bugün

uzun ve kısası bulunan genç işi sigara. Aynı zamanda dolmuşçu abilere de hitap ettiği su götürmez bir gerçektir.* (bkz: uzun marlboro light) (bkz: kısa marlboro light)
the usual suspects filminde keyser soze'nin kullandığı sigara. hafif ve hoş bir tada sahip olması nedeniyle parası olan gençlerin bir numaralı tercihidir.
bugün itibariyle tüm türkiye'de paketi değişen sigaradır.
(bkz: marlboro touch)
piyasadaki en kıyak sigaradır, ben bıraktım o ayrı.
uzun olanı içildiğinde tereyağı tadı veren sigara markasıdır.
Muratti'den sonraki ilk tercihimdir. içtikçe içirtir kendini.
Adı değişmiş sigaradır. Yeni ismi marlboro touch dır.
marlboro kısa kırmızı içen biri olarak içtiğimde bir şey anlamadığım sigara. kısa kırmızı olmadığı zaman kısa camel tercihimdir.
light denmesine ragmen kırmızı Marlboro'dan daha zararlı olmasindan dolayı gelen şikayetler üzerine Touch olmuştur.
içimi güzel, sonuçları kötü olan sigara. ayıptır söylemesi çok balgam yapıyor, durduramıyoruz.
kötüdür baya baya. ayrıca bütün yakın arkadaşlarımın favorisi. lan! yoksa?..
(bkz: Plaza insanı sigarası)
Asıl adı marlboro touch olan, gırtlak yakmayan, yemeğin üzerine affı olmayan sigaradır.
bugünün touch'ı. güzel sigaradır. sık içilmeye gelmez. keyif sigarasıdır efem.
tadı bozulmuş sigaradır.

n'oluyor amk bildiğin ilaç tadı geliyor. eski yoğunluk yok. light'san light'lığını bil, bu nasıl tat böyle victory gibisin lan şerefsiz.
zengin çocuğunun, tek elinde taşıdığı üç şeyden birisi.
(bkz: cüzdan) (bkz: cep telefonu)
kısa lm yapmayacak sigara.ha zaten zehirleniyoruz ne fark eder ki?
içmediğim sigara hayır zaten sigara da içmiyorum.
Princess Chelsea - The Cigarette Duet şarkısında geçen sigara markasıdır, rede göre hafiftir.

It's just a cigarette and it's just a Marlboro Light
(Bu sadece bir sigara ve sadece bir Marlboro Light)
içtiğim zamanlar arada içerdim. gerçekten güzel içimi var ama kırmızı winstona göre boğazda daha çok kuruluk yapıyor.
içtiğiniz zaman harbi sigara bu diyorsun.
parlament içen birisi de içebilir bu sigarayı. ama bunu içen parlementi içmez.
son zamanlarda eski tadı vermeyen sigara . bunun içine de mi at eti koydular nedir .
11 lira olmuş aslan parçası,cep düşmanı.
Booggh
Sigaradan soğutur.
Rothmans iç daha iyi.
Kaçak diyarbakır tütününe dönmüş sigaradır.

içen varsa bıraksın kusabilirsiniz yoksa.