bugün

marilyn.
Sözlüğün bana 2006 da kazandırdığı dost, can, biricik kanka. Enerjisi hiç bitmesin, bitanesin.
(#654037) Şimdi kapanan beyoğlu rüya sinemasını bilen birinci nesil yazar. Dört yıldır sözlüğe girmiyormuş, kimbilir daha neler biliyordu beyoğlu hakkında, iyi anlaşacak gibiymişiz.*
son entrysini 3 yıl önce giren birinci nesil yazar.
kopartan yazar ((:
görgüsüz yazar. öyle böyle değil. *
(bkz: shirley manson)
(bkz: garbage)
en çok entry girilen başlığın sahibi.
kendi başlığını kendi açanları hor gören yazar. kendi balığını kendi açanlar tarafından hoş görülen yazar.*
(bkz: ek bilezigi)
en ummadığım yerde karşıma çıkmış ve yardımları dokunmuş insandır. *
(bkz: kalitede öncü fiyatta ölçü) *
tanım: 40 derecelik kadıköy sıcağında tayyip in güzel sesini * *dinleyerek beni beklemiş olan canım kardeşim.
kafa olduğu aşikar olan kardeşim. * * ayrıca ısrarla kendisine:
kamyoncuuuuuu alsana beniiğğ demek istediğim, yüz bin kez söylediğim, yolum istanbula düşünce yine söyleyeceğim dert ortağı..
kafa olduğuna inandığım yazar.
charles,marliyn ve shirley'in ortak soyadı.
hayalperest..
doğ. gün. kut. ol. değişik olsun istedim.
dün doğum günü'nü en güzel şekilde kutladığımız bol bol eğlendiğimiz kankam..
sabaha kadar sex on the beach * *
dün doğum günü olan yazar,iyiki doğdun..
doğum günü kutlu olasıca, mutlu olasıca canım yazar.
iyi ki doğdun, iyi ki varsın..
sözlüge geri dönmüş amanda aman dedigim yazar kişisidir kendisi.
son günlerde dersaneden ve body salonundan cıkmayan yazar. allah sonunu hayır eylesın.*
ha bir de unutmadan;
birinci nesil silik
birinci nesil silik yazar...
zirve günü sabahtan gecenin bi körüne kadar bana katlanmış kardeş yazarı. sabah sabah kadıköy iskelesinde, yağmur altında beni beklemiş, kontörlerim gitmesin diyerekten hattını değiştirmiş, * bütün gün boyunca geyiğin, dedikodunun dibine vurduğumuz, aylardır konuşup da yüzünü anca görme şerefine nail olduğum kardeşim. saolsun beni hiç yalnız bırakmamış, koluna girip istanbul sokaklarını arşınladığım canım kardeş..iyi ki varsın diyorum ve son olarak: kaammyoncuuu alsana beniiiiğ...*
kankimi emanet ettiğim, en fazla yarım saat kandırabildigim, muhabbet, muhabbet derken kuzeni, kankasını unutup emaneti koruma altına almış yazar..burdan selam eder, aldığı emaneti perşembeye iade etmesini rica ederim..