bugün

istanbul esenler ilçesi belediye başkanı.
Abdullah Öcalan'ın kardeşidir.
esenler'in 2009 yerel seçimleri itibariyle kurtulduğu lanet belediye başkanı.
3 dönem belediye başkanlığı yaparak esenleri sikmekle yetinmeyip gözünü meclise dikerek bütün türkiye halkının ırzına gözünü dikmiş "siyasetçi".
apo'nun kardeşi olduğu bilinmesine rağmen hakkında neden bu kadar az entyry girildiğini anlayamadığım bölücü.
ayrıca, apo gidip dağda örgüt kurarken kendisi, barış ve kardeşliğe olan sevgisinden(!) şehirde kalmayı tercih etmiştir. o ne hikmet ben anlamadım.

(bkz: bu işte bir bit yeniği var)
türk topraklarında sağ dolaşması can sıkan insan türü.
neandertal sülalenin bir diğer canlı organizması, bebek katili aponun gardaşı.
agabeyinin görev beklediğini beyan etmiş.

--spoiler--

' Benim Başbakan ile herhangi bir temasım olmadı.
14 aydan beri, kardeşim denizin ortasında tek başına kalmaktadır.
O belli bir şahsiyettir.
Bu kadar önemli bir kişi neden 14 aydır avukatlarla ve ailesiyle görüştürülmüyor.
Kardeşim 14 aydır susmuş vaziyettedir.
Eğer tutuklu ve hükümlüyse ağabeyimin de yasal hakları vardır ve 14 aydır bu yasal haklar ayaklar altına alınmış durumdadır. '

' Ağabeyim, görüşmemiz sırasında hem çözüm için görev beklediğini ifade etti.
Devletin samimi olmasını isteyen ağabeyim, samimiyet ile sorunun çözüleceğini söyledi. '

--spoiler--

varavara
herif haktan hukuktan bahsediyor.
bu böyle konuşup bunca şeye rağmen sitem edebiliyorsa varın diğer ilkel piçi siz düşünün..

http://www.timeturk.com/t...beyim-gorev-bekliyor.html
görsel
ilk görüşte abdullah öcalan sandığım kişidir.

görsel
Çözüm süreci ile birlikte meşhur olan abdullah öcalan'ın kardeşi. bugün bir kez daha imralı'ya gitti
bugün sikişik abisiyle imralı' da görüşmüş hanzo. yavşak basına mağara dilinde açıklamalar yapmış. siktiimin şakirtleri memleketi ne hale getirdiniz.
küçük orospu çocuğu.
anası bağsurken anal ilişki yapan kişinin çocuğu.
akp' nin en çok sevdiği iki kardeşten bir tanesi. diğerini çıkaramadılar ya, içleri kan ağlıyor. teselliyi kardeşleri buluşturmakta buluyor.
bugün imralı'daki piç kurusuyla görüşmüş olan orospu çıkardığıdır.
anası onu doğurmamış, sıçmış.
küfretmeye bile gerek olmayan kişimsi. zaten soyadından belli ne bok olduğu.
mağara dilinde böğürerek imralıda'ki piçin lafları ile türk devletini tehdit eden primat.