bugün

Mars Group'un spor salonu zinciridir. Avantajı, muadili spor salonlarına göre daha ucuz olmasıdır. Dezavantajları ise, su ve havluların paralı olması, havuz, buhar banyosu ve saunanın olmamasıdır. Bir nevi ne kadar ekmek, o kadar köfte...
akşam başlanacak iki hafta sonra kullanımı yarıma düşecek ve altı ay sonunda amaaaan denilecek spor salonudur...

(bkz: ön yargı)
diğer spor salonlarına göre daha düzenli, tertipli ve motive eden hocalara sahip spor salonu zinciridir. evime beş dk olması sebebi ile bik bik her gün bitiyorum orda. havlular ücretli, lakin ücretli olmasa bile ne diye kırk kişinin kullandığı havluyu kullanayım. o da ayrı bir saçmalık. neyse yoga, pilates, zumba gibi derslerin olması mükemmel. onları es geçmiyoruz ancak hafta içi bazı akşamlar koşu bandı sırası oluyor ona deliyorum işte. bunun dışında tavsiye ederim.
ankara ankamall'de bulunan ve tam bir rezalet olan spor salonudur. apaçi tiplerin toplandığı, bir ay spor yapıp kendini personal trainer sanan akıl yoksunu insanların, belki bir iki karı kız ayarlarım diye giden uçkuruna düşkün bebeciklerin, bir halt yapmayıp bolca aynadan fotoğraf çekinen insanların bolca bulunduğu spor salonudur. tabi yine de siz bilirsiniz.
istanbul kartalda açılan yeni nesil spor salonudur. markalaşmada son yıllarda ilerleyen macfit, verdiği hizmet ile de tam not alıyor. üstelik çok uygun fiyatlarda lüks ve kaliteli bir spor salonunda çalışma imkanı veriyor. internet sitesi http://www.macfit.com.tr .
son dönemlerde çok uygun fiyata aylık üyelik sağlayan spor salonudur. aylık 85 tl gibi ücretlerle gayet ferah ve nezih bir salonda sporunuzu yapabilmektesiniz.
Uygun fiyata düzgün spor yapabileceginiz spor salonu. Akşam iş çıkışı verimsiz olduğunu söylüyorlar. Fakat benim gibi erken saatlerde giderseniz ferah ferah spor yapabilirsiniz. Duşlari ve soyunma odaları da oldukça temiz. Uzun suredir uyeyim. Öneririm.
genel itibariyle fiyatları pahalı olan spor salonu. (ilk açıldığı zamanlar hariç)

bir de karttan ödeme bazen sıkıntı yaratabiliyor. arkadaşın otomatikman ikinci ayını da çekmişlerdi sevgili macfit görevlileri. ben hiç gitmedim ama ilgi alaka varsa biraz paraya kıyıp ileride gidebilirim.
şimdiye dek gittiğim spor salonları içerisinde en temiz ve nezih olanı. bu kadar temiz ve nezih olmasa o kadar çok bayan müşterisi olmazdı. diğer mahalle salonlarında ezici bir erkek egemenliği varken macfitlerde bayan müşteri sayısı da oldukça fazla. spor salonunda yoğunluğun fazla olduğu günlerde bile çok bekleme olmuyor. duşları da genelde temiz. şimdiye dek bir sıkıntıyla karşılaşmadık çok şükür. fiyatı da genel anlamda uygun.
Fitness merkezlerinin migrosudur. Uygun ve kalitelidir. kalabalık olma ihtimali yüksektir.
Mantar gibi turediginden beri kalitesi yerlerde surunen bir spor salonu olmaya baslamistir.

Ayrica personal tranier ayagina iskembecileri de toplamaya baslamislar.1.80 boyunda hafif gobekli personal tranier insanlara gidip ne ogretecek arkadas.isinize azcik sayginiz olsun.
geçen yaz gittiğim spor salonu. kendisinden iyisini görmedim şuana kadar. fiyatıda çok tuzlu değil diğerleriyle aynı. iç dekarasyonu muazzam aletleri güzel. daha iyisi varmıdır bilmem benim için en iyisi bu. tavsiye ederim
Fiyatından daha fazla olup bok rengi kıvamında işleyen spor salonlarını görmüş biri olarak iyidir, güzeldir. Akşam iş çıkışı bile gayet rahat rahat sporunuzu yapıyorsunuz ki bu da ilginç kısmı. Alan büyük olunca göze mi batmıyor kalabalık anlamadım.
Sadece temizliği için bile gidilebilecek spor salonu zinciri. Ben Metrogarden şubesine gidiyorum. Abi temizlikçiler dört dönüyor ortalıkta. Sen bir aleti kullanmayı bitirdiğinde anında arkanda beliriveriyorlar. Hemen aleti silip temizliyorlar. Yerler soyunma salonları duşlar pırıl pırıl. Hele hele dudullu çekmeköy Sarıgazi gibi mekanların tüm kekolarını topladığını düşünürsek... Muhteşem. Tek gıcık olduğum konu fiyat politikası. Senede 15-20 lira zam koymak nedir amk.
Uniq istanbul şubesine bugun kayıt yaptıracagım spor salonu.yıllık üyelik gibi bir şart koşmadığı için tercih ediliyor genellikle.ormanada ve Ortaköy şubeleri gereksiz pahalı aylık ödendiği Zaman ama havuzları var.
- fiyaskodur.

- ilgi alaka 0'dır.

- Giren çıkan özellikle hafta sonları belli değildir.

- Ücret uygun gibi gözüksede verilen hizmete göre pahaldır.

- Web siteleri tam bir saçmalık abidesidir.

1- WEb site ana sayfasında kullanıcı girişi kısmından giriş yapabilirsiniz.
2- Fakat o kdar bu hiçbir işe yaramaz.
3- Kullanıcı işlemleri için tekrar giriş ekranına yönlendirir.
4- Kullanıcı işlemleri sayfasına giriş ypatığınızda sadece ödeme işlemlerini yapabilrisiniz.
5- Randevu almak istediğinizde yine sistem sizden aynı şifreleri ister.
6- Hafta sonu hiçbir programa online rezarvasyon yaptırmazsınız.
7- Zaten katılım yok diye tüm programlar iptal edilir.

-Bildiğin para tuzağı.

6 aydır gidiyorum. 1 kere bisiklet salonunu 1 kere GFX etkinliğini kullanamadım çünkü hafta içi 13-14 15-16 gibi mesai saatlerine konuluyor.

Saçma sapan bir mekan.

Sikersen sevilirsin sözü geçerli. Kocaeli Symbol de 1.000 den fazla üyesi var.
antalyadakine gidiyorum. 6:30-7:00 sonrası tavsiye edilmez, insanlar iş çıkışı uğradıklarından.
Uniq şubesi gayet iyi olan spor salonu.çevre profilinden sanırım çok saçma sapan tipler olmuyor.iş çıkış saatleri biraz yığın oluyor.ve katılım neredeyse bütün derslere oluyor iki üç kişi dahi olsa ders yapılıyor.personal trainor hizmeti çok pahalı sadece ama oda zaten kendileri ile alakalı değil anlaştıkları kurumla alakalı.
Mars şirketler grubunun sahibi olduğu spor merkezleri.

baktim 3 dk kaldi attim ile birlikte deyim yerindeyse makinelerin anasını ağlattığımız yerdir. Biz oralardayken gelmeyin, üzülürsünüz.
Aletleri insanları antrenörleri iyi de çok kalabalık be.Ayrıca kendini mr olympia sanan tipler dolu.
pahacı fitlenme yeri.
Zamanında bu salona bir buçuk yıl devam etmiş biri olarak mekana göre fiyatının gayet uygun olduğunu söyleyebilirim. Saçmasapan uyduruk salonlarda bile iki kat fiyat istiyorlar. Çalışanları biraz ukala. Besyo mezunu degil de tıp okuyup harçlık çıkarmak için çalışıyorlar Sanırsın. yukardan konuşmalar falan. Hiç muhatap olmamak en iyisi. Onun dışında hijyenik ve spor yapmak için ideal.

Bu arada bahsettiğim forum bornova macfit.
ankara'da, yaşadığım yere yakın bir yerde bulunan pahalı spor merkezi.
Totosunu kaldırıp markete gitmeye üşenenlerin yıllık üyeliğe çuvalla para bayılıp sadece 15 gün giderek zengin ettiği balon marka. Bi halta yaramazlar.
Bursada carrefour ve podyum parkta Şubesi bulunan fitness merkezi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar