bugün

Başta çok önyargılıydım kendisine ve müziğine karşı lakin sonradan beğenmeye başladım en azından demet, hande, ece seçkin gibi kafa ütülemiyor, dinlenecek parçaları vardır.

Gel parçası oldukça iyidir.
Araf hem çok güldüğüm hem de içinde kötü anılarımın olduğu şarkısı.
Şuan Türkiye'deki en iyi şarkıcıdır.
Tarkan'a bin basar.
Hem ses hem de yetenek olarak.
Başıma bir şey gelmeyecekse, tarzını seviyorum. Hatta bu aralar şu şarkıya aşık olduğumu söyleyebilirim: http://youtu.be/KwcRm33Wz48
Tabii bunda Ceylan Ertem'in payı çok büyük, orası ayrı.
Ismini ayrı sevdiğim, sesini ayrı sevdiğim, şarkılarını ayrı sevdiğim şarkıcıdır.
(bkz: zor değil).
bir hadise var ve sarışın şarkılarının nakarat bölümleri güzel olan vasat şarkıcı. marjinal olma çabasında. açık ve net.
Sesini tipini şeklini şemalini beğenmediğim şarkıcı. Çok itici ayrica.
Güzel şarkilari var ...
Bir hadise var şarkısıyla aşmıştır. Nazan öncel den daha güzel yorumlamıştır.
sesini her duyduğumda ağlayasım geliyor.
Tek balgama bakar. Lakin sesi güzeldir ve favorilerimdendir.
3 martta adana leman kültür'de konseri olan sanatçı.
Ses tonundan anladığıma göre burnunda et olan şarkıcı.
Sivri sineğin ete kemiğe bürünmüş hali . Sesini duyduğumda istemsizce gelen irkilme.
son zamanlarda tip olarak murat boza benzeyen (saç şekli aynı ve kirli sakal bırakmış) marjinal şarkıcı, besteci. sesi çok mükemmel sayılmaz ama sinan akçılın sesi kadar kötü değil.
bir hadise var ve sarışın şarkılarının nakarat bölümleri güzel olan vasat şarkıcı. marjinal olma çabasında. açık ve net.
makara bi hayatı olduğüunu söyleyebiliriz. ama güzel şarkıları var.

https://www.youtube.com/watch?v=gyOJl1fhp-Y
çok güzel söylüyor ayrıca bize ne millletin özel hayatından.
2 gün önce kayseriye geldi ve dinlemeye gitmedim. niye gitmedim bilmiyorum ama gitmedim. su an cok pismanim.
harbiye de dinlemek istiyorum.
eğer farkını belli etmekse başarının sırrı, başarmanın gereğini yapmış şarkıcı...
11. nesil yazar. iyi yazmalar.
ünlü bir sanatçının ismini nick olarak seçmiş yazar. sonra da benim nick altımda 1500 entry var diye hava atacak çakal!
Yarak gibi bir ses ve gruptur, net.
sesi beni benden geçiyor ya ,o nasıl ses be kardeşim sen hep söyle ben hep dinlerim.
geniz etidir o mabel değildir.