bugün

lys 1 en zor olan lys. her sene zor olur. ilk 20 soruyu tüm türkiye çòzsün die kolaydır. gerisini yiyorsa yap. 35 mat yapan ygsde iyide bir sralama varsa tıp kazanyo gerisini siz düşünün.
Girecek olanların şuan uyandığı sınavdır.
2 saat 40 dk kaldi. dualarınızı eksik etmeyin sòzlük.
Yarrağı köküne kadar yiyeceğimi bildiğim için hiç kasmadığım sınavdır. Allah herkesin gönlüne göre versin sözlük.
Herkese başarılar.
2.5 saat sonra gireceğim sınav. hepimize başarılar.

https://www.youtube.com/watch?v=XubWxbj048s
Kolay olmasini temenni ettigimiz sinav herkese kolay gele.
5 netten yukarı yapamayacağım sınavdır. Onu bile zor yaparım belki. Edebiyatta kapışalım.
sinavdan "amina koydum onun" nidalariyla cikabilmeyi umdugum sinav. Olmadi kotu gecse de oyle bağırırim insanlarin moralini bozarim. *
saka maka umarim mumkun olan en adil sinav olur, cogu kisi cok emek verdi umarim karsiligini alirsiniz arkadaslar. Basarilar herkese.
yaklaşık 1 saat sonra gireceğimiz sınavdır. sınavda herkese başarılar.
Matematiği rahattı 41 tane Çözdüm ama geometrisi zordu .
2013 teki sınava zor demelerine rağmen bu sınav beni daha çok zorladi. Tabi bunda konulari unutmus olmamin da etkisi olabilir. Neyse kısaca test kitabindaki o soru tipleriyle alakasi olmayan sorulardi ama üzülmeyin size zorsa herkese zordur. Zaten odtü, boğaziçi, hacettepe, kadir has vs vs gibi iyi üniversiteler hedefinizde yoksa nerde okudugunuzun cok onemi yok. O " bu sınavdan 40 net yapamayan kitapcigi gotune soksun" "sinava calismadigim halde full cektim" "hayatimda matematik gormedim ama bir yanlış yaptım" tarzi sanal alem geyiklerine fazla takilmayin. 4 sene önce henüz lisedeyken ve daha sınava girmeme bir sene varken ben de sağa sola bu sinavdan su puani alamayan maldir, matematikte bu kadar kolay sorulari full cekmeyen salaktir yaZiyodum.
Fazla takılmayın yani dünyanın sonu değil.
iki dakikanızı ayırıp sayfaları hızlıca dolaşın ve her soru ile ilgili fikir sahibi olmaya çalışın. beyin bir yerlerde çözer bütün soruları. size yerine yerleştirmek ve sonucu bulmak kalır. her soruya ayrı ayrı odaklanmaya çalışırsanız beyniniz yorulur bir süre sonra. ama bu yöntemle işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

iki dakika soruları gezdiniz mi, dönüşte gözünüze kestirdiğiniz iki üç kek soruyu işaretleyebilirsiniz. zamanı da verimli kullanmış olursunuz hem.
mutfağa girip kendimi meyve bıçağıyla deşeceğim birazdan. bunun yüzünden evet. ruh sağlığımla oynuyor.
Bu sene baya bir zorlayacağı olacağını düşündüğüm sınav ee malum ygs de binlerce boş beleş insana barajı geçtirdiler sırf lys ye çok kişi girsin çok para kazanalim diye. Seneye de adam gerek.
pazar günü gireceğim sınav
inşallah güzel geçer.
11.11 limonata içerken hayatımı sorguluyor aynı anda analitik çözüyorum. beni bu hale düşürdüğü için utanması gerekenler bizzat utansınlar, ben çok yoruldum.
Sınavdan önce çişinizi yapın ^^ .
Hayatımı belirleyecek senelerimi harcadığım sınavdır. Saatler kala düşünüyorum da acaba bunca zamanımı harcadığıma değecek mi?
Liselilerin bu gece erken uyumasina sebep olacak sınav.
7 saat sonra gideceğim pardon girecek sinavdir.
ben şimdiden yazayım, boşuna millet ne yaptı diye aşağılara inmeyin.

ilk binin uludağ sözlük'ten çıktığı sınav.
bizim sözlükteki liselilerin ve diğer girenlerin sıfır çekip ağlayacağı sınav.
ühühühühühü
inşallah bu sözlükten girenlerin hepsinin sınavı bok gibi geçer.
beddualarımı esirgemiyorum size buradan negatif (-) enerji gönderiyorum.
http://3.bp.blogspot.com/...ydyvogCRc/s640/deeeep.jpg
edit: bence siz bu zeka seviyesi ile hiç üniversite falan okumayın değmez çünkü gerçi bu ülkede şaşırmamak lazım burada dua etsem tam tersi rahat 10 artı bir eksi olurdu.
Hiç uyumadan gireceğim sınav. Hayırlısı bakalım.
3-4 tane homoteti sorusu bekleniyor. Ayrica turev-hız-ivme iliskisinden de soru gelmesi bekleniyor.

Saka lan saka hic homoteti sormamislar bu gune kadar.

3 saat sonra baslayacak sinav.