bugün

yazdığım bir entry üzerine tersleşmeyle başlamış muhabbetin sonucunda kimseye anlatamadığım şeyleri daha doğru düzgün tanımadan anlatıverdiğim yazar. beni benden iyi anlamış, bakış açısı kazandırmıştır. bugünlük bu kadar, söz sende birand.
bu yazarı hazım problemleri yüzünden çaylak yapanları kınıyorum. faşizm sözlüğe kadar sıçramış anlaşılan!
(bkz: atatürk ün içki içerken fotoğrafı/#9466044)

klavye delikanlısı.
(bkz: en zayif halka/#9469616)

adam kendini dağda sandı. keşke almanya falan deseymişim, orayada gelirdi bu.

gerçi yetiştiği coğrafyadaki insanlar genelde böyle olduğu için suçlamamak lazım.
umarım ikimizin de hayali gerçek olur ve meslektaş oluruz, ama önümüzde uzun bir zaman var.
bugünkü raporunu vermemiş yazardır. *
kötü gün dostu, iyi ki varsın.
dağlardan bana çemkirebilen nadide kişilik. ayıp ayıp. *
(bkz: çocuk)
ÖZLENENDiR.
long days and pleasant nights yazarıdır. *
sayesinde huzurla uyuyoruz bu memlekette... kıymeti bilinmesi gereken. * *
pek bir meraklı olan yazar mazar, ayrıca yardım edin ya tehdit ediyor.
tehdit eden yazardır kendileri. tekme tokat dövecekmiş beni.
sonradan gelen edit...iddiasına göre katilmiş. katil olduğunu itiraf eden yazar.
tüm sözlük de bunu biliyormuş.
çeken bir telefon almasını dilediğim yazar. in lan o dağdan, gelip indireceğim yoksa!
bir girisinde, erin eline pimi çekilmiş bomba veren ve ölümüne sebep olan teğmeni savunanacak düzey ve kaliteye sahip yazar. bir de belki alakalıdır;

(bkz: esat oktay yıldıran)
(bkz: faşist)

bir tescilli kalitesini de şu entrasinden okuyun derim,

(#10828247)
bir nevi güncel kemelist'dir .
üslubu efendi olsa saygı da duyacağım.
her konuda tavsiye alabileceğiniz yazardır kendileri. bir nevi psikolog.*
bugun dogum gunu olan yazardir.
iyi ki doğmuştur. çok da sevimlidir. nasıl da şekerdir. dağlardaki dağ çilekleri gibidir. bir an önce dağdan şehre insindir. özlenmiştir. panpaların kralıdır. * *
doğum günüsü kutlu olsun yazarıymış, nice mutlu senelere. *
muhalif, bilmiş, hafif de ukala ama tatlı ve sevecen hallerini de gördük yalan yok.*
burdan alenen kedi canını senin diyorum.*
nefes alan yazar, nefes alsın yeter . *
profesyonel asker olma ihtimali olan yazar.
(bkz: #12528283)

''erkek adamın tiple işi olmaz. tek kaşlı olak la biz'' diyerek olaya son noktayı koymuş yazar.

bi de bu adama sorsan darwin karşıtıdır. ilginç tabii.
teyze sensin bir kere, diye çemkirdiğim yazardır.
ayağını denk alması gereken kişi, teyze demeye devam et, psikopat olup ben seni kesip hakkın rahmetine kavuşturacağım.