bugün

entry'ler (883)

ayrılmak

dün onunla gerçekleştirdiğimiz dokuz kusurlu hareketten en birincisi. bir süre zaz - je veux ve bira görünüyor bana.

02 00 06 00 arası sözlükte bulunanların amacı

(bkz: can sıkıntısı)

astral seyahat

bkz:(#3471691).

tuncer tercan

Askerlik arkadaşımın babasıdır. Oğlu da kendisi gibi müzisyendir. Kısmetse rakı sofrasında güzel türkülerini, çok güzel sesinden dinleme sözünü oğlundan kaptığım sanatçıdır.

askerlikle ilgili bilinmeyen bir şehir efsanesi

Tamamen safsatadır.
3 güne varmadan o mutlu anı yaşarsın.
Ereksiyon haline gelmen aşılardan dolayı bir haftayı bulur orası ayrı elbette.
Ayrıca konudan alakasız (bkz: Torun geceler uzun ötmez borun)

2010 senesinin tek cümlelik özeti

Askerlik yüzünden adam gibi yaşayamadığım sene.

tek tip askerlik

Oyuna çevrilen askerlik yasasıdır. Arkadaş madem tek tip yapmıyorsun, o zaman 2 yıllık mezunlarının ne günahı var? Onların da askerliğini düşür, fark iyice belirgin olsun.

tek tip askerlik rafa kalkıyor

[http:// http://www.haberler.com/gunes-gazetesi/] buyrun burdan da yakın denilecek haberdir. Hayır maymun ettiler milleti. ..kim hıyar diyene bir avuç tuz alıp koşar oldu okuyan da okumayan da.

tiyatro elestirmenliği ve dramaturji

Yavuz Pekman hocanın da ders verdiği ve askerden sonra kısmet ise benim de deneyeceğim yetenek sınavıyla öğrenci kabul eden istanbul Üniversitesi bölümü.

doğa için çal 2

insanı bir yanıyla dinlendiren bir yanıyla çoşa getiren çalışma. Öykü ve Berk'in olması konusunda bir tek ben kötü düşünmüyormuşum onu da öğrenmiş oldum.

ulu sözlük teki ortalama ilk cinsel deneyim yaşı

Uludağ sözlük bünyesinde yazan bireylerin, cinsel deneyim yaşının, birey sayısına bölünmesiyle bulunan sayıdır.

(bkz: ortalama)
(bkz: Uludağ sözlük geneleve gidiyoruz zirvesi)

ankara

Vatani borcumu ödemek adına an itibariyle duhul olduğum şehir.

mert nobre nin ayağındaki topu kaptırma süreci

(bkz: ışık hızı)

anarşist komünist satanist metaci kemalist genç

aşırı dindar bir gençtir aynı zamanda. *

(bkz: kavramdan aşşaa kasımpaşa)

turkiye de alevilerin cozumden yana olmamasi

En güzel cevabı Pir Sultan'ın verdiği sorunsaldır.

Pir Sultan'ım Yaratıldım Kul Diye
Zalim Paşa Elinden Mi Öl Diye
Dostum Beni Ismarlamış Gel Diye
Gideceğim Amma Yol Bozuk Bozuk

emin igüs

25 Aralık 2009 tarihinde Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde konser verecek olan su şırıltısı sesli usta.

alevi

insanları uyuşturan dinin bir diğer parçası. Körü körüne bağlı olanlar diğer kesimin yobazlarından farksızdır. Lakin çok ağır bir kültür birikimi saklar içinde. Ben ölen babasının mezarının başında, babası gömülürken bağlamasını alıp deyiş okuyan ozanlar gördüm. Mevlevilik gibi ciddi bir hümanizm barındırır içinde. Aynı pirin elinde yetişmiş olmalarının etkisi de vardır elbet bunda
(bkz: ahmet yesevi)

rahatsız olanlar için edit: alevi bir sülaleden geliyorum ve o kültürle yetiştirildim

18 aralık 2009 uefa avrupa ligi kura çekimi

Diego Forlan, Sergio Aguero ikilisinin kanaatimce galatasaray'ımızın kör topal ilerleyen defansını ..kerteceği maçları izlememize sebebiyet verecek kura çekimidir.

uludağ sözlük yayalar kulubü

(bkz: Uludağ sözlük yaylalar kulubü)

uludağ sözlük yat kulübü

Hem yat sahibi olup, hem sözlük eşrafından olanların katılabileceği topluluktur. Sucu motorsikletlerinin dostu olan bir isyan girişimidir. * *