bugün

iyidir iyi.
Fazla itici.
inanılmaz itici erkeklerdir. Uzaktan bakıp iç geçirenlere duyurulur ki yakından inanılmaz antipatikler.
Abimdir. Siz bilmezsiniz abiyle dolaşıp ertesi gün yanına gelip abinin numarasını isteyen kız arkadaşları... Abim baya uzun ve kaslıdır da.. Astsubay bi de kendisi kızlar peşinden koşuyor lan.. Çok zor yemin ederim..

Genel olarak kızların ilgisini çeken erkeklerdir..
renk körü türk kızlarını baştan çıkarırlar. zira türk kızı için renkli olun yeter. fark etmez içiniz dolu mu boş mu, temiz misiniz, dişlerinizi fırçalıyor musunuz. önemli değil hiçbiri. gözünüz renkli olsun yeter bu salaklara. neyse.
Çocukken çok tatlı olurlar da büyüdükleri anlaşılmıyor bir türlü sarı sarı. Bu sebepledir ki hep çocuk gibi kalırlar gözümde. Az daha buğday olsa göz işini idare edebilirim. Selam tatlım.*
Bizim iletişim fakültesinde var bir tane her gördüğümde iç geçirdiğim. Sevilir ki o.
Kendini yakışıklı zanneden bir erkek olabilir.

Sarışın ve mavi gözlü erkeklerin yüzde 3 ü falan yakışıklı.
Gerisi tipsiz ve gözlerine güvenen kekolardan oluşuyor.
gay modeline en uygun erkektir.
bi bal rengi gözlü sarışın erkek olamaz. *
''sarı erkek mi olur ya erkek dediğin esmer kıllı mıllı bi şey olacak'' tarzında ve yerinde tepkilere maruz kalan erkek türü ( bu ''tür'' kelimesi uymadı buraya ama idare edin artık).
sanıldığı gibi türk kızlarına pek de cekici gelmeyen erkek türüdür..tam tersine sarışınlara önyargıyla bakan hiç beğenmeyen türk kızlarıyla kaynıyo ortalık..en azından benim tanıdıklarım öyle..esmer olmama rağmen objektif olarak baktığımda bu antipatinin sebebini anlayamamaktayım
Saçları sarı, gözleri mavi olan yakışıklı erkektir.

Hepsi yakışıklı değildir tabi. Yine de bir kısmı çok yakışıklıdır. En büyük örnek: edward Norton.

(img:#644515)
(img:#644516)
(img:#644517)
(img:#644518)
(img:#644519)
(img:#644520)

edit: kıskanmayın ibneler.

ekleme: yakışıklı olan tek örneği edward norton.
Bazıları yenir.
basit insanların ölüp bittiği tür. sırf kendilerinden farklı olduğu için . oysa batıda pek bi vasıfları yok.
esmer döşü kıllı erkeğin yerini tutmaz.
bir de pamuk gibi bembeyaz teni varsa harika olan erkektir.
benim bu, tek getirisi lisede ve üniversitede çok kızı etkilemek oldu. ama artık yapmıyorum tabi benden geçti.*
Türkse Karadenizli olabilir.^^ Belki de Kürttür. Kuzey bölgelerde pek bir getirisi olmasa da güneye indikçe daha cok dikkat çeker bu tipler.
(#mustafa Kemal Atatürk)
Nazım Hikmet.
(bkz: kıvanç tatlıtuğ)
en bilindik türk.
Civciv kadar sarı olanları hoş olmasa da, sevenine göre değişir.

Benim için mavi gözlü tek bir sarışın vardır görsel
eğer yakışıklı değilse üzüldüğüm erkektir. hem mavi gözlüsün hem sarışınsın nasıl oluyorda çirkin olabiliyorsun aga.
Gönlüm kumraldan yana, esmer de iyidir. Yalnız sarışın erkek biraz şey. Bilemedim.
Yeşil gözlü kumral erkeğin havada karada si- alacağı erkektir.
(bkz: çoh hojdır ama Banena)
güncel Önemli Başlıklar