bugün

hatunlar yüzünden nesli tükenenlerdir. zaten masum erkek hiçbir zaman siklenmez. sanki çok masumsunuz da amk, masum erkek istiyorsunuz!
çekilmezdir.
benim gibi samimi, temiz kalpli ve meleksi bir erkektir. kızlar fiziksel anlamda sert yapımın berisinde çok masum bir yüz ifadesine sahip olduğumu söylüyor.
(bkz: bik bik)
tam bir aşk erkaa.
Olmayandır, sadece numarasını yapıp rolünü iyi oynayan erkek vardır.

Neler gördü bu gözler yapmaz dediğimiz insanlardan.
Sadece anne karnındaki erkektir *
yokmuş muş. siz öyle zannedin.
böyle bir şey yoktur demenin, masum erkek nasıl olmalı sorusunun cevabını bilemedikleri içindir. aldatmayan, gerçekten seven, kötü alışkanlıkları olmayan, ailesine düşkün, eve makul bir ekmek parası getirecek kadar, emeğiyle çalışan, bağırmayan küfür etmeyen, kolay kolay sinirlenmeyen bir erkeğe, masum değil de, kılıbık, pısırık, silik gibi ön yargıyla, aptalca tanımlamalar konulursa , masum erkek nedir bilinmez tabii. masum olamıyoruz değil, masum oluyoruz ama adı hiç bir zaman adı masum erkek diye açığa çıkmıyor.
vardır piyasada elbette. Nasıl olmaz? Bin bir Çeşit insan var. masum dediğiniz peygambervari bir şeyse, Evet Ömür billah karşılaşmaya da bilirsiniz böyle biriyle. öte yandan saf(katıksız) masum zaten hiç kimse yoktur muhtemelen. ama işin ironik tarafı "masum erkek, ayhh masum erkek nerdee bee" dinle inleyen hatun, kuvvetle muhtemel bu tip bir adam karşısına çıktığı zaman yukarıdan bakar, salak bulur, yüzde bir bile şans vermez.

bu tip adamların genellikle karşı konulamaz bir tarafı yoktur. ya da bunu öğrenmemiştir. Dolayısıyla salla gitsin deyip bir köşeye atması kolaydır.
pipisi olmayan erkektir. bizi hormonlarımız yönetiyor bu net bir şey.
.... Diye bir şey yoktur.
Kadınlarda da çok şerefsiz var kusura bakmayın lütfen.
Asla öyle olmaması gereken erkek modelidir bu işin kuralı zaten beyini şaşırtmaktır karşı cinse pislikmiş gibi davranmak gerekir.
bir erkeğin masum olduğuna inanmam için o erkeğin bebek falan olması lazım.
17 yaşından itibaren hiç bir erkek masum değildir.
Şu an yanımda uyuyor.
Benim küçük limonum.
Yok. Saçmalamayın. Erkek yahu. Ütopik. Swh
olmasını çok isterdim ama yok galiba. ee bu arada masum kadın sayısı da oldukça az üzülmeyin erkekler.
Masum erkek yoktur. Az özgüven vardır.