bugün

(#5102672) kartal gözlü yazar, hiçbir şeyi kaçırmıyor gözünden. 3000 feetten yerdeki karıncayı bile görebilir bu görme yetisiyle.

katılmamak elde değil.
kısaca "melan" diyor ve mütemadiyen de "he yavru" cevabını alıyoruz*. sabırtaşı, uzlaşmacı, katılımcı, karakter sahibi bir kardeşim. onun olmadığı zirveye, zirve demem*!
sözlük tarihinde yapılan zirvelerden sadece birini kaçırmış yazardır.

not: zirveler türkiye'de yapılanlar olarak değerlendirilmiştir.
nickine en çok yönlendirme yapılan yazar.

(bkz: kel karizma)
(bkz: melan) *
radyo uludağ'ın padişahı.
hegemonyası altındaki radyoyu bi ellettirmez, bi dokundurtmaz.
hani biz yazarlara da bıraksa, bazı günler bizler de güzel djlik maharetlerimizi sergilesek,
parçalar çalsak, dinlesek, canlı yayınlar yapsak, şenlensek.

hı? hocu? yok mu diyon? hayır mı diyon!
kürtaj olmuş kızın durumudur. hali hazırda sanki ben yapmışım gibi bana kızmaktadır. lan ben nasıl yapiym seni..
cankurtaran gibi bir yazar.

dün gece, saat 2'den 2:30'a kadar yarım saat uğraşarak katlayamadığım kumaş pantolonu 30 saniyede msn üzerinden bana katlattırmış büyük insan.

helal olsun, büyüksün.
bir star, bir celebrity, bir gönüllerin prensi, bir yazar, bir dj, bir super mario, bir yardımsever, bir iyimser, bir bestekar, bir centilmen, bir kimyager, bir sportmen, bir moral deposu, bir çözüm üretici, bir organizatör, bir kuzu, bir laf ebesi, bir sözcük cambazı, bir yürek, bir ruh, bir akıl, bir beden, bir insan. hepsinden öte bir can.

(bkz: nemleneyim ellerini)
kıyıda köşede kalanlar her zaman daha güzeldir. popüler olmayan birçok şarkı da sessizce keşifi bekler. road trippin keşfini yaşatmışsam ne mutlu bana yazarı.*
'duydum ki unutmuşsun' şarkısını birlikte söylemek istediğim yazar.

melankoliye vurmuş enzi'den sevgiler.*
bi maçın aramızı açtığı yazar. bir maçı kaçırınca pabucumu dama atmış. yerime başkaları konmuş. tamam hadi trip atmakta haklı, bariz eşeklik yaptım ama 2. plana atılmak çok koydu..kalbim paramparça oldu.

chad murray i getirmeden şurdan şuraya şebeklik yapmam artık ona. hıh!
king öğretmenimdir. pirimdir, mirimdir, abimdir, kardeşimdir... hem öğretmenim, hem öğrencimdir. okeydeki ortaktır kimi zaman, kimi zaman markajıma maruz kalmış forvettir halı sahalarda... servet'in marke ettiği nuno gomes misali...
yalnızlık durumudur. samimidir karamsardır ve ağlamaklıdır (bkz: )ben
her hafta en az 3 irili ufaklı zirvede yandaşı olmaktan mutluluk duyacağım abi, kardeş, herkeş. *

yaya olarak seyyar pilavcı ararken yolda ettiği ''ben pilavında değilim abicim, ayranı çok güzel oluyo bunların'' sözleriyle kalbimdeki yeri her daim baki kalacak üstaddır aynı zamanda.

pilavında olmamak.. doğa üstü bir adam. *
kendilerine zevki farklı yoruplayıp o zevkleri kendilerince yaşayan ve bu yaşantı esnasında gerek şiir gerek şarkı sözü gerek beste olarak duygularını ortaya çıkaran insanlar topluluğu.
bana rıfkı'yı kilitleme konusunda gösterdiği çabalardan dolayı kendisini kınadığım yazar. hayır amcası 4 erkeğim olmu$ zaten** üzerine gtundeki kılları kadayıf kıvamına gelmi$ rıfkı hiç yakı$ık durmuyor.***
iyi adam yahu. her daim güler. akıcı muhabbeti sohbeti vardır adamı sıkmaz. bugün bana çağlayan demiştir anında satmışımdır o ayrı.
rahatlıkla her türlü 'omuz omuza' olunabilecek ''adam gibi adam ertugrul saglam'' kişisidir. bor minerali konusunda şehir hikayeleri işitmekten sıkılmış kişiler işin aslını kendisinden 5 dakika dinleyip öğrenebilir; bu da sözlüğe bir kıyağım olsun. *
(bkz: mal ı hulya)
ağlamak istediğinizde yaslanabileceğiniz bir omuzdur.
(#5179650)

zirvesini basacağım yazardır, benim için melankolik bitmiştir; artık davalımdır. *
her derdinize deva olabilecek bir bilgi motoru. o kadar çok severim ki, canım ciğerimdir. ancak bir abim olsa bu kadar çok severdim. büyük kaptan.
yanak yedikten sonra dişlerini 3 dakika daireler cizerek fırcalayan yazar. *
çocukluk arkadaşım, iyi ki tanıdığım yazar, tanımasaydım ne kaybederdim ? koca bir hiiç.

şaka maka efendi adamdır, haftalardır bizimle uğraşan kişidir, şimdi uzun bir ara veriyoruz özletme kendini demek istediğim dir .
sagopa kajmer
kolera
abluka alarm
(bkz: patates)
*