bugün

Normalde Hiçbir komedi sanatçısını doğru düzgün tanımayan etmeyen 81 yaşındaki anneannem, kendisinden "soytarı mehmet ali" diye bahseder.
Lisedeki bir hoca şöyle demişti "bir mehmet ali erbile, bir de kendisiyle yaşıt başka bir sanatçıya bakınız. Biri çocuksu ve sulu hareketler yapan Yaşıt iki insanın ruhsal olgunlukları bir olmuyor."
Kendisinin ne zaman adını duysam bu örnekleme gelir aklıma ve istemsizce gülerim. *
Bildiğim kadarıyla kendisinin kaçış sendromu olarak anılan (kan damarlardan sızdığı için bu şekilde anılıyormuş) çok ender görülen ciddi bir hastalığı var.
Ayrıca medyadan gizlediği başka bir hastalığı da var mı, bilmiyorum.
Şu adamı Yıllarca baş üstünde tutan topluma kızgınım. Ve buna hakkım var.
görsel
türk tv tarihinin su katılmamış ibişidir.
milleti ne oynatmış ne rezil etmiştir.
bu adam kadar cesur oynatan yoktu o zamanlar. şimdilerde..
Hem sevip hem nasil sevmiyorum anlamiyorum. Ama sagligina kavussun lütfen.
görsel

Alfa hareket resmen.
adamın ismini duyunca şu videoyu atmadan duramıyorum.
Bundan 15-20 yıl önce ne aktif adamdı be...Şimdi çöktü,eski halinden eser yok.
ne idi ne oldu.

yinede severdim şovlarını.
Röportajında Nefise'yle çekildiğim fotoğraflar için çok pişmanım demiş. Pişman olursun tabi ölümle burun buruna geldin.

https://www.sabah.com.tr/...ndimi-hep-suclu-hissettim
bir insan anca bu kadar itici ve gereksiz olabilir.
90' lı yılların vazgeçilmez sunucusuydu. bayağı da izlenen program yapmıştır.
https://youtu.be/EkMHQMEL8E4
Tarihteki ilk troll...
ünlü şovmen, ayrıca eski kimya öğretmenimin askerlik arkadaşı. söylediğine göre çok ahlaksız küfürbaz birisiymiş. bir kaç kez muhabbetine katılmış ve bu nedenle rahatsız olunca yanına takılmamış bir daha.
mehmet ali erbil ve babası saadettin erbil
görsel
bence adam çoğunluğun salak olduğunu kabul etti, ve troll gibi davranarak dalga geçiyor artık. en azından ben böyle düşünüyorum.
görsel
görsel
akıl ve zekadan nasibini almayınca belden aşağı esprilerle avama hitap ederek tutunmaya çalışan zavallı. yazık kimin çocuğuysa !..
Sedyeyle mi gitmiş amına koyuyum?!..