bugün

sakallı erkek mi sakalsız erkek mi sorusuyla aynı cevapları paylaşan sorudur kendileri.
bu nasıl soru elbette cevap kadın.
makyajsız kadındır tabi ki.
makyajsız yapamayan kadın, özgüvensiz kadındır.
Çıta baya yükselmiş sözlükte makyajlı makyajsız falan diyorlar daha 2 hafta önce nefes alan almayan diyorlardı. Evet.
Kararinda makyaj.
Makyajsiz. Öpücükle makyaj yaparım ben.
Doğal olmak en güzeli , yapacaksanda abartmıyacaksın boya küpüne düsmeye gerek yok.
Makyajsız kadın tercihimdir. Öyle doğal olucak. Gülerken yüz hatlarını rahatça görebilmeliyim. Ya da yüzünde ben varsa ona bakabilmeliyim. Bende de böyle takıntılar var.
Erkek, makyajsız kadın iyidir deyip makyajlı kadını beğenen varlığa denir.
ikisi de nefes aliyosa sikinti yok * .
sadece gözüne sürme çeken kadın gerisi teferruat.
makyajsızken de güzel olan hafif makyajlı kadın. yüzünüz pörsüyor zamanla o kimyasallarla. gidin yüzünüzü sabunlayın sürekli makyaj yapacağınıza.
burayı okuyanlar şu andan itibaren makyaj yapmamaya başlayacak puhahahha.. sizin ne düşündüğünüz onların çokta şeyindeydi sanki..
makyajsız tabi. bir de gözlerinde kaz ayakları varsa bakmaya doyulmaz.
Kadını sınıflandırma çabasının orta çağda kalmadığının ve her devirde devam edeceğini gösteren başlık.
Siz karar verindir.
Makyajı kadın ne kadar belirsiz yaparsa o kadar çekicidir. Erkekler yanağınızdan veya dudağınızdan öperken makyaj malzemesini öpmekdense gerçek tende dudaklarını hissetmek ister.
görsel
bugün bi makyaj vidyosu izledim; beyler dikkat bi hortumla yıkamadan kız almamanızı tavsiye ediyorum.
Az makyajli kadin. Sen tutup da pembe allik surup kirmizi ruj kombini yaparsan olmaz o bacim. Kendi dogal cizgini bozmadan hafif makyaj en guzeli. Dugune hafif ten rengi far,eyeliner ve rimelle gittigimi biliyorum.
Sabah kalktiginda gorun tek gercek.
Sürprizlere hazır olan erkek.

Makyajlı -makyajsız ne olursa olsun aklına ruhuna ulaşan kadın.

Bakımlı -bakımsız, güvenli-güvensiz, boyalı-boyasız versiyonlarıyla çoğaltılabilecek konu.
Hafif makyajlı kadın.
doğal olan çekicidir.
herkes için söylüyorum makyajsız güzel olan kadın . bir sözlük erkeğinde de mantık yok amk .
sevdiğim kadın. o makyajlı da olsa makyajsız da olsa kabulümdür, diğer kadınlar umrumda değil.
Kadınlar makyajı insalığa kabullendirdiler. Bir kız artık makyaj yapmadan bakkala bile çıkmıyor. Kendilerine bile makyajlı hallerini kabul ettirdiler sanki dogustan oyleymisler gibi. Bir kıza bu ne cirlinlik dedigimizde, sen beni birde makyajlı gor cevabı aliyoruz. Iyide makyajlıyken sen degilsin ki o. Boya o kabul et o sen degilsin.