bugün

sinav cok iyi gidiyor lan turev integral kaldi sadece dersin saate bir bakarsin son 5 dk...

Oyle de sikici bir sinavdir.
Çözmek yerine kıvırır g*tüme sokarsam daha makbule geçecek sınav.
onlar nasıl sorudur yarabbi?
girecek herkese başarılar dilediğim sınavdır.
"matematiği bilmem de ösym geometride kendinden geçiriyor adamı. çok çılgın sorular bekliyorum.

edit : https://www.youtube.com/watch?v=WILP0P1j8-A

edit : analitik kendimden geçirdi beni. adam gibi adamsın ösym.
50 soruluk matematik sınavına 75 dakika, 30 soruluk geometri sınavına 60 dakika verecek kadar saçma sapan bir süre mantığı içeren sınav.

matematik, her puan türü için geometriden önemli. ama matematik sorularına 1.5 dakika, geometri sorularına 2 dakika düşüyor. şöyle söyleyeyim; ben hukuk istiyorum ve bunun için gereken ders ağırlıkları oranları: matematik %18, geometri %5. (sayısal puan türlerinde de çok farklı değil) matematik için zamanım bir türlü yetmemekte, geometride ise zamanım artmakta. böyle olunca da istediğim okullara puanım ucu ucuna yetiyor, belki de yetmiyor.

allah benden çok ösym'ye zihin açıklığı versin. onların daha çok ihtiyacı var.

düzenleme: allah 17 nisan'da ösym'ye zihin açıklığı vermiş sanırım. yeni yayınlanan kılavuza göre matematik-geometri bir potada eritiliyor. güzel haber oldu. bunu kontrol etmeme sebebiyet veren aglayaivanovna'ya teşekkür eder, ösym'den özür dilerim. ya da yok ösym'den özür dilemem.
integral, limit, türevden çok ygs matematikten soru sorulmuş garip bir sınavdı. Mat 1 kısımlarını bu sefer çok zorlamışlar.
BAKIN ŞEREFSiZ EVLADIYIM BiR DAHA ENTRY GiRMEK NASiP OLMASIN Ki SIRA NUMARAM 31 Di. TROLL FALAN DEĞiL HARBiDEN 31. SIRADAN GiRDiM YA AM K BiR iNSANIN SAP OLDUĞU BUKADAR DA YÜZÜNE VURULMAZ Ki AMA NEREYE GiTSEM HEP BU SAYI.. BAHTIMI SiKEYiM.
bu sefer siz girseydiniz bari. gene mi lys girdi?
bu nası mat2 lan.

ben böyle integral sorusu görmedim.

boşa çalışmışım mat1 baksam daha iyiydi.
Geçen sene matematikten 43 net yaptığım sınavda bu sene 20 tane anca işaretledim . sikeyim ebenizi.
geometri basitti diyeni vururum ona gore 15 dk dayandiktan sonra verdim zaten kağıdı.
görsel
görsel
Dışarda bekleyenler olarak bir kamuoyu oluşturmamız gereken sınav. Çok sıkıcı değil mi?
kardeşimizi getirdiğimiz sınav.
dışar da beklemek daha zormuş yahu ben ondan stersliyim.
Az sonra bana yerleşecek olan sınavdir. Ins işletmeyi kazandırır. Tek başıma geldim bukez. Teli de çalıştığım marketin diğer Şubesi burda oraya birakicam.
Başarılar ki.
(bkz: sorulara bakıp çıkmak) benim yapacağım iş bu .
Bugun girecegim sinavdir. Insallah basarili olurum girecek herkese allah kurtarsin diyorum.
oylesune girmek icin gidiyorum bende bile heyecan var .

gecen sene ben bu heycana nasil dayanmisim aq.
görsel
3-4 tane homoteti sorusu bekleniyor. Ayrica turev-hız-ivme iliskisinden de soru gelmesi bekleniyor.

Saka lan saka hic homoteti sormamislar bu gune kadar.

3 saat sonra baslayacak sinav.
Hiç uyumadan gireceğim sınav. Hayırlısı bakalım.
bizim sözlükteki liselilerin ve diğer girenlerin sıfır çekip ağlayacağı sınav.
ühühühühühü
inşallah bu sözlükten girenlerin hepsinin sınavı bok gibi geçer.
beddualarımı esirgemiyorum size buradan negatif (-) enerji gönderiyorum.
http://3.bp.blogspot.com/...ydyvogCRc/s640/deeeep.jpg
edit: bence siz bu zeka seviyesi ile hiç üniversite falan okumayın değmez çünkü gerçi bu ülkede şaşırmamak lazım burada dua etsem tam tersi rahat 10 artı bir eksi olurdu.
ben şimdiden yazayım, boşuna millet ne yaptı diye aşağılara inmeyin.

ilk binin uludağ sözlük'ten çıktığı sınav.