bugün

Doğrudur. Ben mecliste hırsız da istemiyorum.

Bunu napıcaz?
bursa'daki şehit samet saraç'ın cenazesinde halkın hep bir ağızdan attığı slogan.

(bkz: katılıyorum)
Dünyada düşmanını meclise alan tek ülke biziz galiba.
Eskidendi çok eskiden.
Artık ellerini kollarını sallaya sallaya geziyorlar. Elebaşının yeğenini vekil yaptırıp sayın dedirtiyorlar.
Aslında mecliste Türklüğe düşman hiç bir parti istemiyoruz.
evet biz, bu görüşü belirtenler, istemiyoruz ama, isteyen de birileri var ki demek, o insanlar* mecliste bizim yerimize kararlar almakta. ve hala bu ülkenin başbakanından teröristlere (bkz: silahı bırak meclise gel) diye bir cümle duyabilmekteyiz. ne diyim, allah sonumuzu hayır etsin.
an itibariyle sosyal medyada dillendirilen ve tt olan slogandır.

hdp'li vekillerin terörist olduklarını zaten biliyorduk, mecliste bebek katili lehine attıkları "biji serok apo" sloganıyla tescillemiş oldular. dokunulmazlıklarımız kalkacak diye korkudan dağa da kaçar şimdi bunlar. ne de olsa korkaklık ve hainlik kanlarında var!
mecliste terör sevici hdpnin istenmemesi durumudur.evet.
biz pkklıların ölüsünü istiyoruz.ne dağda ne mecliste.
mecliste pkk gibi milliyetçiliği ayaklar altına alıyorum diyen görüşü de istemiyoruz.
bir istek.

hangisini atıyoruz o zaman?

chp mi, hdp mi?
dağda istemiyoruz, şehirde istemiyoruz, mecliste istemiyoruz, sokakta istemiyoruz, kamusal alanda istemiyoruz ama hiç kimse ölmesin terör olmasın istiyoruz nasıl olcak?
başka bir arzunuz?
(bkz: garanti)
''ben bir abd ziyareti yapıp geleyim sonra bakarız canım'' şeklinde karşılık bulabilecek istek.
mecliste ve sözlükte pkk istemiyoruz diyerek arttırdığım öneri.
12 askerimizin şehit olmasıyla tekrar gündeme gelmiştir. evet adı hdp olsun dem parti olsun hadep, dehap ne olursa olsun dağdaki teröristleri kukla gibi oynatan itleri mecliste görmek istemiyoruz.