bugün

Mesajla bana laf sokup sokup sonra ‘bu yazar sadece arkadaşlarımdan mesaj alıyor’a çeviriyor mesajları tuhaf. Sırf Cevap veremiyim diye. Sanırım sözlükte delirmiş. Bi delimiz eksikti. Tımarhane sekmesi açılmalı tez zamanda..

Biz cevabımızı 15 temmuzda verdik ama kendisi bana gammaz olduğunu söyleyerek bir sözlük ihlali daha yapınca ağzımı açayım dedim. Bugün sana bayram. Kaç yaşına gelmişsin. Bi kaç yıla sözlükten emekli olacaksın.. hala formatı dahi öğrenebilmiş değilsin. Bak güzel kardeşim. Bu hayattan Bir baltaya sap olamadan, göçüp gideceksin. Bunu istemem. Bence artık klavyeyi bırakıp dışarda da bir hayatın olduğunun farkına varma vaktin gelmiş.

Bana attığın mesajda, Gammazlayıp entrylerimi sildirdiğini söylemişsin.
Yoo silinmemiş. Silik 1 tane gözüküyor. Ama hepsi silinsiz isterdim. Şayet Seni kaale alıp da cevap verdiğim için kendimi kötü hissediyorum. Ayrıca Sanki tek gammaz da sensin ha * haaaa ama kimse çıkıp da ben gammazım demiyor. Neden? Çünkü;
Gammaz olduğunu söylemek de formata aykırı. (bkz: Sözlük formatı) aç da oku.

Kaç yaşına gelmişsin. Çocuk çocuk laf dalaşına giriyosun.. ben seni muhattap dahi almam da gerçek hayatta.. işte gerçek hayatta değiliz şuan da. Canın sıkılmış senin galiba git neyle oynuyosan oyna işte git kumda felan oyna. Benim rahatımı bozma.

———

Bu ciddi ikazları önceden bana yaparlardı.. hey gibi günler. Bir gün benimde aynını yapacağım hiç aklıma gelmezdi.

Gerçi benim aldığım ciddi ikazlar mizahendi. Şuan verdiğim ikaz ise gayet ciddi.

Mel mel bakan primson. Hadi sevin yavrucağım.
Prim prim bakan gidsom da iyi durdu şimdi..
Vay siz nası işsizlersiniz arkadaş ya.
aşırı endişelendirmiş uyarıdır. ablacım ne anlatıyorsun sen sabah sabah ? sabahın 6 sında tek derdin ben miydim. neredeyse 4.senem olacak burada yazar olalı bunun 3.5 senesinin tamamında zaten mesajlarım sadece arkadaşlarıma açık şeklinde duruyordu. deli misin deli taklidi mi yapıyorsun bilmiyorum ama hem muhatap almak istemiyorum diyorsun hem her tarafta bir yerlerini yırtıyorsun yok şöyle oldu yok böyle oldu gibson bana laf soktu diye. kaçıncıdır format format diyorsun sırf bu yüzden 3 entryni gammazladım tamamı formata uymuyor diye silindi * sana diyorum ki formata madem bu kadar hakimsin bu entrylerin formata uymuyor diye neden siliniyor ? sanki küfür etmişim gibi tepki veriyorsun. yaşın daha çok küçük ve evet senin benimle benim seninle bir işim olmaz o yüzden sana dedim ki "git akranların ile oyna veya kumda oyna" kötülük mü ettim sana ? benden aldığını bana satıyorsun benim laflarımı gelip buraya yazmışsın hala riv riv riv. sen kimsin ki senin üzerinden prim kasayım. gelmiş benim nickimle başlık açmış bana prim peşinde diyor. sözlüğün her tarafına ebleh suratının fotoğraflarını koymuş millete prim peşinde diyor.

kazangap sana bu kadar uzun yazmayacağım. sadece sktr git ötede oyna. eksi oy alıyor diye sildiğim entrym varsa gel koy bunu sildi diye. koyamıyorsan o buram buram lağım akan ağzını kapat. mod destekli yalaka millete laf yetiştirme. o billurlarını yaladığın moderatör abilerin az insan olsalar seni şimdiye kadar 20 tane yedek hesabın olmasından ötürü 20 defa silerlerdi. sabahtan akşama tüm hesapların ile milleti eksi oylayıp "o oy peşinde bu oy peşinde" demek nasıl mallıktır arkadaş. senelik istatistiklerde en fazla eksi oylama yapanlarda zirvelerde hala millete oy peşinde diyor. milleti eksilerken gaza gelip kendi g.tünü okşayan elemanın millete oylamayı çok takıyor demesi nasıl bir salaklıktır.
Gençler. Tadımız kaçmasın. Dağılın.
(bkz: kim ölmüş)
Mel ül mel ül Prim ve duyar kokuyor savunma yaptıgı entry bile, eksi artı istatistiklerden bahsediyor en fazla kim artılarmış eksilemiş bu işlerle meşgul olduğu belli olan yazar. 20 hesabı var diye yazarın bi tanesine de iftira atmış 20 hesabı olsa 20 eksi alman gerekirdi.
Yazarın hesabı olmadığı belli, ama senin kesinlikle var belli ki. şikayet edilince de bişey olmadığını söylemen iyice şüpheleri artırıyor. Tahmin üzerine şikayet ediyorsun ve diyorsun ki bişey yapmıyorlar... ilginç bir çelişki.
Sana verilen eksilerin biri bana ait insanlara iftira atma sadece birazcık şerefli ol.
vay alüminyum

bir zamanlar pamperslara sarılan

ak-troller de ağlaşmaya başladı, oh oh.

bay izmayıl ak kardeşlerin ağlıyor

götleri pardon gözleri yaşlı.
Mel mel bakan gibson kardesimizi yedirmeyiz ablam kusura bakma.
Sevim koş, kavga var!)))
rahatsız oluyorsan engelleyebilirsin?
mel mel bakan gibson adamdır. okumaktan zevk alırım kendisini. yedirmeyiz.
15 temmuzdan sonrasını okumadım.

Arkadaş böyle şeylerde teke tek çıkın. Konu, konudan sapıyor, çingen çalar kürt oynar. Hem ipnelik 5 kişi. Oyum mel gibsona.

Ayrıca, mesai saatlerinde solitaire daha eğlenceli oluyor. Sonracığıma amcalara selamlar.
Buranın sahibi artık müslüman biri. Sen islam düşmanlığı yapacaksan Yallah siyonist ekşiye.
--spoiler--
buranın sahibi artık müslüman biri.
--spoiler--
Gavurun serverinde saklanan, gavur ürünü bir dille yazılmış sözlüğe gavurun imal ettiği bilgisayarla-telefonla giren bir "islam mücahiti" haykırışı.
Halk arasında biz ona "mal" diyoruz.