bugün

entry'ler (333)

gıda dedektifi

Youtube'da sürekli karşıma çıkan liseli. Genelde ürünlerdeki sağlıksız katkı maddelerini paylaşıyor.

muhtarlar ne iş yapar

Ben de anlamış değilim. Günümüzde E-devlete girdiğimiz zaman çoğu işimizi halledebiliyoruz zaten. Bu çağda hala bu tarz şeylerin devam etmesi ve yüzbinlerce muhtara her ay maaş ödenmesi devlet israfından başka nedir yoldaşlarım?

obez türk kızı

her şey dış güzellik değil algısını bırakıp forma girmeye çalışması gerekir.

erkekleri kullanıp atmak

Onlar da sizin gibi düşünüyor ama.

komünist manifesto

Lise zamanlarımda okumuştum o zamanlar komünizm, sosyalizm ve materyalist tarihle ilgilenirdim ve hep ilgimi çekerdi. Bu konularla ilgilenen herkesin okumasını tavsiye ederim.

karl marx

tarih boyunca sömürülen, ezilen, kullanılan ve yok sayılan emekçi sınıfın örgütlenmesinin ve bilinçlenmesinin yolunu açan devrimci bilge.

oruç var mı gençler

Elhamdulillah hiç sekmez.

ahmet kaya

Devrimci bir dost.

yoldaşlar merhaba

bir selamlama cümlesi. Görüşmeyeli Nasılsınız?

hdp kapatılsın

çok geç kalınmış uygulama. dünyanın hiçbir yerinde terörist, ırkçı, uyuşturucu kaçakçısı, bebek katili bir parti mecliste değil, giremez de. biz çok sabrettik. bir daha açılmamak üzere kapatılsın.

sözlük yazarlarının el yazıları

(img:#2342411)

uzun sigara

Kısa da aldığımız tadı alamayız nedense. Çek çek duman gelmez, tadı da berbattır.

eğitimsizlere cahil oldukları söylenmeli midir

Bu kadar eğitimliyim edebiyatı yapıp da yazım yanlışı yapman çok kasıntı. Ne bileyim.

eğitimsizlere cahil oldukları söylenmeli midir

"Hiç bir" kelimesinden sonrasını okumadım.

erkeklerin kadınlarda aradıkları

Normal biri olması. Normal biri olsun, anlaşalım başka bir şey istemiyorum. Bıktık ne istediğini bilmeyen ruh hastası kadınlardan.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

sen tatlı bir miyavsın demişti sonra terk etti.

güzel bir kızın yalnız olmasının nedenleri

Kendini güzel sanmasıdır.

Ünide Bir sürü milletten arkadaşlarım oldu (kız-erkek), kimsede bizimki kadar kendini nimetten sayan görmedim. biz de çok var nedense.

1 0 motor araba alan erkek

dolabında bir sürü pembe renkli giysi bulunan erkektir.

gavat ümit

Türkmen beyimiz len mk.

ümit özdağ

Soros çocuğudur.