bugün

açıklanmıştır. hayırlı olsun.

zito!
Dumlupınar Üniversitesi hakkında bilgi verebilirim ama o tutar mı bu tutar mı diye sormayın allasen.
izmir katip çelebi üniversitesini tercih edeceklere yardımcı olabilirim.
Koca koca adamların girdigi bunlar yüzünden sıralamanın bozulduğu sınav. Matematik bu kadar zor sorulur mu ya insafsızlar.
Mf 4 ten 415 puan alıp 40 bininci olduğum sınav.
Geçen sene 415 alan 24 bininciymiş.
Kısacası önceki yıllara göre bayağı bir kolay olan sınav..
mf 3 'de 6k yaptığım sınavdır. eskişehir tıp fakültesinde okuyan abilerim-ablalarım mesaj atabilirse cok mutlu olurum...

edit: yuh, ne eksilenmişiz arkadaş. ayrıca kimse mesaj filan da atmamış... üzgünüm sözlük...
Puanların yükselip başarı sırasının inanılmaz oranda azaldığı sınav. Sinema tv ve bazı bölümlerin ts2 ye alınmasıyla bu bölümlerin ne taban puanı ne de başarı sırası açıklanmıştır. Ey sözlük ahalisi neye göre tercih yapacağım hakkında beni bilgilendirirseniz çok minnettar olurum.
puanın tüm istediğin bölümleri tutar da sıralaman tutmadığı için gidemeyeceğini bilirsin ya hani ...
tm3 9k, ts2 615 sizce ne yapmalıyım? Doğru düzgün bir sözel bölümü var mıdır yardımcı olabilecekler mesaj atabilir mi?
on yıl aradan sonra, kendimi denemek ve şayet olursa ikinci öğretim sanat tarihi okumak için girdiğim sınavdır. sonuç beni fazlasıyla şaşırtmıştır. bundan 10 sene önce üniversiteyi kazandığım sıralamadan kat be kat ilerisine ulaşarak ilk 8000 e girdiğim ve türkiye'de birkaç üniversite dışında bütün üniversitelere (özellerin birçoğuna tam burslu) girme hakkını kazandığım sınav olmuştur. hiçbir hazırlığım yoktu. sınav başvurusunu yaparken dahi hangi sınavlara başvurmam gerektiğini tam olarak bilmiyordum. bu yıllar içinde sadece kitap okudum. ( tabi lisans bitirip yüksek lisansı tamamladığımı da eklemem gerekiyor ) okuduğum kitaplar zihnimi zinde tutmuş olacak ki, böyle bir netice elde ettim. şimdi hacettepe, ege, marmara ya da istanbul yerine, yaşadığım şehrin sanat tarihine 115 puan fazlayla başvuru yapacağım. umarım herkes gönlünden geçen bölümü kazanır.

Not:arkadaşlar neden eksiliyorsunuz? nasıl bir hata yaptığımı söyleyebilir misiniz?
tm3 te 375 puanla 90 bine girip ne bok yapacağımı bilemediğim sınav .
marmara ya da iü radyo televizyon düşünüyorum tavsiyesi olan var mı?
Konya şehirinde üniversite okunur mu ? Okuyan ya da okumuş olan bilgilendirebilir mi? Garip sınavdır 435 puan ile tm 3 de 20 k gelmiştir.
Değişik bir sınav olmuş.kuzenim tm'de 405 puan yapmasına rağmen 49k sıralamada kalmış.
inşaat mühendisliği düşünen varsa yardımcı olabilirim. 2011 girişliyim ve önümüzdeki dönem bitiyor okul.
Puan iyi sıralama kötü böyle yigilmanin.
Mezuna mı kalsam sorunsalını yaratan saçma salak bir sınav.
kardeşimin girdiği sınavdır.
fakat ailecek ülkenin durumundan sonuçlarını dert edemediğimiz sınav. ki normal şartlarda hayat memat meselesidir bizim icin -kendi sınav dönemimden biliyorum.-
(bkz: geleceğe dair ümitlerimizin hızla tukenmesi)
gençler tm 2 den 60k-80k olanınız varsa bi yeşillendirin be size zahmet...
Kesinlikle bir bokluk olan sınav. Bu kadar geride olamam ya şaka gibi.
liselilerin tespiti için girmiş olduğum başlık.
hepinize girdi biliyorum.
yalova uni dusunen varsa..
arkadaşlar tm 3 345 puana 153000 sıralama geldi. çıldıracağım benimkinde mi yanlşlık var yoksa herkes mi böyle? bakıyorum geçen sene
Arkadaşımın girdiği sınav. 628 bine girmiş 4 yıllık bi yer gelir mi diyo allam kırmak da istemiyorum illa gidicem ben anlamıyorum sen araştır diyo, o kadar araştırdım hiçbir bölüm de bulamadım, napıcam bilmiyorum ulu sözlük.