bugün

bursa'daki şehit samet saraç'ın cenazesinde halkın hep bir ağızdan attığı slogan.

(bkz: katılıyorum)
evet biz, bu görüşü belirtenler, istemiyoruz ama, isteyen de birileri var ki demek, o insanlar* mecliste bizim yerimize kararlar almakta. ve hala bu ülkenin başbakanından teröristlere (bkz: silahı bırak meclise gel) diye bir cümle duyabilmekteyiz. ne diyim, allah sonumuzu hayır etsin.
''ben bir abd ziyareti yapıp geleyim sonra bakarız canım'' şeklinde karşılık bulabilecek istek.
(bkz: mecliste pkk lı isteyenleri de istemiyoruz)
(bkz: mecliste bizi temsil edecek delikanlı yok mu)
(bkz: delüüüüüüğanlı)
şehitlerimizi düşündüğümüzde aklımıza gelen ilk sloganlardan.
(bkz: mecliste katil istemiyoruz)
mecliste pkk yoktur, meclisteki dtp'dir. şimdi iki seçenek vardır ya meclisteki dtp'yi içine sindireceksin ki zaten kürt sorunu denen şey de bu içine sindirememeden ortaya çıkan bir sorundur. veya dağlardaki pkk ile savaşacaksın ve asla yenemeyeceksin. yenememenin sebebi pkk'nın gücü mücü değil, pkk'nın varlığının askerlerin içindeki bir oluşum dahil hiç umulmadık kişilerin işine gelmesidir. yoksa pkk denen iki üç eli silahlı çapulcudur.

bi de şöyle bir şiir var. kayserili ozan erbabi yazmış.

mecliste pkk istemiyoruz
dinlesin hâkimler, duysun savcılar;
mecliste pkk istemiyoruz.
artık sona ersin diye acılar,

biz sessiz kaldıkça itler azıyor,
almış haritayı sınır çiziyor.
devletse şehide mezar kazıyor,

hem koca devlete açtılar savaş,
hem aynı devletten alırlar maaş.
en çok bu zoruma gider arkadaş,

başka bir dil ile öter ağızlar,
duysa, atatürk'ün yüreği sızlar.
terk etsin orayı bütün kansızlar,

dağları yarattım sandı ermeni,
ininden başkente indi ermeni.
soyadı türk amma kendi ermen,

doldu teröristle bütün köşeler,
resmen isyan eder gayrı maşalar.
nerde tank yürüten şanlı paşalar?

kurdu tezgâhını kirli localar,
otuz beş bin evde tütmez bacalar.
aydın geçinenler, züppe hocalar!

türk'ün feryadını duyun vekiller,
içtiginiz and'a uyun vekiller.
her şeye "he" diyen sayın vekiller,

kâğıda bakarak nutuk atanlar!
saadet taciri, refah satanlar!
halkçılık oynarken halk aldatanlar!

ampule güvenen, oldu güneşten,
geçmesin sakın ha sonra iş işten.
medet bekleyenler trt şeş'ten!

memleket düşmeden harap ve bîtap,
erbabi derdini eyledi hitap.
direk çankaya'dır en son muhatap,

03 / 05 / 2009
ozan erbabi - kayseri
dağda terörist arayanlara verilmiş en iyi cevaptır.
ulan dağda ne arıyosun sen ilk başta içerdekileri temizle!
mecliste pkk istemiyoruz genellemedir, bıkbıkdır, hede hödödür diyen pek demokratik insanlara karşı söylenen cümledir; şimdi her zaman olduğu gibi oradan bir şey katayım, buradan kıvırayım sonuna da faşistler yaftası atayım, tamam ne güzel oldu tribinden vazgeçerek. mecliste, onbinlerce insanın katili ( öldürdükleri arasında pkk cı olmayan kürtler de var, ama mühim değil sana göre) bir terör örgütüne terör örgütü bile diyemen, bu terör örgütü ile sıkı fıkı, onun basın işlerine bakan bir birim gibi çalışan, ayrılıkçı (kürdistan sınırını bile çizmiş) partiyi ben aslanlar gibi istiyorum, dersin. pkk zaten terör örgütü değil ki ne saçmalıyorsun dersin. safın belli olur sana laf anlatmak için kimse uğraşmaz, terörist yandaşı der geçer. ne diye yok demokrasi, yok halkların eşitliği, bıdıbıdı diye kasıyosun, adam terör örgütü diyor, iyi okudun mu?
Eskidendi çok eskiden.
Artık ellerini kollarını sallaya sallaya geziyorlar. Elebaşının yeğenini vekil yaptırıp sayın dedirtiyorlar.
Bu ülkede yargı var seçim var. Hdp legal bir parti. Siyasi yasağı yok, özgürce siyasetini yapıyor seçimde de almış 6 milyon oy girmiş meclise... vıdı vıdı yapmayın kesin traşı.
Mecliste pkk istemiyoruz evet eli kana bulaşan hiçbir temsilci istemiyoruz dolandırıcı ve zimmetine para geçiren hiçbir vekil istemiyoruz. cumhurbaşkanını da istemiyorum .
mecliste ve sözlükte pkk istemiyoruz diyerek arttırdığım öneri.
Ülkemde şerefsiz istemiyorum desek daha doğru. Şerefsiz kelimesi bile az onlara.
demokrasinin tren olduğu ülkede meclise gürcü tohumu da girer terörist de.
dağda istemiyoruz, şehirde istemiyoruz, mecliste istemiyoruz, sokakta istemiyoruz, kamusal alanda istemiyoruz ama hiç kimse ölmesin terör olmasın istiyoruz nasıl olcak?
başka bir arzunuz?
(bkz: garanti)
mecliste terör sevici hdpnin istenmemesi durumudur.evet.
biz pkklıların ölüsünü istiyoruz.ne dağda ne mecliste.
silahla çözülemeyecek bir sorunun silahlı savunucuları olmazdı. geçin bu ayakları.
Aslında mecliste Türklüğe düşman hiç bir parti istemiyoruz.
mecliste pkk gibi milliyetçiliği ayaklar altına alıyorum diyen görüşü de istemiyoruz.
bilale anlatır gibi anlatıyorum vaziyet alın.
6 milyon t.c vatandaşının oyunu alan yasal bi partiyi sen sabaha kadar isteme farketmez.sığırlıkda dünya lideriyiz.
https://encrypted-tbn2.gs...7zKxrubugzz_FelqMCKNRmzoA
an itibariyle sosyal medyada dillendirilen ve tt olan slogandır.

hdp'li vekillerin terörist olduklarını zaten biliyorduk, mecliste bebek katili lehine attıkları "biji serok apo" sloganıyla tescillemiş oldular. dokunulmazlıklarımız kalkacak diye korkudan dağa da kaçar şimdi bunlar. ne de olsa korkaklık ve hainlik kanlarında var!
Dünyada düşmanını meclise alan tek ülke biziz galiba.
güncel Önemli Başlıklar