bugün

evet efendim...

tüm kızların ilgi odağı olan yakışıklı, karizmatik, uzun boylu, rengarenk gözlü, adonisli, büyük penisli ve sempatik oluşunun yanında kürt erkeklerinin doğasından kaynaklı olan adamlıkla beraber bayanların ilgisini çekerek günde en az üç bayanı eve atıp götüren, eve gelen bayanların sevgilileri olmasına rağmen aklını başından alabilen tatlı kürt kardeşimizdir. bizzat şahit olduğum bu olayda kürt kardeşimiz kaymağı yiyor, her gün farklı bayanlarla takılarak kimilerinin manitasını dahi hoplatıyordu. allah kimseye vermesin.
nasıl hoplanacağı öğretilmiş kürttür.
http://galeri.uludagsozluk.com/28/şahin-k_2370.jpg
birbirlerinin ortak noktası olan zekalarında birleşmiş, kendilerini kardeşlik duygularıyla seven iki kişinin, hayatındaki hoplama anlayışı tam da bu yaş grubunu yansıtmaktadır. *
görsel
sözlük trollerinin sevgilisi kürttür. Kimse artık o troller.
günde üç karakaçanla yatan kişidir. bu karakaçanlar bazen erkek bazen dişidir. bazen alır bazen verir. farelere kıyasla büyük penislidir. pembe mayosu vardır. cemil ipekçi idolüdür. hiç bir şeye boşu boşuna içlenmez.
başlıkta ki bayan,zannedersem kancık eşek yerine sehven yazılmıştır.
o üç bayandan birisi sevgili validesi, diğeri kız kardeşi, diğeri ise yengesidir.
kafasi hep ayni yone calisan garipler ve attiklari basliklari.
kılıbıktır efendim hiç bir halt yiyemez. karısının çamaşırlarını çocuğunun bezini yıkamaktan vakit bulamamaktadır. yapamadığı için diline vurmaktadır.

çeşme ya bu vanayı açtıkça gelsin.
"eşeği saldım çayıra, hoplaya karnın doyura " diyen kürttür.
bir trollll sıçmasıdır. (bkz: sende mi hopladın)
çevresinde aşırı popüler olan günde yarım kutu jöle sürüp sigara içen kürttür.

(bkz: sikerler oğlum hepimizi sikerler)
Başlığı açanın hayallerini süsleyen kürttür.
manitası kürt tarafından hoplatılan er kişinin, manitalardan umudu kesip gay olma yolunda attığı ilk adım sonrası hayranlık duyduğu kürt erkektir. var mıdır yok mudur bilinmez ama kimi hayallerinde yaşatır.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: küçükken topun inşaata mı kaçtı)
muhtemelen antalya'da bi otelde ya bi garson ya da temizlik görevlisidir. türk erkeği için gelen yabancı turistlerin ki bunlar genelde eski sovyet ülkelerinden olurlar, işte onlara türk olduğunu söyleyerek, inşaatlardan da gelen doğaçlama vücudu ve yarım yamalak rusçası ile şans eseri yapabileceği eylem.

ayrıca penis için (bkz: kime göre neye göre)
güzel bir kitap ismi olabilir.
Adına şiir hatta destan yazılabilir.
(bkz: ensest)
erekte olmuş kaslı penisini pantolonunun içinde zor tutan, adeta bir seks tanrısıdır.
azan bayanların belasını veren kahraman, mavi gözlü sempatik kaslı kürttür.