bugün

Açıklanıyor şu anda.
Site kesin çöker yine amk kalpten gitcem.
ilk 100'ün 99u bizim sözlükten çıkacak olandır. Hadi artık yeter.
ulan beklemesi ayrı dert bekleyip bekleyip bir hüsranla karşı karşıya kalmaktan korkmak ayrı dert.

(bkz: gençliğini nerede harcadın)
Ben acikliyor olsam yine sabredemez hemen aciklardim.
Daha açıklanmamıştır, sözlere kanmayınız:

görsel
yeni gelenek üzere sanıyorum akşam 6 gibi açıklanacak sınavdır, sabah 10'da açıklasana işte eskisi gibi. akşam baba eve gelene kadar ilk şoku bir atlatsın çocuklar, bir plan yapsınlar, diyeceklerini planlasınlar, ayna karşısında kaydırma yapmışım numarasını çalışsınlar ama yok illa babanın eve geldiği o en gergin saatte açıklanacak.
Bunları silkmek istiyorum.
açıklanmış olan ve türkiye'de 1456. sırada olduğum sınavdır. güzel sonuç gelmiş. diğer yazarların puanları da umarım iyi olur.
bari okunanları açıklasalar...
açıklanmıştır, hayırlı olsun.
sonuç açıklanması ertelenmemiştir, dezenformasyondur. şu an sonuçlarımı görüntülüyorum.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
Allah çalışanların yolunu açık etsin bende bu yoldan geçtim süreç zor beklemek zor ama emeğinin karşılığını alabilmek, güzel bir üniversite iyi bir bölüm insanı onore ediyor, çalışan herkes hakkını alsın inşallah.
Ulan açıklandı milleti trollemeyin basbaya açıklandı erzurum at ve at ürünleri oley be.

Edit: bu tercihler değil miydi ya.
açıklanmıştır an itibari ile.
açıklandı lan.
an itibariyle açıklanmıştır. abanın gençler. istediğiniz puanı almışsınızdır inşallah. seneye de biz gireceğiz hayırlısıyla. tam tersi de olabilir güvenemiyorum*
https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=4113
@ch!k(@nd! Be.
Hadi hayirli olsun gencler.

Allah emeklerinizin karsiligini almayi nasip etsin.
Sonuçlar Nasıl geldi bilemem ama sağlık bölümü düşünenlere seve seve yardımcı olurum.
Kimse yalnış yaptığına inanmıyor aq.
(bkz: lys 2017)
Geçmiş olsun arkadaşlar.
milletin geometriyi alıp bana vermişler;

görsel