bugün

2010 mayıs ayının ilk haftalarında çıkacağı açıklanan mor ve ötesi albümü. sabırsızlıkla bekliyoruz. şarkı isimleri şöyledir:

1. Korkma
2. Meksika
3. Sor
4. Yorma Kendini
5. Festus
6. Araf
7. Camgezer
8. Nakba
9. Kara Kutu
10. 2012
11. Bisiklet
hadi bakalım hayırlısı dediğimiz albümdür. güzel parçaları içerdiğine kuşku yok.
http://masumiyetinziyanolmaz.com/

güzel şarkıların olduğu mor ve ötesi albümü.
özel süprizlerle geleceklerine delalet edilen albüm. merakla beklenmekte, beklendikçe meraklandırmakta olan albüm.
ilk dinleyişte hoş bir albüm olacağına benziyor.
12 mayıs 2010'da çıkması beklenen albüm. sabırsızlanma sebebi.
mor ve ötesi sonunda kendinden bekleneni yaptı dedirten albüm olmuştur.
mor ve ötesi hayranlarının şükür etme sürecidir bu albüm. çok bekledik, çok istedik, çok sabırsızlandık. sonunda zamanı geldi kavuşmamızın. aşıkların kavuşması kadar kutsal olacak bu albümü alabildiğim gün.

albüm hazırlığındaki bazı süreçler kafamızda soru işaretleri bırakmadı değil gerçi.
vogue dergisinde morlarımızı görmek pek de hoş değildi mesela...
edinip dinlediğim albümdür. artık kalıplaşan temel prodüksiyon ekibi bu albümde de bozulmadı. Prodüktörlüğünü Tarkan Gözübüyük'ün üstlendiği, miksleri Londra'da Chris Sheldon, mastering Los Angeles'da Evren Göknar tarafından yapılan albümde 11 şarkı bulunuyor. albüm şarkılarında klasik mor ve ötesi çizgisi ve kalitesi devam ediyor. 4 yıl aradan sonra çıkan albüm dinleyicileri şaşırtacak nitelikte olmasada; grubun barışarock felsefesi ile yoğurulmuş, anlam dolu hoş şarkılar bulunmaktadır. emeği geçen herkesin eline, yüreğine sağlık.
en sonunda çıktı ve iyi ki de çıktı dediğimiz albüm. gerçekten çok başarılı, beni hem şehir hem bırak zaman aksın biraz da dünya yalan söylüyor albümlerine götürdü. gayet leziz, gayet muhalefet yanlı bununla birlikte gerek müzik gerek ses kalitesi artmış bir albüm. emeklerine sağlık diyor, albümü baştan baştan yine yeni baştan dinliyorum. kulaklarımızın pasını aldıkları için teşekkür ediyoruz kendilerine.
olmuş olmuş olmuş!!
sabahın köründe, sürpriz şekilde uzun zamandır beklediğim mor ve ötesi havasını yeniden aldım
aradaki birkaç albüm için aynı şeyi söyleyemem ama bu olmuş yahu.
sabah sabah hayatımda ne kadar masum varsa hepsine albümü dinlemelerini tavsiye ettim.

rene girard okuyanlar siz de kaçırmayın!

ayrıca eğer parayı basıp albümü de alcam. size de tavsiye ederim temiz ses için. değer.

http://www.mp3dinlermisin...az-2010-albumu-dinle.html
başıbozuk * faciasından sonra pek bir sevindiren mor ve ötesi albümü. *
yatmaz kalkmaz, tezle mezle uğraşan, sabaha kadden yazan çizen arkadaşlarımın "pazar pazar sabahın köründe çok iyi geldi, gaz be bu" diye sevindiren albüm olmuştur.
bundan otesi, mor ve berisidir vatandas. kaymakli kadayif gibin...
başucu albümü olacaktır, tıpkı dünya yalan söylüyor gibi.

özellikle bir araf var ki, beni benden aldı.
camgezer, korkma ve kara kutu şarkılarına taptığım albümdür.
mor ve ötesinin gül kendine zamanlarını özleten bi albüm olmasına rağmen benim çok hoşuma gitti. demoları dinlediğimde ise en çok dikkatimi çeken şarkı araf olmuştur. ama albümün hepsini dinledikçe gerçekten çok güzel şarkıların olduğunu gördüm.
tamamını dinledikten sonra kafa yorduğuna kanaat getirdiğim albüm.
güzel şarkılar var ama daha iyi olabilirdi.

uzun süre sonra gelen edit: güzel albüm, dinledikçe daha çok sevilen.
mor ve ötesinin çizgisinden şaşmayan yeni albümüdür.
bütün şarkıları mükemmel olan albümdür . sabah akşam yat kalk dinle yani öyle bişey olmuş .
mor ve ötesi'nin masumiyeti gerçekten ziyan olmamış bu albümde.7x24 dinlenen albüm.
henüz dinleme fırsatı bulamadığım albümdür, aynı zamanda en kısa zamanda dinleyeceğim albümdür.
en çok dikkatimi çeken parçası araf olmuştur.
dünya yalan söylüyor tadında, özlediğimiz, beklediğimiz mor ve ötesi albümü. albümün öne çikan parçalari araf ,nakba,
festus' dur * *
insanı kendinden geçiren 10 numara bir albüm teşekkürler mor ve ötesi.