bugün

dünyaya 36 milyar km. uzaklıgındaki bir gökcismi 3661 yılda bir dünyaya yakın geçiş yaptıgı varsayılıyor.ayrı yeten bir babil tanrısının adıdır.sümerler tarafından geçiş gezeni olarak adlandırılmış. (bkz: nibiru).bazı kozmolojilere göre 2012 yılında dünyaya çarpacagı söyleniyor.hititler ve asurlular tarafından resmedilmiş bir gezegendir.mısırlılar tarafından milyonlarca yılın gezegeni olarak isimlendiriliyor.belirli aralıklarla dünyaya cok yaklaştıgı tespit edilmiştir.fakat net olarak bir görüntüleme olmamıştır.*

(bkz: nibiru)
(bkz: gelirse ekime gelmezse sikime kadar)
bu adamlar hakiki kara panzerdir,herkesi döverler.sahne önünde mortuus denen ayıdan bozma vokal,arkada emil dragutinovic denen otuzbir kollu ahtapot ne kadar kulağa ulaştıysa hepsine tecavüz eder.savaşı bile sevdirecek kadar sağlam sözleri vardır bu adamların,hele ki panzer division marduk albümlerini sevmeyen bilek metalci görülmemiştir.pata küte saldırmaya teşvikten dünya ahiret suçludur bu allahsız herifler,ama marduk için çocuğumu keserim o ayrı.
http://img362.imageshack.....php?image=mardukmcd6.png
amaçları neydi bilmiyorum ama
haticeye değil neticeye bakmak lazım bazen
belkide birdaha geldiklerinde 175 kişiye konser vermemek için yapmışlardır.
(bkz: görmedim duydum)
birdaha gelseler hemde izmire tadından yenmez kanımca
izmir'e de gelecek diye sevinçten tepindiren şahane grup.
anunakilerin yaşadıgı söylenen uydurma gezegen. en son geldiğinde dünyayı üç gün durdurmuşmuş vs vs...
-bence- (ve inşallah*)olmayan gezegen.
eğer orada biryerde böyle bi gezegen varsa ve yaşayanları da dünyanın düzenini bozucaksa şu sözü aktarıyorum buradan:

"geldikleri gibi giderler."
2012 yılında dünyamızı oyacak içine de baağğde koyacak gezegen.(derler efsaneler)
pagan efsanlerinden en büyüğüdür. 2012 de gelmezse 2112 diye revize edilip tekrardan bekleme faliyetine geçecekleri güneş sistemini tersinden dolaşan gezegendir. Engin Ardıç yazılarında sık sık Masonlara Marduk üzerinden çakar. Beklenilip görülecektir
vakti zamanında izmir'deki 170 kişilik efsane konseri vermiş olan grup değildir. o grup için:

(bkz: mayhem)
en büyük kıyamet alameti için;

(bkz: yildirim marduk)
21.12.2012 olmasından ziyade 2112 de gelse daha bir güzel olacak olan şifreleme hatasıdır belki de.
bazı rivayetlere göre yecüc ile mecüc'ün yaşadığı gezegen. dünyaya yaklaştığında yecüc ile mecüc yeryüzüne inerek kötülük saçacaktır. tabi ki şimdilik rivayet bekleyip göreceğiz.
teleskoplarla bile görülmesi zor olan gezegen, bulut tabakası. 21 aralık 2012'de dünyaya çarpacağı söyleniyor. buna inanan marduk cemaatleri ise, yer altında sığınaklar aramaktadır.
bugün haberler de 2010 ylında çarpacağını fakat halk telaşlanmasın diye 2121 yılında çarpacak denen gezengendir.
Akşam haberlerinde nasa tarafından varsa bile en taşaklı teleskoplarla bile görülemeyeceği söylenen yoğun gaz ve toz bulutu. Daha önce çekilen fotoların photoshop eseri oldukları söylenmiştir. Boşuna yer altı tünelleri kazmayın.*
insanların hem müzik hem de astronomi konularında ne kadar sığ olduklarını gözümüze sokan sözcük.

http://www.haberturk.com/...cat=200&dt=2009/06/18
(bkz: 21 aralık 2012 marduk konseri)
2009 yılı sonlarında Wormwood isimli albümlerini Regain Records etiketiyle piyasaya sürecek olan black metal grubu.
aynı zamanda bu albüm 11.albümleri olacak.albümün prodüktörlüğünü ise Magnus Devo Andersson üstlenmiş durumda.
zamanında burzum'la sağlam bi kapışmaya girmiş ve kan dökülmüştür. bana kalırsa burzum'dan çok daha iyi müzik yaparlar özellikle 2 albüm** (bkz: la grande dance macabre) (bkz: rom 5 12)
gelmeyeceği haberleriyle dünyanın tüm intihara cesaretsiz asosyallerini, depresiflerini ve bilumum hasta ruhluları derin yasa boğan, kaybedenlerin ve tutunamayanların büyük umudu, bir nevi kurtuluş gezegeni.
çıkacak yeni albümü wormwood için albüm kapağı belli olan grup.
http://www.roadrunnerreco.../reviewpics/marduk_cd.jpg
biraz marduk gibi durmuyor bu alışılandan değişik olmuş.
"gelirse ekime, gelmezse s.kime kadar" gezegeni/tanrısı. filmi falan da çıkacak.

(bkz: 2012)
salaklığın dik alasıdır. güneşe tapan ve yıldızların dünya ile konumunu yanlış hesaplayan sığır sürüsünün ortaya attığı boş inançlar bütünüdür.
2012 senesinin 23 kasım gününde dünyayı teğet geçeceğine ve düzeni sallandıracağına inanılan gezegen.

şimdi efenim yaklaşık 3600 senede bir dünyayı teğet geçiyormuş okuduklarıma göre.
ve bu geçişlerin bir öncesinde volkanik patlamalar olmuş.
2 öncesinde ise nuh tufanı gerçekleşmiş.

ayrıca sümer kaynaklarını incelemişler. ve bu belgelerde de o gezegende yaşayan canlılardan bahsediliyormuş. hatta 12 koloni dünyaya yerleşmiş. hatta ve hatta yerleştikleri yerin birinin bermuda şeytan üçgeni olduğu söyleniyor.

fala inanma falsız da kalma gibi bir şey oldu ama, bakalım.
lan belki de son üç senemiz kaldı ha.
o değil gezegen de doğum günümde geliyor, sürpiz doğum günü partisi bekliyorum oranın yerlilerinden.
ne bedeviyim ben be!