bugün

sözlük marjinallerinin yaptığı eylemdir.
(not:marjinal tosbağa hariç)
(tekrar not : yoksa dahil mi lan..açıklama bekliyoruz)
salaklıktan başka bir şey değildir.

marjinallik ve ateizm arasındaki bağ; saçı renkli olmayan biriyle kuracağım ilişki kadar ''olmayan'' bir bağdır.

not: yaa cümlem bile marjinal, en çok bana soracaks..gaza geldim dur hehe.

not 2, aynı zamanda edit de olmuş oluyor bu tabi sonradan yazdığım için düzeltmiş oluyorum ama yeni bir not ekleyeceğim için not 2 dedim ben de; ateist ılımlı deistim. her nasıl oluyorsa, öyleyim.

charlie chaplin gelmiş geçmiş en marjinal insandır* ve şöyle bir sözü vardır;

isa’yı ben oynamak istiyorum. Mantıklı bir tercih olurum. Ona benziyorum. Yahudiyim. Ve komedyenim. Üstelik ateistim, bu yüzden karakteri nesnel bir biçimde canlandırabilirim.

ancak yine söyleyeyim; marjinallik ve ateizm arasında bağ yoktur.
ateistliğe özenen dinci uydurmasıdır. ateistlikle hava atacağıma hülog olur altıma jeep Çeker onla hava atarım.
Marjinal olabilmek için diyenlerin ergen olduğunu kabul ediyorum ama marjinallikle alakası olmayıp inançları doğrultusunda ateist olan insanlara haksızlık yapılıyor.
Bir zamanlar marjinal olmak için haç işaretli takıların ve dövmelerin kurbanı olan gençlerin, şimdilerde ateist havalarına girmeleridir. Onları ufaktan bir korkutun bakalım ağızlarından 'allah' kelimesi nasıl tekrarlanarak çıkıyor. Marjinalliğin nasıl bir anda rezilliğe döneceğini göreceksiniz.
"kanka, annen ateist olduğunu biliyor mu?" capsini akıllara getirir.