bugün

Nokia'nın windows mobile os ile çıkarttığı cihazlara verdiği isim. Üç haneli sayılar ile model isminide alır. (bkz: Lumia 920) (bkz: Lumia 820)

edit:Lumia 1320 gibi cihazlarda çıktı. Üstteki tanım yandı gitti ya lan.

520'den başlayıp 1020'ye kadar gelen bölüm cep telefonlarıdır lumia ailesinin. Sayı büyüdükçe cihaz donanımsal yönden daha ilerler. 1320 ise phablet olarak adlandırılan cihazlardan. 2520 ise tabletidir lumia ailesinin.
yandex'le çıkarak hata etmiş telefon.
bir ürünü reklamında kıvırcık bir fırlamaya "çok coolmuş yheaa" dedirterek pazarlayamayacağını öğrenmesi gereken nokia'nın bir telefonudur.
Telefonun sonbahar kış döneminde çıkmış olmasına rağmen, reklamın nasıl hava günlük güneşlikken, tiplerin kısa kollularla tamamen yaz mevsimi ortamında çekilmiş olduğu sorunsalını yaratmıştır
Söylentilere göre tutmamış telefon. Etrafımda elinde bayrak gibi Lumia sallayan ergenler göremediğime göre söylentiler haklı gibi.
ilk reklamlarındaki 'ben artık kaybolmiycamm' diyen salak kızdan iğrenip böyle reklam mı olur lan dememe rağmen şu an sahip olduğum telefon modeli. az daha gelişmesi lazım ama çok iyi olmuş çok da güzel olmuş.
Kullanıyorum. Mutluyum. Tavsiye ederim. Teşekkürlerimi sunuyorum.
uygulama sayısının az olduğunu düşündüğüm nokia akıllı telefon türü.
Şu an elimde 820 modeli olan ve Nokia'nın Wp li modellerinin bütününe verdiği isimdir.
şu an 610 modelini kullaniyorum iyi telefon.
Şu an elimde 820 si olan ve gayet iyi olan telefondur.
Toplumda sanki bokluymuş gibi bakılan akıllı telefon.
lumia 520 kullanıyorum memnunum.
telefon iyi hoşta marketi vasat instagram 3 hafta önce geldi uygulamaların ve oyunların artırılması lazım.
en kıytırığını kullanırsanız tabii ki boklu gibi görünür. koy bakalım cebine bir lumia 925 de görsün millet, evet.
620'sini kullanıyorum da güzel bir telefon fakat pili çok ufak, 1300 mah pil olmaz ki bir akıllı telefonda arkadaş.
Nokia'nın Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefon serisi.

günümüz teknolojisine rağmen hala bir görüntülü görüşme yapamayan seridir.
evet bu telefonlarda dahili görüntülü görüşme seçeneği yok.
mağazada bunu sağlayan uygulama da yok.
skype güya var ama o da çalışmıyor.
skype ve Windows Phone 8 Microsoft a ait olmasına rağmen birbiriyle uyumlu değil.
çalışan telefonlarda dahi skype kontörü istiyor.

yani bu seriyi almayı düşünüyorsanız bunları da göz önüne alın.
mağaza başlı başına sıkıntı zaten.
iphone'a rakip olabilecek telefon.
1320 kullanmaktayım.etrafınızdaki erkek arkadaşlarınız vasat kategorisindeki hatunlarla takılırken siz bu kategorinin üzerindeki bir hatunla çıkarsınız ya işte lumia kullanmak böyle birşey.
denemek için aldığım ve halen iyi mi kötü mü karar veremediğim telefon.
Saçma salak bi telefondur kesinlikle tavsiye etmem hiç bir uygulama adam gibi değil 820 alacaksanız ön kamera sik gibi.
şuan için hiç bir teknoloji mağazasında satılmamaktadır.
Aman satılmasın da zaten beş telefonun beşi de aynı sorunla gelir mi arkadaş. Dükkana sokmuyoruz biz bunu.

Üreteceğin telefona sçim.
Hiç memnun olmadığım telefondur.

Yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum telefonun tek artısı şu telefon çok sağlam. Duvardan duvara çarpıyor kırılmıyor. Klasik Nokia kasası.

Ama onun harici gerek telefonun win mağazası olsun gerekse kullanılışı olsun beş para etmez.
Resmi Facebook sayfalarından bile satın alınabilecek doğru düzgün bir adres veremeyen Microsoft'un akıllı telefonları. Adamlar hızlıal.com dan alabilirsiniz diyor ya.
oldukça şık ve kullanışlı bir telefon. 1 yıldır kullanıyorum ve en ufak bir hata vermedi.