bugün

Kuzenimdir kendisi, ensest düşünebilirim.
Rusya ve Ukrayna da çokça bulunan evlenme teklifini kabul etseydim benim doktorun müstakbel kocam olacak olan erkektir.
Hiç mi hiç tarzım olmayan erkeklerdir.
Mavi gözlü sarışın erkekler eklemesin.
oğlumdur. harikadır. canımdır.
bizde çekiniktir fakat kuzey avrupada herkes böyledir.
aramızda mutlaka olduğunu hesaba katarak peşin peşin kusura bakmayın demek istediğim insanlardır. kusura bakmayın çünkü dışarıdan sinsi gibi görünüyorsunuz arkadaşlar * hep böyle bir hinlik kurnazlık gelecek gibi görünüyorsunuz insan her daim tetikte oluyor sizin etrafınızdayken..
Yalancı ve sinsidir.
kardeşimdir. sinsi değil aksine melek gibidir, kendi halindedir. vurduruyor diyenlerin vuramayacaklarına vuracak kapasite olduğu için kıskanıldığı da barizdir.
Erkek dediğin kara kaşlı, kara gözlü, esmer olmalıdır benim düşüncem de.
görsel
biri bana seslendi sandım.
Türkiye de nadir bulunur .
(bkz: MUSTAFA KEMAL ATATÜRK)
Bir tanesinin bizde yeri çok büyüktür.
esmerler ülkesi türkiyede az bulunur kıymete biner. dişi versiyonları içinde geçerli bu.
(bkz: kıskanmayınız kardeşler)
türkiyede az olduğundan dolayı değerli erkek sınıfındadır.
Şu tanıma uyan ustüne hafif yapılı ve orta-alt segment arabasi,giyimi olan erkeği goklere çıkarıyorsunuz ya arada bir elde bulundurdugum piç ortamı oluşturan gördüğüm en dangalak ve skor tutan 2 arkadaş aklıma geliyor adamlar gördüğüna yürüyor ya hani yarın obür gün 1 saat "karı" düşünmese semilunar vesuclelarıni kullanmasa hypothalamusuna kadar tüm hormonal dengesi karışabilir. Tespih sallar, gördüğü ve ona biraz yüz veren whol(r)e kızlar omru boyunca artık onun dısında herkese yengedir,namusudur hagagavawh.
4 senelik okul 8 sene olmuştur.
Hazırlik okumuştur ama konuşamaz.lan ahahah
Kampusteki dişi sinege kadar fantazi kurar ve ilişki bitince bana "karsm nasıl gomdum bir bilse ağladı biliyormusun, kıvrandı tısss"
Tiksindim aq her birinizden ayrı ayrı.