bugün

Sabah kalktiginda gorun tek gercek.
Az makyajli kadin. Sen tutup da pembe allik surup kirmizi ruj kombini yaparsan olmaz o bacim. Kendi dogal cizgini bozmadan hafif makyaj en guzeli. Dugune hafif ten rengi far,eyeliner ve rimelle gittigimi biliyorum.
bugün bi makyaj vidyosu izledim; beyler dikkat bi hortumla yıkamadan kız almamanızı tavsiye ediyorum.
Siz karar verindir.
Makyajı kadın ne kadar belirsiz yaparsa o kadar çekicidir. Erkekler yanağınızdan veya dudağınızdan öperken makyaj malzemesini öpmekdense gerçek tende dudaklarını hissetmek ister.
görsel
Kadını sınıflandırma çabasının orta çağda kalmadığının ve her devirde devam edeceğini gösteren başlık.
makyajsız tabi. bir de gözlerinde kaz ayakları varsa bakmaya doyulmaz.
burayı okuyanlar şu andan itibaren makyaj yapmamaya başlayacak puhahahha.. sizin ne düşündüğünüz onların çokta şeyindeydi sanki..
makyajsızken de güzel olan hafif makyajlı kadın. yüzünüz pörsüyor zamanla o kimyasallarla. gidin yüzünüzü sabunlayın sürekli makyaj yapacağınıza.
sadece gözüne sürme çeken kadın gerisi teferruat.
ikisi de nefes aliyosa sikinti yok * .
Erkek, makyajsız kadın iyidir deyip makyajlı kadını beğenen varlığa denir.
Makyajsız kadın tercihimdir. Öyle doğal olucak. Gülerken yüz hatlarını rahatça görebilmeliyim. Ya da yüzünde ben varsa ona bakabilmeliyim. Bende de böyle takıntılar var.
Doğal olmak en güzeli , yapacaksanda abartmıyacaksın boya küpüne düsmeye gerek yok.
Makyajsiz. Öpücükle makyaj yaparım ben.
Kararinda makyaj.
Çıta baya yükselmiş sözlükte makyajlı makyajsız falan diyorlar daha 2 hafta önce nefes alan almayan diyorlardı. Evet.
makyajsız kadındır tabi ki.
makyajsız yapamayan kadın, özgüvensiz kadındır.
bu nasıl soru elbette cevap kadın.
sakallı erkek mi sakalsız erkek mi sorusuyla aynı cevapları paylaşan sorudur kendileri.