bugün

evet efendim...

çalışılan iş yerindeki tüm kızların yüreğini hopdirik yaptırarak adeta cinsel şeyler çağrıştıran, sevdiğiniz bayanın dahi ona aşık olması ve altına yatma arzusuyla yanıp tutuşmasıyla sizin gibi bir insanı bile çileden çıkartabilen mavi gözlü, uzun boylu, kaslı, karizmatik, büyük penisli ve bunların dışında müthiş maneviyatlı iyi kalpli kürttür. tüm kadınlar gözü dönmüş biçimde ona hayranlaşmıştır ve çevresinde pervane olmuştur. siz de kıskanıp sözlüklerde ona buna saldırıp eğlenirsiniz. o da şimdi fofeynktedir.
(bkz: 404 not found)
bu ülkeye senin gibiler de lazım tabi. seviye eşitleniyor. *
rüya gören kürttür muhtemel kıçı açıkta kalmıştır. bir an evvel uyanması en büyük temennimiz.
kara gözlü, küçük penisli, kötü kalpli, çiroz gibi zayıf bir yazarın akrabası olan kürttür.
anladigim kadariyla hbbianin da sevgilisini elinden almis, pompislemis. adamin 3 basligindan 4unun kasli kurt olmasini baska turlu aciklayamiyorum.
hayalinde'ki erkegi başlığa yazan yazar.
orangutan kirmasi degildir kurtler her ne kadar siz kabul eTmeseniz de.
eşşeğin intikamı filminde başrol oynaması gereken kürttür..diğer başrol ise eşşeğe aittir..
(bkz: iki saattir konuşuyoruz bir kere ak parti demedik)
(bkz: afyonlu katolik gay tasfirin ustaları)
iş başvurularınnda elde cetvel penis ölçen bir jüri üyesi mi vardır sorusunu sorduran kürttür.
Kürtlerin görüntüleri üzerinden yapılan ırkçılığa prim veren kürttür.
oturmaktan göt büyütmüş,farklı cinsel tercihi olan yazarın sanrılarıdır.hayallerde yaşamaya ve yaşlanmaya devam edecektir,bence git konuş bir yerde görürsen sakın kaçırma teklif et. *
hepsi iyi de penisinin büyük olduğunu nasıl öğrendin birader diye sorasımı getirmiş önerme. tecrübe ettin mi yoksa şehir efsanesi mi? merak ettim işte.
(bkz: seviyorsan git konuş)
kız olunsa verilecek erkek tipidir.
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam nickli biri adamın penisini nerden biliyor orası malum.
(bkz: hbbia)
protez sik kullanan ve mavi lensi kesin çalmış olan aslında olmayan bir hayal ürünü. yalanın kralıdır.
mavi gözlü, büyük penisli, iyi kalpli, kaslı insandır.
(bkz: günde üç bayan hoplatan büyük penisli kaslı kürt) ile akrabalığı var mı la denen kürtdür.
safkan travestidir. bereketli topraklardan.
(bkz: sözlük yazarlarının büyük penis merakı)
o değil de başlık akıllara direkt bir inci jargonunu getirir. (bkz: bahaneleri alayım)