bugün

sesi ve fiziğiyle bir çok şarkıcıdan önde olan hoş şarkıcı.
müzik dünyasının tanrıçalarından biri.

without you
my all
hero
We Belong Together

eser bunlar, ömrün uzun olsun.
an itibariyle shakira'ya benzettiğim güzel sesli, güzel insan.
sabah erken saatlerinin oldukca erken bir saatinde denk geldigim kadin. hah. bu kadin ilk ciktiginda vision of love bir seyler diyordu, yeni yetmeleriz dinliyoruz artik ne geldiyse. ayni donemler miydi emin degilim ama bana ayni gibi geliyor. ebru gundes gibi yeni yetme demir attim bir seyler diyordu ajda ablasindan yadigar. onlarin mariah'i varsa bizim ebru'muz vardi lan! kim tutar bizi. nerden bilebilirdim sabah sabah televizyon izlemek bunyeye zarar. nerden bilebilirdim sarki soyleyen kucuk kadinlar yaslandikca dogal olarak sismek yerine kendilerini ameliyat masalarinda sisireceklerini.
"göğüsleri o kadar güzel ki! titanik'in bordasında dursaydı o gemi asla batmazdı" şeklindeki chris martin yorumuna mazhar olan ipek sesli şarkıcı.
we belong together şarkısıyla beni benden alan şahane ses.
sibel can'dir bu kadin. bir sure cok tutmustur sonra da sonuvermistir, arada bir biriki sarkisiyla gundeme gelir sonra da geri yokolur. arada bir kilo alir, bunalimlara girer, intihara kalkisir. populer oldugunda soyunmaktan cekinmez, medya maymunlugu yapar. yok yok, ne hulya avsar ne seda sayan, tam bir sibel can.
40 yaşında olmasına rağmen hali hazırda 18lik kızlara taş çıkaran fiziği ile göz dolduran güzel insan. tabi sesinide unutmamak gerek.
piyasada sarkiciyim diye gecinenlerin bile soylemekte zorluk cekebilecegi without you sarkisi ile farkini ortaya koyan sanatcidir.

i cant live if living is without you, diye bir bagirir, icinizden bir parca kopar.
lise yıllarında aşık olunandır. sonraları daha güzel sesler ve kadınların da yaşıyor olduğunun farkına varılmıştır.
huzur veren o mükemmel sesini sonsuza kadar dinleyebileceğim yegane insan. özellikle de my all şarkısı sabahlara kadar dinlenesidir.

"if it's wrong to love you, then my heart just won't let me be right"
göğüslerinin biri edirneye diğeri ardahana bakan sanatçı.fakat her türlü gideri vardır tabi.
bye bye şarkısı ile bugün beni ağlatmış şarkıcıdır.yitirdiklerinizin ardından pek dokunur bu şarkı.
beni benden alan 'hero' şarkısıdır. türkçesi;

KALBIN ICINE BAKARSAN ORDA BIR KAHRAMAN VAR
KIM OLDUGUNDAN KORKMAMALISIN
RUHUNUN DERINLIGINE UZANIRSAN ORDA BIR CEVAP VAR
VE O UZUNTU ERIYIP GIDECEKTIR
VE SONRA BIR KAHRAMAN GELIYOR DEVAM ETMENIN GUCU ILE
VE KORKULARINI BIR YANA BIRAKIP YASAYABILECEGINI BILIYORSUN
UMUDUN KESILMISKEN
ICINE BAK VE GUCLU OL
VE SONUNDA GERCEKLERI GORURSUNKI ICINDE BIR KAHRAMAN VAR

HAYATA YALNIZ BAKINCA UZUN BIR YOLA BENZIYOR
KIMSE SANA EL UZATMIYOR
SEVGIYI ICINDE BULABILIRSIN
VE HISSETTIGIN BOSLUK KAYBOLUR

TANRI BILIYORKI RUYALARA ADANMAK ZOR
AMA KIMSENIN ONLARI SENDEN KOPARMASINA IZIN VERME
BEKLE YARIN DA VAR
ZAMANLA DOGRU YOLU BULURSUN
seslendirdiği şarkılar bir harikadır..

çoğunu ezbere bilirim.. whitney houston ile yaptığı düetler insanı bir başka dünyaya götürür, kusursuzdur.. şarkılarda akıl sır ermeyen harikalıkta back vokaller yapar..
son zamanlarda seslendirdği şarkılarda hep american hip-hop'cularla, rap'cılarla mikforofona geçmektedir.. bu beni ve büyük bir hayran kitlesini üzmektedir.. eski şarkılarını aratmaktadır ama yine de güzeldir.
hayatımda gördüğüm en çekici ve en güzel kadındır.

(bkz: we belong together) adlı şarkının klibinde bacaklarına 1 kez daha hayran kaldığım şarkıcı.
7 oktavlık sesi varmış ablamın. we belong together içinden parça koparacak derecede güzeldir.
güzel bir kadın örneği...
(bkz: the warning)
(bkz: eminem)
sesi güzel olan şarkıcıdır. her ne kadar tarz bakımından uyuşmasakta bunu kabullenmek lazım.
hamile olmasıyla iyice duba olmuş, muhteşem ses. umarım son albümünün hayalkırıklığını üzerinden atar.
ikizleri doğmuştur. erkek olanın adını moroccan scott, kız olanın adını da monroe koymuşlar. isimleri çok aramışlar mı acaba?

(bkz: uludağ sözlük magazin servisi)

http://justjared.buzznet....nnon-mariah-careys-twins/
artık fısıldayarak şarkı söyleyen diva.
Sesi zarar görmesin diye olabildiğince konuşmayan müzisyen.Konuşursa da para alıyor ayrıca.
Sıçsın single olur cinstendir.
Sesi kadar kendisi de güzeldir.
Güzel kadın yakıştırmasını sonuna kadar haketmiş sanatçıdır. Seside oldukça güzeldir.