bugün

--spoiler--
bon atatorkon yolondon godorom bana ne lan atatürkün yolundan ben gitmiyporum zorundamıyım? mevzu atatürk değil senin edepsizce yazman şerefsizlik yapma adam ol.
--spoiler--

adamlığı değil de ödlekliği öğrenmem gerekirse seni örnek alacağımdan kesinlikle emin olabilirsin frenk üzümü. sana kimse atatürkçü ol demiyor. saygı duyman gerektiğini söylüyorlar. sen ise her lafı bir taraflarından anlıyorsun olay bu.
buradan telefonumu yazdım neden aramadın evladı:
Kardo seni normalde severdim ama başlıklarımın altında bana salladığını görünce düştün gözümden, yakışmadı.
görsel
(bkz: göt yakan efsane yazar)
(bkz: bir entel feridun ağlıyor gözleri yaşlı)
(bkz: badeci dincilere haddini bildiren yazar)
(bkz: salepçilerin korkulu rüyası)
(bkz: badelenenleri rahatsız eden yuzır)
(bkz: trolleri silkeyen kullanıcı)
Yobazkudurtan ve hainkudurtantır. Takdir ettiğim bir yazar .
destekliyorum. cebinden beş yarbay çıkarabilecek yeteneklerde gibi görünüyor.
Bugün nice götler yakan yazardır. Paşamın hainleri astıktan sonra yaktığı keyif sigarasını, bu göt yanıkları için ben de yakıyorum lol.
--spoiler--
dinsiz donsuz takımındandır. ne özele gelebildi ne verdiğim telefonu arayabildi böylesi ezik çerkez mahsülünü görmedim.
--spoiler--

dinsiz donsuz olmak badeci dinci olmaktan bin kat iyidir. az evvel nickaltında bildirim görüntüsü at dedim onu bile atamadın korkak tavuk. özele gelebilmem için sana mesaj atılması gerekiyor ama atılmıyor. sözlükte o kadar çok tiksinen var ki senden bir yığın küfür yemekten korkmuşsun belli ki. ee korkak tavuksun normal sonuçta. gürcü yalayıcısı pontus tohumu seni. arap görsen tuzlukla koşarsın lan sen.
mesaj bölümüm açık atabilirsin bırak bu ayakları korkak tavuk.
git kumunda oyna lan.
görsel
yemin et yazmışın (#46737560)

yemin mi istiyorsun al sana yemin.

o hesaplar kuran çarpsın benim değil? hatta sabaha çıkmim benim değil umarım yeterli oldu.

şimdi sıra sende sen dinsiz donsuzsun senin kuran yeminine inamam anam babam ölsün diyeceksin

görelim adamlığını adam değilsinde mecazi anlamda yazdım.
Onono bocono sovmok... Ulan dua et sanaldasın. Karşımda olsan yamulturdum seni. Senin anan yok mu lan babandan mı doğdun sen? Doğru söyle lan kadınlar pas vermiyor mu sana da bu kadar belaltı küfre sığınıyorsun? Ben senin ailene küfrediyor muyum hayır. işte aramızdaki fark bu. Bir de tehdit ediyor beni üç kuruşluk beyniyle. Elinden geleni ardına koyma lan. Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın. Moderasyona da bu entarilerini şikayet edeceğim. Kaç kere belaltı küfür ettin. Seni silmediler. Moderasyon asıl bunun için utansın. Daha yazarlık bile yapamayan trollerin sözlüğü mahvetmesine neden oluyorlar.
--spoiler--
ben senin ailene küfrediyor muyum hayır.
--spoiler--

Ediyorsun.
Küfretmen için kişinin ak partiyi ve islam'ı öven birkaç entry girmesi yeterli. O kişinin ensestten ibneliğe her türlü sapık olduğunu yazıyorsunuz.

Niye öyle diyorsun sorusuna...
O küfür değil ki zaten öylesiniz cevabını veriyorsunuz.

Niye ?
Ak partilisin, muslumansın.

Sen nesin?
Ateist, deist,laik özetle sekulersin.

Şimdi o çirkin sözler söylediğin kesim mensubu aynı çirkinlikle senin için plajda bikini giyen annen domaldığı zaman soteden dikizleyip 31 çeken ergenlere ses çıkarmayan gavatlardan birisin dese ağır bir küfür olmaz mı olur .
Sırf sekuler kesim ailecek plaja gittiği için böyle bir söz söylenir mi söylenmez çok ayıp olur değil mi?
Sırf sekuler olduğun için.
biraz badelemeyi kafaya takmış olan bir yazar. her müslüman da badelenmez ki. müslümanlığın badelenmekle ne alakası var.
ben dincilere söylüyorum onu. müslümanlar da üzerine alınıyorsa yapacak bir şey yok. yarası olan gocunur sonuçta.
--spoiler--
ben dincilere söylüyorum onu. müslümanlar da üzerine alınıyorsa yapacak bir şey yok. yarası olan gocunur sonuçta.
--spoiler--

Dinci?
Dinci ne lan?
karşı taraf da laikçi, sekulerci o zaman.
eee bu durumda diskoteğe gittiği için bacısı diskotekte hoplatılan anası belli babası elli yumuşaklar demesi doğru olur mu karşıdakinin?
olmaz.
Dikkat edersen her iki taraf için diyorum.

Haa ben böyle kaypakça üstü kapalı küfürler yazmam. Bana bu tip sözler yazana direk küfür ederim. Ettim de.Dikkat ederseniz yazan diyorum bakın yazan, söyleyen demiyorum çünkü reelde kimse kimseye bu tip sözler söyleyemez göt ister.
Sana da söyleyemez bana da söyleyemez diğerine de ama anonim ortamda yazıyorsunuz. yapmayın böyle zavallılar.
sabrına hayran kaldığım yazar. bu kadar haksız saldırıya rağmen dik duruşunu asla kaybetmedi. helal olsun !
--spoiler--
herhangi bir dini alıp siyasi malzeme haline getirenlere dinci denilir aslanım. bu islamiyet olur hristiyanlık olur budizm olur fark etmiyor. dini din alanında bırakmayıp siyasete malzeme edilince ortada din de siyaset de kalmaz.
--spoiler--

Kim malzeme yapıyor yavrum?
Malzeme yapan falan yok.
En azından Ak partiyi kastediyorsan öyle değil.
Zaten Ak parti merkez sağa yerleşmiş bir parti ama bununla birlikte Halkın dini değerlerine son derece saygı gösteren, Halkın dinine düşman çapulcularla mücadele eden bir parti. Evet.
-spoiler--
o sebeple dini sadece manevi alanda bırakan bir müslüman ile politik malzeme haline getiren dinci aynı değildir.
--spoiler--

işte o dini manevi alana bırakan müslümanları rahatsız etmeseniz, saygısızlık yapmasanız, mağdur etmeseniz Ak parti kazanmazdı.

Bir empati yapıp ders alabilseniz iktidar olabilirsiniz ama nerde anca anadolu çomarı dersiniz o insanlara.
kavga varmış kaçırmışız.
--spoiler--
din tüccarı, ümmetçi, islamcı onun bunun çocuklarına denir. düzenli olarak şeyhlerinin mikinden bade yutarlar. ne oldu zoruna mı gitti? zoruna gidenin borusuna gitsin. kudur ulan kudur.
--spoiler--

Sen beni tamamen yanlış anlamışsın çocuğum.
Ben burada üstü kapalı küfür etmem, kaypaklığı sevmem dedim. Evet Öyle bir durumda karşılık olarak direkt küfür ediyorum ana avrat bacı dümdüz amk. Çok terbiyesizim he.
Burayı çok ciddiye alıyorsun iyi aile çocuğu swh.
--spoiler--
kavga varmış kaçırmışız.
--spoiler--

Yok yav ne kavgası dayı burayı s.kime salladığım mı var benim çapulcular işte hamısının ammuaa sohum.
Bazı konularda iyi yazarlardan biri.

Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmem.