid=1

biri bu adamı durdursun.
7 sülalesini belli olmayan yollardan zengin edip her bulduğu köşeye 2-3 adet lüzumsuz havuz yaparak belediye baskanlıgı yaptıgını sanan,cok degerli ankaralı hemsehrilerimin toz konduramadığı insanımsı.simdilerdeki en önemli uğraşı ise türkiye'nin en önemli eğitim kalelerinden biri olan odtu yü nasıl yıkarım hesapları yapmakmış.kendisine ve çapulcu yandaşlarına selam ederek elinden geleni ardına koymamasını diliyoruz.
izmir'den aday olması konuşuluyormuş kulislerde star haber'in haberine göre. bekle beni izmir ege size kurban olsun deyip ege'den su dağıtır tüm şehre heralde.
kendisinin "en önde" gittiğini duydum...
ankara nın ırzına geçen, arsenikli suda boğulası insan.
an itibariyle fox tv'de yayınlanan programda, chp belediyesini bir kez daha yerin dibine batırmış şahsiyettir. kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. sanal şövalyeler istediği kadar çırpınsın, yine başkan o olacak ankara'da.

dipnot: oğlununda çankaya belediyesine, belediye başkanı adayı olacağı, söylentiler arasında. *
hangi ankara'lı ile konuşsam sevmediğini söylediği, fakat yıllardır seçim kaybetmeyen adamdır. Arkadaş bu ne yaman çelişkidir böyle? Vakti zamanında Murat Karayalçın'ın karşısına 5 partinin desteğini alarak çıkan ve kıl payı seçimi kazanan adamdır ayrıca. Utanmadan 5 partinin işareti ile selamlamıştır halkı.
(bkz: melih göççek)* *
(bkz: melih göğe çek)
saat 00:15 suları tvde öle uykudan önce seyredebileceğim bişeyler ariyorum. zaplarken bide fox tvde tanıdık bir şahsiyet var. ucabilen ayarcı belediye baskanı melih gökçek.

du bakalım diyorum ne diyo yine, ne ayarlar verecek

herseyini belgelere dayandıracak iddiaları var.

ilk başlarda her zamanki kendinden emin savunmasını yapacak ama karsısındakilerin ellerinde olan belgelerinide göz önünde bulunduracak bi savunma olmalı.

ilk round baslıyor karsılıklı

atışmalar başlıyor belgeler havalarda uçusuyor.

bi ara daha önce 3 mikrogram arsenikli kızılaydan ankaraya getirilen su için ortalığı birbirine katan Tıp Kurumu Genel Sekreteri Dr.Ali Rıza Üçer konusuyor bu su kanser yapmaz diyor (izmirin 59 mikrogram arsenikli suyu için diyor)

araya hemen ucabilen ayarcı belediye baskanı melih gökçek giriyor ve soruyor

peki 3 mikrogramlık arsenikli su ne yapar hani kanser yapar diyordunuz ortalığı birbirine kattınız ve ekliyor izmirin 59 mikrogram arsenikli suyu kanser yapmazda ankaranın 3 mikrogram arsenikli suyumu yapar bu ne çifte standart.

kadir çelik sırıtıyor.

ayarcı belediye baskanı melih gökçekde verdiği ayarın mutluluğu ile oda sırıtıyor. (bkz: melih gokcek gulusu)

araya chpli milletvekili giriyor.
efenim elimde izmirin 59 mikrogram arsenikli suyunu 77 sene içerseniz belki kanser olursunuz.

ayarcı belediye baskanı melih gökçek'e gollük bi pas veriyor. onunda bu golü kacırmaya hiç niyeti yok. patlatıyor.

ankaranın 3 mikrogram arsenikli suyu kanser yapıyor diye meclise araştırma önergesi verdiniz.

bunun üzerine chpli milletvekili sasiriyor kalıyor.

ayarcı belediye baskanı melih gökçek verdiği ayarlarla coştukça cosuyor. bir ordan bir burdan ayarlara devam ediyor.

ve program bitiyor verdiği ayarlar ile mutlu oluyor.

artık ölsede gam yemez.
ankara'da sular bitince -geçtim arsenikli oluşunu, su bitti lan- "aynı leğende aynı su ile 2-3 kere yıkanın" aklını veren süpersonik başkan.

(bkz: her eve lazım)
dün televizyonda chp'li milletvekilini ve tıp kurumu derneği genel sekreterini yerin dibine geçiren kişi. zaten tıp kurumu derneği genel sekreteri vereceği çifte standarttan ötürü telefonla bağlanır bağlanmaz agresif bir şekilde başladı. fakat 3 mikrogram/litre arsenikli suda ciddi kanser tehlikesi vardır deyip de 59 mikrogram/litre arsenikli suda kanser riski yoktur deyince çuvalladı hakkaten. chp'li milletvekiline ise hiç değinmiyorum. melih gökçek'in karşısına birini gönderdiniz bari ağzı laf yapan biri olsaydı. adam sürekli ayar aldı hakkaten.
en ufak bir seyden rant saglamak icin ugrasan; dinime kufreden bari musluman olsa atasozunu yanlis anlayip, eksikliklerini baskalarinin eksikliklerini konu ederek kapatmaya calisan; seviyesini dusurmeyecegi bir tartisma programinda car car bagirmadan konusmasini, kendini kimseyi suclamadan savunabilmesini umut ettigimiz kisi.