bugün

gerçekleşmesi çok zor ama bir o kadarda ümit edilen durumdur.
(bkz: fantaziye bak)
kararsız kalmış, ne yapacağını şaşırmış, başkasının fikrine muhtaç kalmış bayan. bayana koyu renk tavsiye edilmeli, bununla da kalmayıp, ikinci don da hediye edilerek jest yapılmalıdır. kararsızlıktan kurtulan bayan, erkeğe ömrünce minnettar kalır. yardımsever ve nazik erkeklerin davranışı bu yönde olmalıdır.
(bkz: boxer alırken o size küçük olur diyen kadın)
markette külot satılıyorsa markette aşmış olayı vay amk. direkt komple marketi alsın o.
kolay açılacak bi külot olsun cevabını alacak bayandır.
bir denede göreyim denilmesi gereken bayandır.
o göte ne alırsan al farketmez denilecek kadındır.
deneme kabininde tavsiye edilen ürünü denemesine yardımcı olunabilecek ateşli bayandır.

(bkz: hay hay buyursun gelsin)
aynı şekilde südyen sorusu da görülmüştür.
işte bunlar hep malzeme hep otuzbir fantezisi...
bu bayan size direkt gel şu kabinde sevişelim mesajı vermek için değil gerçekten fikir almak için soruyorda olabilir. 2012 yazıydı, kendime üstbaş bakayım dediğim günlerden birinde sırasıyla cadde üzerindeki mağazalara girip çıkıyordum. lcw yine her zaman olduğu gibi kalabalıktı. henüz vahşi müşterilerce darmaduman edilmemiş olan raflardaki ürünlerin muntazamlığına dikkat kesilmiştim ki hemen önümde bir kadın ve yanında 6 - 7 yaşlarında bir kız çocuğu belirdi. kadının elinde 2 adet deniz şortu : "afedersiniz. eşime şunlardan birini alacağım, sizce hangisi daha iyi olur diye sordu." kadına 2 saniye kadar boş gözlerle baktıktan sonra şortlardan birini işaret edip arkamı döndüm ve askılardaki gömlekleri filan kurcalama başladım. 1 dakika geçmedi aynı kadın elinde kendisine işaret ettiğim şortla yine yanıma geldi. kadın hızlı bir el hareketiyle şortu göbek hizamda 3 - 5 saniye kadar tutup baktı. "eşimin de boyu, kilosu tıpkı siz. hatta saçınızın dökülmüşlüğü bile aynı, o yüzden size soruyorum yanlış anlamayın" filan dedi. beynim uyuşmuş olacak ki hiçbir şey yapmaksızın tepkisiz kalakaldım. çocukken annemle semt pazarına giderdik bana ordan gündelik bir giysi alınacağında aynen bu kadının yaptığı gibi giysiyi üzerine doğru tutar bana olup olmayacağını göz kararı anlamaya çalışırdı. kadın beni o utanç dolu günlere yeniden götürdü iyi mi amk.