bugün

tesadüfen yaptırdığı testle rahim ağzı kanseri olduğunu öğrenmiş ve erken teşhisle bu hastalıktan kurtulmuş sanatçı.
aysel gürel 'in kızı, müjde ar'ın kardeşi, sinema ve tiyatro oyuncusu.
80li yıllardaki filmlerde çokça hippiyi oynamış, diskolar da deliler gibi dans etmiş, boynundan peace kolyesini eksik etmemiş, yeri gelmiş nuri alçoya yardım ve yataklık yapmış (bkz: kayıp kızlar),zaman zaman fahişe rollerinde de gördüğümüz başarılı karakter oyuncumuzdur.
80'li yılların türk filmlerinde iyi kızları kandırıp kötü yola düşüren kötü arkadaş modelini başarıyla canlandıran büyük oyuncu.
80'li yıllarda, çingene arif lakaplı fenerbahçe ve galatasaray'ın eski futbolcusu arif kocabıyık ile beraber olmuştur.
Beni ve benim okulumdaki birçok öğrenciyi tiyatroyla ilk kez tanıştıran sanatçıdır. Okulumuza her sene mutlaka bir çocuk oyunu oynamak için gelirdi ve o dönemlerde en mutlu olduğum şeylerden biriydi o Tiyatroları izlemek. Oynadıkları bir oyunun müziği hala daha aklımdadır.
Şahsım adına tiyatro izlemeyi seviyor ve fırsat buldukça gitmeye çalışıyor olmamda mehtap ar’ ın payı büyüktür.
müjde ar'ın kardeşi. 63 yaşındadır.
Akciğer kanseri.
Çok ağır hasta...
Şuuru yerinde değil diyorlar.
64 yaşında vefat etmiş.
allah rahmet eylesin.

https://tr.sputniknews.co...tap-ar-hayatini-kaybetti/
Allah rahmet eylesin.
Ölümüne gerçekten üzüldüğüm tiyatrocudur. ilk kez tiyatro oyunu izlememe vesile olmuş ve tiyatroyu sevmemi sağlamış olması nedeniyle bendeki yeri ayrı olan sanatçıdır. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
mekanı cennet olsun usta oyuncuydu.kemal sunal la oynadığı film unutulmazdı.