bugün

sol frameye bu kadar fazla gelmesi anlaşılamayan iki kelime.
engin günaydın ve bülent polatlı skeçlerin gösterilmesiyle "keşke devam etselerdi" cümlesini kurmama sebep olan program.
ölüdüren program oldu damatları yayınlayınca.
an itibariyle mercan'ın söylediği 'kovboy' şarkısının müziği ile britney spears'ın 'ım a slave for you' şarkısının müziğinin aynı olduğunu duymaktayız. birde farklı olmak lazım diye başka şarkıcılara sitem ediyor. önce bunlara kendi inanması dileğimle.
sarı kafalı müzisyenim ayağında dolaşan ama özentilikten ileriye gidemiyen bi tane kız var bu hafta yayınlanmakta olan programda. sanırım her hafta bi, kaç sinir bozucu konuk almayı seviyor okan.

edit: özenti şarkı ve şarkıcı sevenler baya çokmuş sözlükte.
okan bayülgen in ''adyömersi'' adlı bir oyundan bahsettiği program olmuştur. okan bayülgen in ''y harfi ile başlayan bir şey istiyor.'' diyerek yarmıştır. nostalji olarak kim,nerede,nasıl şeklinde oyunu aklıma getiren oyun. kağıtları tutup değiştirilirdi. içine isimler yazılırdı. *
şarkı söylendiği sanrısına kapılıp kendini teşhir eden erkek/kadınları ağırlamakla kalitesini düşüren program.
eskiden böyle değildi yahu.
şebnem scheffer'in zekiyim diye tepine tepine siyaset anlattığı programdır.
an itibariyle, gencecik 4. sınıf öğrencisini mahvetti. kıza ''ingilizce bilmiyor musun'' dedi. okan.**
adam (okan bayülgen) meastro gibi etrafına topladığı ünlüleri yönetiyor yahu. sanki hepsinden bir müzik çıkartmak istiyor gibi. hep kontrolü elinde tutuyor.
kamu yönetimi 4.sınıf öğrencisini vintage i kodlattırdı diye yani ingilizce olarak bilmedi diye eleştirmeye kalkan adamın programı. ama eğer bir mail adresi alıyorsanız ki olayda bu şekildeydi harflerin önemi var kaldı ki bu ülkede kamucuysanız ve devlet üniversitesindeyseniz ingilizce eğitim yoksa ingilizce bilmemek de en azından vintage i bilmemek ayıp değil. ama bu adam ayıp diyecek, burada herkes ona ne güzel dalga geçti diyecek ki malzeme olsun di mi.

(bkz: ben de kamucuyum okan bey her zaman beklerim)
bütün bayanların eli morumsumu yoksa benim tv'nin tüpümü bitiyor bilemediğim program.
şebnem scheffer'ın, alman hükümetini temsilen katılmış olduğu program. maşallah siyaseti yutmuş öyle gelmiş.
an itibariyle programdan bir fotoğraf:

görsel
rina adlı filmin oyuncularının olduğu fakat, filmin galasına da katılmayan merve sevi'yi göremediğimiz program, aslında daha önce okan bayülgen programlarında merve sevi'yi konuk olarak görmüştük, tahminimce erkek arkadaşının etkisinde kaldığını düşündüğüm merve sevi'nin haline gerçekten bir üzüntü duymaktayım. daha önce recep ivedik'le ilgili bir entryde bulunduğum bir saptamada recep ivedik karakteri şahan gök bakar'ın içindeki uzantılardan oluşmaktadır, saptamamı doğrulamaktadır.
değişin bir telekız, kerhane olma yolunda yonja yı geçme yolunda ilerliyor program bu gece hakkı abi kime yazar kim programdan sonra kimin evine gider, sabırla izliyoruz.
pınar altuğ'un bir anda kaybolduğu program. ne oldu anlamayadım
bu akşamda güzel izlenebilir program ayrıca begüm kütük'ün samimiyeti* programa ayrı bir hava katmıştır.
medya görüntülerini izlerken artık okanın aralarda durdurup, bağırıp çağırması yerini sessiz sakin bir izleyiş şekli almıştır. çok da güzel olmuştur.
telefon bağlantısında yeşim ceren bozoğlu vardır.

okan - hattımızda yeşim ceren bozoğlu var. Kimdi bu? ünlü bir tip değil miydi?
dün geceki yayınında insanı sıkıntıdan patlama noktasına getirmiştir. konukların çoğu zaten espri yeteneğinden yoksun oluyorlar, bir de okan da coşmayınca böyle mal mal baktığımız bir programa dönüşüyor. dün program dibe vurduğu için telefonla yayına bağlanan bir kızın sevgilisinden özür istemesini izledik dakikalarca, sonra pınarın evlilik yıl dönüm şeysini falan.. çemkirmiyorum gerçekten üzüldüğüm için yazıyorum, neler okuyor okan neler oluyor gülom * *
okanın demir demirkanla sex yapsa önder açıkbaşla yapmaktan daha fazla zevk alacağını düşündüğüm program, zira girişte isimin sex üzerine etkisinden baya malzeme çıkardı. *
jordan diye bi veletin çıktığı program. yemin ediyorum karşıma gelse sesimi çıkartamam, ekran başında gerildim. her an tersleyip, herkesin içinde beni yerin dibine geçirecek bi imajı var. daha 5-6 yaşındaki çocuktan çekiniyorum lan, fena gerdi valla.
şımarık jordon veletini izlediğimiz program. karşıma çıkma iki tane yapıştırırım. azıcık saygı öğrensin.
var mı aşktan öte ile bizi efkarlandıran program.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar