bugün

oyunculuğun iyi olduğu dizi.

lakin itici dede karakteri artık iyice sıkmış ve baymıştır.
Safiye'ni ben o kadarinj temizleyemem deyip bayıldığı an e baslamistir 4. Bölüm.
Babalarindan "babam" diye degil de "baba" diye soz edilen dizi. "Baba nasil olmus? Babaya kim bakacak? Baba yemek yedi mi " bu babanin olayi nedir merak edilmekte.
ilk bölünü izledim üst kattaki çöpler max bir yıllık kimsenin haberi olmadan orda birikiyorsa az geldi bana bilemedim birilerinin haberi varsa da tutun bi çöpçü gelsin kapıdan alsın eldivenle falan üff yani bu kadar takmaya ne gerek var safiye gel benle bi hafta takıl eyfel kulesinin dibinde yatan ayyaş adam gibi bosvermis dönersin evine ne diyim.
Aha baba sıctı. Devreler yandi.
safiyenin manipulasyonlarina ben bile karsi koyamiyor evet haklisin diyor kafa salliyorum.

inci karakterinden de bir bok cikacak gibi gozukuyor.
handan daha buyuk psikolojik sorunlari olabilir.
Bunların olayı zenginlikten benim de apartımanım olsa ben de delilige vurup dururum hayat derdi yok calisam zorunlulugu yok tabi fakir olsa görürüm safiyeyi nası dört elle sarılıyodu metrobüs diregine.
insanlar 4 bolumdur zengin ama aç nazmiye duzgun bir yemek yiyemediler.

bence bunlarin sorunu aclik ayküleri o yuzden dusuk.

biri gidiyor komsunun verdigi bir dilim keki yiyor.oteki copte kuru ekmek ariyor.babalarinin acliktan sekeri dustu.

sen hala kalkmis sufle diyorsun.evlenelim baris diyorsun.
Boş beleş bir dizi. Tek saniyesini bile izlemedim.
Senaryo kopuk. Kurgu sıfır. Diziyi götüren lokomotif ezgi mola ve merve dizdar'ın mükemmel oyunculukları. En küçük kardeşin fenotipi mükemmel. Geleceği çok parlak. Farah zeynep her zaman ki gibi vasat. Buna rağmen ekranlarda ki izlenecek tek dizi gibi. Anlayın nasıl bir yoklukta olduğumuzu. Ey trt acı bize, bitsin bu zulüm. çişim geldi lan bir ara ver zalım. Son olarak senaristler badem bıyık kadrosundan galiba. Salla başı al maaşı işi gibi duruyor.
dedeyi insan sabrı sınayıcılığı konusundaki gayretinden dolayı kutluyor, kendisine hediye olarak da çişli çarşafların kokusunu bastırmak için çöp daireye asılmış çam ağacı modellemesi oto kokularından bir kucak dolusu yolluyorum. ayrıca ege ve inci'nin babasını dede, dedeyi baba yapsınlar herkes çok daha rahat eder, tespit gibi tespit. pardon bir karışıklık oldu deseler zerrece rahatsızlık duymam şahsen.

evlilik teklifleri, düğün seremonileri sahnelerinde candy crush oynamak keyfimi daha çok yerine getiriyor açıkçası. o yüzden 4 bölümde şu aşklı kısımları çabucak geçip şappadanak evlenmeleri ve konunun esas meseleye gelecek olması beni ziyadesiyle memnun etti. yalnız, yeni bölüm fragmanından pek tatmin olmadım. dördüncü bölümde aşkından monçiçi gibi gezen han, beşinci bölümde “nerden sardım bu pis pasaklıyı başıma” der gibi bakıyor kadına, yallah çöplüğe han bey.
Herkesin çok övdüğü beni nedense sarmayan dizidir.

Yani ne biliyim kimsenin sorununa öyle çok üzülmedim.

inci`nin dedesi çok baskıcıymış vah vah.

Hanın annesi kurşun askerini çöpe atmış. Safiyenin annesi uğursuz demiş tüh tüh.

Kimse gerçekten içine alamıyor sorun olarak. Sadece gülben ve belki de safiye-baba ilişkisi belki. Hadi küçük kıza da delilerin arasında üzülelim. Ama incinin ailesi falan çok sıkıcı.

Birkan bey çok yakışıklısınız, farah da çok tatlı ama saatlerce bakışıyorlar ve dede abla konuşuyorlar, başka konuları yok.

Fazla uzamaktan daha da saçmalayacağını düşünüyorum.
obsesif kompülsif karakterler barındıran dizi.
Henüz başlamadığım ama yakınlarım tarafından şiddetle tavsiye edilen bir dizi.
habire bu apartmanın ismini görüyorum, duyuyorum ne olmuş bu apartmanda diye araştırayım derken dumura uğradım. Hala televizyonda dizi kovalayan kaldı mı ?
çişli çarşaflarin bulundugu dairenin tavandaki cam agaclari oda kokusuymus arkadaslar.

benim gibi cocukluktan kalmis tavan süsü falan sanan varsa diye soyleyim dedim.

ayrica cisli carsaflarin cope atilmama sebebi yeni olmasi ve yikanmak uzere oraya istif edilmesi ve asla yikanmamasi cunku carsaflardan korkuyorlar.
camasir makine kirlenecek diye korkuyorlar.
(bkz: saçma)
buraya yazıyorum inci denen kızın içinden tam bir psikopat kezo çıkacak ve han denen karekteri evlendiğine pişman edecek.

o değil han karakteri ve ailesi zengin tasvir edilmiş böyle büyük şirket sahibi ama aile yaşantısı hiç uymuyor. düşün koskoca şirketim var altımda range rover ama apartman dairesinde otuyorum. iş şirket 2020 ev yaşantı 1980 gibi.

demem o ki kurgu olmamış. masraftan kısılmış gibi 5 kişiyle film çevriliyor kısıtlı mekanlar ile.
Çok uzun zaman alıyor. Saraylar detaylar detaylar.

Bir işi de tam yapalım.
Esas inci ve kardesi vuracak diye bekliyorum ben ya hadi hayırlısı. Soyle de olabilir, sonunda inci dayanaz ve kecileri kaçırır, tum bu izlediklerimiz onun agzindan anlatılıyor olabilir.
bir yyavşaklar apartmanı kadar izlemesi zevk vermeyecek dizi.

öyle bir dizi yok ama olsa güzel olur.
inciyi sevmiyorum.incinin arkadasini sevmiyorum.bir insanin hayatinda yan rol olmayi da olani da sevmem.yavsaklik gibi geliyor.

arkadasim evlenip ciftlesecek diye 80 takla atmam.off ne kadar avam ve bayagi bir hareket.

incinin 4 gun tanidigi bir adamdan evlenme teklifi alip bunu matah bir seymis gibi arkadasina anlatmasi onun da agzinin sularinin akmasi. kadinlar bu kadar aptal degil.yapmayin.
neymis efendim inci annesinin gelin olurken giydigi kilodu giymeliymis.duvagi takmaliymis.
bence bir bucuk metre bir kumas parcasina bu kadar anlam yuklemek yerine oturup dusunmeliler.

iki kadinin aklini toplasan elde var sifir.hadi seninki calismiyor sarkik dudakli alkolik eski sevgilin kafana vurmus ya arkadasin disardan neden mudahale etmiyor.

tabi duvak falan bunlardan daha onemli cunku bir kezban olmak bunu gerektirir.
Anaa ciddden evlendiler ya inci han sürüncemesinden 15 bölüm ekmek yemediklerine göre daha famtastik olaylar olacak galiba ilerde. üç gündür tanıdığın biriyle o delilah aileye rağmen nası evleniyosun pasaklı inci. gerçi o da normal değil dededen illallah etmis evlenem de kociskomla özgür olam diye düsünüyo alttan alta. Olayın cözümlemesi neriman'dan gelcek diye düsünüyorum ama o da yavaştan yakıyo kafayı. Of Neyse beni asırı bunalıma sokuyo bu dizi izliyoz bakalım.
bölümlerinin ortalama olarak 2 saat 40 dakika olduğunu öğrendiğim için konusu ne olursa olsun izlememeyi düşündüğüm dizi. o kadar saat sürmeyen binlerce sinema filmi var.
Kimisinin 2 saat.40 dakika diye izlemem dedigi dizileri kimileri bir ömür boyu yaşıyor. 2 saat.40 dakika nedir ki efenim. Gercek hayat hinayesinden birebir uyarlanmis dizi.