bugün

bıkmadan dinlediğim ve dinlerken çok eğlendiğim radyo programıdır . Gerçekten bulunmaz hint kumaşıdır .
atilla abi vardi, hey gidi gunler.
alem fm programı.
kendini bulunmaz hint kumaşı diye tanıtan.
banyodan çıktıktan sonra bornozun önünü sıkı sıkı kapatmayanların programı
zeki kayahan coşkun'un sunduğu radyo ve televizyon programı. bu programın 4 yıl boyunca sıkı bir dinleyicisiydim. yaklaşık 3 yıl önce bıraktım dinlemeyi. aklım başına geldi haliyle. zira; ukala ve sempatik insanı konuşmalarından ayırabilecek yaşa gelmiştim.

bu adam, zamanında radyoda benim tek hedefim radyoydu, carttı curttu, kalabalık yerlerde espri yaptım farkedilmek için, hakan gündüz benim örnek aldığım şahsiyetti felan diye bir şiir yazmıştı. ilk dinlediğimde çok duygulanmış, kutlamıştım. helal olsun, amacının peşinden gidip başarmış. başarılı bir radyo programı var diyordum. çok büyük saygı duyuyordum, çünkü; adam radyo yayını yapanların kendilerini televizyon hayatına atmalarına ifrit oluyordu ve hiç beklemiyordum tv hayatına atılacağını. hep bu şekilde kalacak seviyesini koruyacak, ukala olsa bile belli bir dinleyici kitlesi olacak diyordum. önce sky türk kanalında hafta sonları yayın yaptı, hayal kırıklığıydı benim için. kınadım. nerde kaldı senin dik başlı ve ben buyum tavırların? soruyorum sana zeki? sende mi diğer radyocular gibi paranın tadına bakınca azıttın? çok şiddetli bir şekilde kızgınım bu adama.

şimdi star tv'de yayın hayatına başladı. hayırlı olsun. ama hiç hayırlı bir program değil. ilk bölümden kalitenin düşüklüğünü ismail yk'yı çıkararak gösterdi çünkü. bu adam radyo hayatında ismail yk şarkılarına yer vermeyen, dalga geçen, küçük gören bir adamdı. şimdi onu kullanarak mı reyting yapmaya çalışıyor? ismail yk ile mi başarı merdivenlerini tırmanacak. gerçekten kınıyorum. radyoda fazlasıyla dalga geçtiği serdar ortaç'ı ikinci bölümde bekliyoruz. bu şekilde tepkileri çekeceksin zeki. kırma bizi. reytingin arttıkça artar bu sayede.

programın kalitesizliğini ve +18 üstü bayat esprileri yapmaya çalıştığını dile bile getirmiyorum. ah zeki ah. hiç yakışmadı sana. demek ki neymiş; büyük konuşmamak gerekiyormuş, çuvaldızı kendimize batırmamız gerekiyormuş. ben asla yapmam dediğin günleri hatırlıyorum.

her şeye rağmen, eski dost düşman olmaz, yayın hayatında başarılar diliyorum.

edit; eski bir dinleyici...

edit 2; benim gözümde kapanış parçası olarak bu parçayı armağan ediyorum kendisine; http://www.youtube.com/watch?v=spKNpSuRRCA&playnext=1&list=PL0B71C966A35277D9
gecenin miskinligine inat hop hop hoplatan, zip zip ziplatan, disardan yiyecek ve icecek getirmenin serbest oldugu, zeki kayahan coskunun sundugu radyo programi. ayrica bu programi yatagin icinde yorganin altinda dinlemeyin, sayet dinlerseniz bir bedduamiz vardir, gelir sizi bulur ki o da sudur: yataginiz kisa yorganiniz uzun gelsin insallah seklinde baslar. ardindan "herkesin arayabilecegi bir radyo programi degildir, turkiyede yuzlerce radyo frekansi, binlerce radyo programi var, bu program sana uygun olmayabilir" seklinde uyarilar gelir. gecenin en sexy sesi olmak isteyenler de "ister puro icerim ister sigara, kimene... ama ama kimseye gidip de "atesinizi alabilir miyim?" demem, diyemem." cumlesini soylerler bu programda.
show Radyo geçmiş ancak çaldığı şarkıları hala degistirmemis olan programdır. 5 yıl önce yayına katilmadan önce çalan şarkı şu an hala çalıyor. hala sevilir koşulsuz şartsız. cut.
her hıyarım var diyene bir avuç tuz alıp koşmayanların radyo programı...
30 dakika sonra başlayacak olan radyo programı.

kendi tabiriyle

''kendini bulunmaz hint kumaşı sanan program ve zaten öyle olan program''.
eskiden olsa sabahlara kadar sıkılmadan dinlerdik
geçenlerde rastgeldim eski tadı kalmamış. üzüldüm açıkçası.
gece yapıcak iş bulamayıp aylak kalmış kişilerin arayıp da programa katıldıgı sunan kişinin keyfi tutarsa yanına uzun süreli olarak katıldıgı canı istemezse hemen telefonu kapatmak da kendine hak gördügü bir program
radyodaki dinleyici kitlesini karşılayacak kadar seyirci kitlesine sahip olamayacağı düşünülesi program.
(bkz: göre göre dinleyin duya duya seyredin).
türkiye 'nin 1 numaralı radyo programı..
sürekli dinleyicisi olarak kalmayı düşündüğüm radyo programı. bir türlü cesaret edip bağlanmak istemiyorum bu programa. * bazen itici gelse de güzel bir radyo programı.
cem adında gereksiz bir kişiyi bulunduran programdır. araba parçalamakla, su balesi yapmakla komik mi olunuyor? bırakın ya.